sobota, 24 marca 2018 r.

Chełm

Są pieniądze na terapię uzależnień w Chełmie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 24 maja 2011, 21:42
Autor: (bar)

 (Archiwum)
(Archiwum)

Prezydent Chełma ogłosiła konkurs na zakup dla mieszkańców miasta świadczeń zdrowotnych z zakresu terapii uzależnienia i współuzależnienia od alkoholu.

Chodzi o świadczenia, których nie ma w podstawowej ofercie terapeutycznej finansowanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. O pieniądze mogą ubiegać się niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej, lekarze, psycholodzy, terapeuci prowadzący prywatną praktykę zawodową. Na ten cel w tegorocznym budżecie miasta zarezerwowano 60 tysięcy złotych.

Zainteresowani mogą składać oferty na specjalnym formularzu w zamkniętej kopercie w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Chełm. Koperta powinna być opisana poprzez oznaczenie nazwy i adresu podmiotu oraz nazwy konkursu. Ostateczny termin składania ofert upływa 10 czerwca 2011r. o godz. 15.

– Decydująca będzie data wpływu oferty do urzędu, a nie data stempla pocztowego. – mówi Teresa Wolik-Dubaj, rzecznik prezydenta miasta. – Druk formularza ofertowego można pobrać w Wydziale Spraw Społecznych UM przy ul. Obłońskiej 20 (pokój nr 7) lub ze strony Biuletynu Informacji Publicznej: www.bip.chelm.pl.

Zarówno w BIP, jak i bezpośrednio w wydziale można uzyskać szczegółowe informacje o zakresie, zasadach i warunkach konkursu. W Wydziale Spraw Społecznych informacji udziela Anna Misiura, z którą można się też kontaktować dzwoniąc pod numer telefonu: (82) 565 27 00.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!