Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

6 września 2013 r.
12:47
Edytuj ten wpis

Stał na dworcu i palił marihuanę, jak papierosa

Autor: Zdjęcie autora łm
0 14 A A

Sokiści zatrzymali 23-latka, który palił skręta na dworcu w Chełmie. Okazało się, że nie był to tytoń.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w piątek o 7 rano. - W czasie patrolu funkcjonariusze podjęli interwencję wobec mężczyzny, który pali papierosa na peronie drugim - informuje Piotr Stefaniuk, rzecznik SOK.

Podczas legitymowania 23-latka sokiści wyczuli, że mężczyzna nie palił tytoniu. Gdy zapytali go, co to jest odparł, że marihuana.

- Podczas prowadzenia dalszych czynności służbowych zabezpieczono woreczek z suszem roślinnym, w którym było około 24 gramów - dodaje Stefaniuk.

Chłopak trafił na komisariat.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mikolaj / 7 września 2013 o 20:51

Hahahhaha weź się nie udzielaj , jesteś taki sam nie udacznik jak jak i ci sokiści czemu nie przejmiecie tira papierosów ruskich bez banderoi albo spirytu a potraficie dojebać się jak ktoś z Czech przywiezie se 100 gram naturanego ziółka ?

BANDA NIE UDACZNIKÓW , weźcie się wkońcu za powarzniejsze przemyty

Avatar
mł. Chorąży / 7 września 2013 o 16:54

a za sokistów chełmskich wziąść się , kupa gównojadów co dają popis praworządności łażąc przez ulicę 15 metrów obok przejścia dla pieszych, to deb***e są !!! poza komendantem Kraczkowskim to się nikt z nich wysłowić nie umie.W tamtym roku chcieli mnie na przejeździe kowelskim zatrzymać , że niby wjechałem na czerwonym świetle i wyleciał taki młody gówniarz mi przed samochód to jak go klaksonem potraktowałem bez zwalniania to nie wiedział co się dzieje , odskoczył , uchyliłem szybę , zwolniłem i pytam się go odpowiednim tonem : - kim ty ku*** jesteś? pewny jesteś że masz prawo zatrzymać samochód w ruchu? , odwrócił się popatrzył na kolegę a ja pojechałem dalej.a on stulił ogon pod dupę i poszedł do samochodu - nawet nie znają swoich kompetencji i uprawnień, ale kasę biorą !!!

Tu masz rację. Ale za to my ze Straży Granicznej takich jak ty głupio mądrych cwaniaczków możemy zatrzymać i przeszukiwać (nie rozkręcać od tego jest GPK ) ci auto z godzinę. A ty będziesz stał bezradny i gówno będziesz mógł zrobić. No chyba że pożalisz się mamusi,koledze napakowanemu karkowi lub proboszczowi ze swojej parafii. :D A jak będziesz kozaczył to się coś niesprawnego w aucie znajdzie (zawsze jak się chce to coś się u frajera znajduje :D ) i będzie mandacik lub poleci dowodzik rejestracyjny :lol:  (już mamy prawo sprawdzać stan techniczny pojazdu ) Z sokistami to możesz sobie potańczyć ale na nas jesteś za cienki w uszach.

Tu masz rację. Ale za to my ze Straży Granicznej takich jak ty głupio mądrych cwaniaczków możemy zatrzymać i przeszukiwać (nie rozkręcać od tego jest GPK ) ci auto z godzinę. A ty będziesz stał bezradny i gówno będziesz mógł zrobić. No chyba że pożalisz się mamusi,koledze napakowanemu karkowi lub proboszczowi ze swojej parafii. :D A jak będziesz kozaczył to się coś niesprawnego w aucie znajdzie (zawsze jak się chce to coś się u frajera znajduje :D ) i będzie mandacik lub poleci dowodzik rejestracyjny :lol:  (j... rozwiń

