niedziela, 28 maja 2017 r.

Chełm

Siedliszcze: Konkurs o Janie Pawle II został rozstrzygnięty

Dodano: 21 grudnia 2010, 16:13
Autor: sad

W Zespole Szkół w Siedliszczu rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs o Papieżu Polaku. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkól ponadgimnazjalnych walczyli o zwycięstwo w trzech kategoriach: plastycznej, literackiej i multimedialnej.

Z konkursowymi zadaniami zmierzyli się uczniowie z powiatu chełmskiego, Chełma i dekanatu siedliskiego. Łącznie jury dostało do oceny ponad 300 prac.

W najmłodszej kategorii wiekowej (kl. I -III SP) w konkursie na "Serduszko dla Jana Pawła II – maskotka z materiału” nagrodzono 12 osób. To: Jakub Cichosz z SP w Krasnem, Patryk Adamiak z SP w Bezku, Weronika Koguciuk z ZSO w Dorohusku, Kamila Modzelewska z SP w Bezku, Aleksandra Kuźmińska ze Szkoły Społecznej "Razem” w Chełmie, Mateusz Łuć z SP w Michałówce, Aleksandra Fornal z SP w Rejowcu, Dawid Stepczuk z SP w Siedliszczu, Michał Sawicki z SP w Siedliszczu, Aleksandra Rusin z SP w Siedliszczu, Partycja Bobrowska z SP w Pławnicach i Mariola Kierzek z SP nr 3 w Chełmie.

W kategorii klas IV-VI szkół podstawowych, w konkursie "Jan Paweł II w sanktuariach Europy” pierwsze miejsce zdobyła Magdalena Krzyś z SP w Siedliszczu. Z kolei wśród uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy nadesłali prace do konkursu "Projekt ołtarza papieskiego” zwyciężyła Patrycja Miścisz z Gimazjum w Siedliszczu.

W kategorii literackiej pierwsze miejsce zajęła Julia Marzec z SP nr 11 w Chełmie, a spośród starszej grupy: Marlena Hołod z Gimnazjum nr 1 w Chełmie.

W kategorii prac multimedialnych "Jan Paweł II w sanktuariach Europy” najlepsza okazała się Zuzanna Łagowska z SP w Bezku.

Organizatorami konkursu była Parafia Rzymskokatolicka w Siedliszczu, Zespół Szkół w Siedliszczu oraz Starostwo Powiatowe w Chełmie.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!