sobota, 20 stycznia 2018 r.

Chełm

Siedliszcze: Konkurs o Janie Pawle II został rozstrzygnięty

  Edytuj ten wpis
Dodano: 21 grudnia 2010, 16:13
Autor: sad

W Zespole Szkół w Siedliszczu rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs o Papieżu Polaku. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkól ponadgimnazjalnych walczyli o zwycięstwo w trzech kategoriach: plastycznej, literackiej i multimedialnej.

Z konkursowymi zadaniami zmierzyli się uczniowie z powiatu chełmskiego, Chełma i dekanatu siedliskiego. Łącznie jury dostało do oceny ponad 300 prac.

W najmłodszej kategorii wiekowej (kl. I -III SP) w konkursie na "Serduszko dla Jana Pawła II – maskotka z materiału” nagrodzono 12 osób. To: Jakub Cichosz z SP w Krasnem, Patryk Adamiak z SP w Bezku, Weronika Koguciuk z ZSO w Dorohusku, Kamila Modzelewska z SP w Bezku, Aleksandra Kuźmińska ze Szkoły Społecznej "Razem” w Chełmie, Mateusz Łuć z SP w Michałówce, Aleksandra Fornal z SP w Rejowcu, Dawid Stepczuk z SP w Siedliszczu, Michał Sawicki z SP w Siedliszczu, Aleksandra Rusin z SP w Siedliszczu, Partycja Bobrowska z SP w Pławnicach i Mariola Kierzek z SP nr 3 w Chełmie.

W kategorii klas IV-VI szkół podstawowych, w konkursie "Jan Paweł II w sanktuariach Europy” pierwsze miejsce zdobyła Magdalena Krzyś z SP w Siedliszczu. Z kolei wśród uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy nadesłali prace do konkursu "Projekt ołtarza papieskiego” zwyciężyła Patrycja Miścisz z Gimazjum w Siedliszczu.

W kategorii literackiej pierwsze miejsce zajęła Julia Marzec z SP nr 11 w Chełmie, a spośród starszej grupy: Marlena Hołod z Gimnazjum nr 1 w Chełmie.

W kategorii prac multimedialnych "Jan Paweł II w sanktuariach Europy” najlepsza okazała się Zuzanna Łagowska z SP w Bezku.

Organizatorami konkursu była Parafia Rzymskokatolicka w Siedliszczu, Zespół Szkół w Siedliszczu oraz Starostwo Powiatowe w Chełmie.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!