Avatar
Gość / 7 września 2013 o 11:02

I ch*j Ci do tego Sokisto od siedmiu boleści - jak wpada grupa kiboli to kontrolerów w wagonach nie widać, jak sztyletują typa na peronie to tłumaczą, że nie mogą interweniować - skręt, wóda, spirytus - schizofrenia naszego państwa. Gratuluję Chełmowi SOK-istów. Aż pozazdrościłem... To TVN-u z tą informacją :D

a za sokistów chełmskich wziąść się , kupa gównojadów co dają popis praworządności łażąc przez ulicę 15 metrów obok przejścia dla pieszych, to deb***e są !!! poza komendantem Kraczkowskim to się nikt z nich wysłowić nie umie.W tamtym roku chcieli mnie na przejeździe kowelskim zatrzymać , że niby wjechałem na czerwonym świetle i wyleciał taki młody gówniarz mi przed samochód to jak go klaksonem potraktowałem bez zwalniania to nie wiedział co się dzieje , odskoczył , uchyliłem szybę , zwolniłem i pytam się go odpowiednim tonem : - kim ty ku*** jesteś? pewny jesteś że masz prawo zatrzymać samochód w ruchu? , odwrócił się popatrzył na kolegę a ja pojechałem dalej.a on stulił ogon pod dupę i poszedł do samochodu - nawet nie znają swoich kompetencji i uprawnień, ale kasę biorą !!!

a za sokistów chełmskich wziąść się , kupa gównojadów co dają popis praworządności łażąc przez ulicę 15 metrów obok przejścia dla pieszych, to deb***e są !!! poza komendantem Kraczkowskim to się nikt z nich wysłowić nie umie.W tamtym roku chcieli mnie na przejeździe kowelskim zatrzymać , że niby wjechałem na czerwonym świetle i wyleciał taki młody gówniarz mi przed samochód to jak go klaksonem potraktowałem bez zwalniania to nie wiedział co się dzieje , odskoczył , uchyliłem szybę , zwolniłem i pytam się go odpowiednim tonem... rozwiń

Avatar
legalizator / 7 września 2013 o 09:26

kibol Legia

idz lepiej do szkoly dzieciaku sie uczyc, i poczytaj sobie troche o konopii, moze nie zmadrzejesz od tego bo w Twoim przypadku jest juz chyba za pozn, ale moze zmienisz nastawienie

Avatar
Polak z Francji / 6 września 2013 o 23:27

...okazał się nim 28-mio letni obywatel francji, który nie miał pojęcia że istnieje jeszcze takie zadupie gdzie za trawkę idzie się do więzienia.  :D

To żeś się głupolu ze wsi popisał inteligencją i wiedzą. Ha ha ha  :P Akurat ośle we Francji marihuana jest całkowicie zakazana czyli palenie jak i posiadanie ,  właśnie we Francji idzie się do więzienia za jej posiadanie. Za nim coś baranie  napiszesz na tematy na które nie masz pojęcia to poczytaj troszeczkę. A może ty wieśniaku teraz jesteś zbuchany marihuaną i dla tego wypisujesz takie brednie. .

To żeś się głupolu ze wsi popisał inteligencją i wiedzą. Ha ha ha  :P Akurat ośle we Francji marihuana jest całkowicie zakazana czyli palenie jak i posiadanie ,  właśnie we Francji idzie się do więzienia za jej posiadanie. Za nim coś baranie  napiszesz na tematy na które nie masz pojęcia to poczytaj troszeczkę. A może ty wieśniaku teraz jesteś zbuchany marihuaną i dla tego wypisujesz takie brednie. .

rozwiń
Avatar
lukas / 6 września 2013 o 22:11

...okazał się nim 28-mio letni obywatel francji, który nie miał pojęcia że istnieje jeszcze takie zadupie gdzie za trawkę idzie się do więzienia.  :D

Avatar
kibol Legia / 6 września 2013 o 21:44

Do gazu ćpuna!!! Coraz więcej szumowin teraz wypełza na ulicę. A później się dziwimy , że monary pełne degeneratów a na ulicy walają się woreczki po kleju budaprenie, fifki po marihuanie czy strzykawki po kompocie z maku. 

Avatar
futszaK / 6 września 2013 o 21:16

no straszny przestępca - A TY PODATNIKU ZA TO WSZYSTKO PŁACISZ !!!

Avatar
e / 6 września 2013 o 20:21

Ale pacjent, teraz będzie chodził i żalił sie że go policja prześladuje. Publicznie palic zioło...

Avatar
Gość / 6 września 2013 o 18:07

I ch*j Ci do tego Sokisto od siedmiu boleści - jak wpada grupa kiboli to kontrolerów w wagonach nie widać, jak sztyletują typa na peronie to tłumaczą, że nie mogą interweniować - skręt, wóda, spirytus - schizofrenia naszego państwa. Gratuluję Chełmowi SOK-istów. Aż pozazdrościłem... To TVN-u z tą informacją :D

Avatar
Mikolaj / 7 września 2013 o 20:51

Hahahhaha weź się nie udzielaj , jesteś taki sam nie udacznik jak jak i ci sokiści czemu nie przejmiecie tira papierosów ruskich bez banderoi albo spirytu a potraficie dojebać się jak ktoś z Czech przywiezie se 100 gram naturanego ziółka ?

BANDA NIE UDACZNIKÓW , weźcie się wkońcu za powarzniejsze przemyty

Avatar
mł. Chorąży / 7 września 2013 o 16:54

a za sokistów chełmskich wziąść się , kupa gównojadów co dają popis praworządności łażąc przez ulicę 15 metrów obok przejścia dla pieszych, to deb***e są !!! poza komendantem Kraczkowskim to się nikt z nich wysłowić nie umie.W tamtym roku chcieli mnie na przejeździe kowelskim zatrzymać , że niby wjechałem na czerwonym świetle i wyleciał taki młody gówniarz mi przed samochód to jak go klaksonem potraktowałem bez zwalniania to nie wiedział co się dzieje , odskoczył , uchyliłem szybę , zwolniłem i pytam się go odpowiednim tonem : - kim ty ku*** jesteś? pewny jesteś że masz prawo zatrzymać samochód w ruchu? , odwrócił się popatrzył na kolegę a ja pojechałem dalej.a on stulił ogon pod dupę i poszedł do samochodu - nawet nie znają swoich kompetencji i uprawnień, ale kasę biorą !!!

Tu masz rację. Ale za to my ze Straży Granicznej takich jak ty głupio mądrych cwaniaczków możemy zatrzymać i przeszukiwać (nie rozkręcać od tego jest GPK ) ci auto z godzinę. A ty będziesz stał bezradny i gówno będziesz mógł zrobić. No chyba że pożalisz się mamusi,koledze napakowanemu karkowi lub proboszczowi ze swojej parafii. :D A jak będziesz kozaczył to się coś niesprawnego w aucie znajdzie (zawsze jak się chce to coś się u frajera znajduje :D ) i będzie mandacik lub poleci dowodzik rejestracyjny :lol:  (już mamy prawo sprawdzać stan techniczny pojazdu ) Z sokistami to możesz sobie potańczyć ale na nas jesteś za cienki w uszach.

Tu masz rację. Ale za to my ze Straży Granicznej takich jak ty głupio mądrych cwaniaczków możemy zatrzymać i przeszukiwać (nie rozkręcać od tego jest GPK ) ci auto z godzinę. A ty będziesz stał bezradny i gówno będziesz mógł zrobić. No chyba że pożalisz się mamusi,koledze napakowanemu karkowi lub proboszczowi ze swojej parafii. :D A jak będziesz kozaczył to się coś niesprawnego w aucie znajdzie (zawsze jak się chce to coś się u frajera znajduje :D ) i będzie mandacik lub poleci dowodzik rejestracyjny :lol:  (j... rozwiń

Avatar
Gość / 7 września 2013 o 11:02

I ch*j Ci do tego Sokisto od siedmiu boleści - jak wpada grupa kiboli to kontrolerów w wagonach nie widać, jak sztyletują typa na peronie to tłumaczą, że nie mogą interweniować - skręt, wóda, spirytus - schizofrenia naszego państwa. Gratuluję Chełmowi SOK-istów. Aż pozazdrościłem... To TVN-u z tą informacją :D

a za sokistów chełmskich wziąść się , kupa gównojadów co dają popis praworządności łażąc przez ulicę 15 metrów obok przejścia dla pieszych, to deb***e są !!! poza komendantem Kraczkowskim to się nikt z nich wysłowić nie umie.W tamtym roku chcieli mnie na przejeździe kowelskim zatrzymać , że niby wjechałem na czerwonym świetle i wyleciał taki młody gówniarz mi przed samochód to jak go klaksonem potraktowałem bez zwalniania to nie wiedział co się dzieje , odskoczył , uchyliłem szybę , zwolniłem i pytam się go odpowiednim tonem : - kim ty ku*** jesteś? pewny jesteś że masz prawo zatrzymać samochód w ruchu? , odwrócił się popatrzył na kolegę a ja pojechałem dalej.a on stulił ogon pod dupę i poszedł do samochodu - nawet nie znają swoich kompetencji i uprawnień, ale kasę biorą !!!

a za sokistów chełmskich wziąść się , kupa gównojadów co dają popis praworządności łażąc przez ulicę 15 metrów obok przejścia dla pieszych, to deb***e są !!! poza komendantem Kraczkowskim to się nikt z nich wysłowić nie umie.W tamtym roku chcieli mnie na przejeździe kowelskim zatrzymać , że niby wjechałem na czerwonym świetle i wyleciał taki młody gówniarz mi przed samochód to jak go klaksonem potraktowałem bez zwalniania to nie wiedział co się dzieje , odskoczył , uchyliłem szybę , zwolniłem i pytam się go odpowiednim tonem... rozwiń

Avatar
legalizator / 7 września 2013 o 09:26

kibol Legia

idz lepiej do szkoly dzieciaku sie uczyc, i poczytaj sobie troche o konopii, moze nie zmadrzejesz od tego bo w Twoim przypadku jest juz chyba za pozn, ale moze zmienisz nastawienie

Avatar
Polak z Francji / 6 września 2013 o 23:27

...okazał się nim 28-mio letni obywatel francji, który nie miał pojęcia że istnieje jeszcze takie zadupie gdzie za trawkę idzie się do więzienia.  :D

To żeś się głupolu ze wsi popisał inteligencją i wiedzą. Ha ha ha  :P Akurat ośle we Francji marihuana jest całkowicie zakazana czyli palenie jak i posiadanie ,  właśnie we Francji idzie się do więzienia za jej posiadanie. Za nim coś baranie  napiszesz na tematy na które nie masz pojęcia to poczytaj troszeczkę. A może ty wieśniaku teraz jesteś zbuchany marihuaną i dla tego wypisujesz takie brednie. .

To żeś się głupolu ze wsi popisał inteligencją i wiedzą. Ha ha ha  :P Akurat ośle we Francji marihuana jest całkowicie zakazana czyli palenie jak i posiadanie ,  właśnie we Francji idzie się do więzienia za jej posiadanie. Za nim coś baranie  napiszesz na tematy na które nie masz pojęcia to poczytaj troszeczkę. A może ty wieśniaku teraz jesteś zbuchany marihuaną i dla tego wypisujesz takie brednie. .

rozwiń
Avatar
lukas / 6 września 2013 o 22:11

...okazał się nim 28-mio letni obywatel francji, który nie miał pojęcia że istnieje jeszcze takie zadupie gdzie za trawkę idzie się do więzienia.  :D

Avatar
kibol Legia / 6 września 2013 o 21:44

Do gazu ćpuna!!! Coraz więcej szumowin teraz wypełza na ulicę. A później się dziwimy , że monary pełne degeneratów a na ulicy walają się woreczki po kleju budaprenie, fifki po marihuanie czy strzykawki po kompocie z maku. 

Avatar
futszaK / 6 września 2013 o 21:16

no straszny przestępca - A TY PODATNIKU ZA TO WSZYSTKO PŁACISZ !!!

Avatar
e / 6 września 2013 o 20:21

Ale pacjent, teraz będzie chodził i żalił sie że go policja prześladuje. Publicznie palic zioło...

Avatar
Gość / 6 września 2013 o 18:07

I ch*j Ci do tego Sokisto od siedmiu boleści - jak wpada grupa kiboli to kontrolerów w wagonach nie widać, jak sztyletują typa na peronie to tłumaczą, że nie mogą interweniować - skręt, wóda, spirytus - schizofrenia naszego państwa. Gratuluję Chełmowi SOK-istów. Aż pozazdrościłem... To TVN-u z tą informacją :D

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 5 0

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 6

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 37 6

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 212 47

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 15

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 59 59

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 19 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!