Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

20 lipca 2009 r.
15:06
Edytuj ten wpis

Staranował sześć aut nad Jeziorem Białym. Stanie przed sądem

Autor: Zdjęcie autora (SAD)
0 11 A A

Do dwóch lat więzienia, grzywna i utrata prawa jazdy nawet na 10 lat grozi 25-letniemu Jakubowi G. Mężczyzna w weekend jadąc po pijaku, stracił panowanie nad kierownicą i staranował sześć stojących na parkingu aut w Okunince.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Gdy został zatrzymany miał ponad promil alkoholu. 25-latek już usłyszał zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Osobno odpowie także za spowodowanie kolizji i uszkodzenie sześciu aut.

Problemy ma też 24-latek, który jechał w aucie razem z Jakubem G. Mężczyzna, mieszkający na stałe w Niemczech, podczas zatrzymania podał policjantom fałszywe dane.

Prawdziwe szybko wyszły na jaw, a Marcin D. został już ukarany 500-złotową grzywną.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kurak / 21 lipca 2009 o 11:10
Niestety takie sytuacje nie zdarzają sie tylko w Okunince, miejsce wydaje mi się ze nie ma tu nic do rzeczy. Rok temu spędzałem wakacje nad Piasecznem, i też byłem świadkiem jak dwóch ostro narąbanych młodzieńców wsiadło do Opla Corsy i pojechało na wojaże. Bydło jest wszędzie, tylko kary dla takich idiotów powinny być surowsze. Znając życie skończy się na 2 latach w zawieszeniu albo grzywnie, a to kolesia nic nie nauczy. Jakby popierdział w celi kilka lat, to może by się następnym razem zastanowił czy pić.
Avatar
aaa / 21 lipca 2009 o 09:12
benek napisał:
to jeszcze ktoś do tej okuninki jeździ??? rok temu to już tylko najgorszy polski plebs tam jeździł....

Jeżdżę do Okuninki od czasu do czasu i nie uważam się za buraka, ciekawa jestem kim jest ktoś kto wyraża takie opinie o innych nie znając ich.
Avatar
j / 21 lipca 2009 o 08:55
Skoro sprawca "jechał po pijaku" jak pisze autor, to dlaczego nie ma informacji na temat stanu pijaka, po którym jechał?
Avatar
kat / 21 lipca 2009 o 06:18
Patrząc na stan pierwszego uszkodzonego samochodu na zdjęciu (oraz kolejne) - to chyba narobił strat właścicielom na 10000. Grzywna 500zł.... to powinna być tylko na początek. Niech sukinsyn pokrywa straty. Naprawdę, aż sie chce wziąć do ręki topór i pier***nąć pomiędzy oczy takiemu....
Avatar
Gość / 21 lipca 2009 o 00:53
nie tylko "buraki" tam jezdżą !
Avatar
zamoscianin / 20 lipca 2009 o 23:07
wprowadzic !! koniecznieprawo jazdy od 21 roku zycia z zielonym liskiem na 2 lata !!!
Avatar
Nik Chlajfeldt / 20 lipca 2009 o 22:36
POdajcie jeszcze jakim POjazdem POruszał się sprawca bo zrobiliśmy zaklad. Ja obstawiłem Łopla Kłolibre, żona vw golfa, teściowa BMW, teść mercedesa a syn POrsche.
Avatar
BYLY BYWALEC / 20 lipca 2009 o 20:49
NO PONIESŁO BURAKA I TYLE, PRZECIEŻ TAM SAME BURAKI JEŻDŻĄ
Avatar
~edek~ / 20 lipca 2009 o 19:56
No właśnie jeżdżą tam osobnicy pokroju opisanego, aby wypić, zadymić i pojeździć pod wpływem swoim BMW (najlepiej szybko i brawurowo).
Avatar
benek / 20 lipca 2009 o 19:52
to jeszcze ktoś do tej okuninki jeździ??? rok temu to już tylko najgorszy polski plebs tam jeździł....
Avatar
kurak / 21 lipca 2009 o 11:10
Niestety takie sytuacje nie zdarzają sie tylko w Okunince, miejsce wydaje mi się ze nie ma tu nic do rzeczy. Rok temu spędzałem wakacje nad Piasecznem, i też byłem świadkiem jak dwóch ostro narąbanych młodzieńców wsiadło do Opla Corsy i pojechało na wojaże. Bydło jest wszędzie, tylko kary dla takich idiotów powinny być surowsze. Znając życie skończy się na 2 latach w zawieszeniu albo grzywnie, a to kolesia nic nie nauczy. Jakby popierdział w celi kilka lat, to może by się następnym razem zastanowił czy pić.
Avatar
aaa / 21 lipca 2009 o 09:12
benek napisał:
to jeszcze ktoś do tej okuninki jeździ??? rok temu to już tylko najgorszy polski plebs tam jeździł....

Jeżdżę do Okuninki od czasu do czasu i nie uważam się za buraka, ciekawa jestem kim jest ktoś kto wyraża takie opinie o innych nie znając ich.
Avatar
j / 21 lipca 2009 o 08:55
Skoro sprawca "jechał po pijaku" jak pisze autor, to dlaczego nie ma informacji na temat stanu pijaka, po którym jechał?
Avatar
kat / 21 lipca 2009 o 06:18
Patrząc na stan pierwszego uszkodzonego samochodu na zdjęciu (oraz kolejne) - to chyba narobił strat właścicielom na 10000. Grzywna 500zł.... to powinna być tylko na początek. Niech sukinsyn pokrywa straty. Naprawdę, aż sie chce wziąć do ręki topór i pier***nąć pomiędzy oczy takiemu....
Avatar
Gość / 21 lipca 2009 o 00:53
nie tylko "buraki" tam jezdżą !
Avatar
zamoscianin / 20 lipca 2009 o 23:07
wprowadzic !! koniecznieprawo jazdy od 21 roku zycia z zielonym liskiem na 2 lata !!!
Avatar
Nik Chlajfeldt / 20 lipca 2009 o 22:36
POdajcie jeszcze jakim POjazdem POruszał się sprawca bo zrobiliśmy zaklad. Ja obstawiłem Łopla Kłolibre, żona vw golfa, teściowa BMW, teść mercedesa a syn POrsche.
Avatar
BYLY BYWALEC / 20 lipca 2009 o 20:49
NO PONIESŁO BURAKA I TYLE, PRZECIEŻ TAM SAME BURAKI JEŻDŻĄ
Avatar
~edek~ / 20 lipca 2009 o 19:56
No właśnie jeżdżą tam osobnicy pokroju opisanego, aby wypić, zadymić i pojeździć pod wpływem swoim BMW (najlepiej szybko i brawurowo).
Avatar
benek / 20 lipca 2009 o 19:52
to jeszcze ktoś do tej okuninki jeździ??? rok temu to już tylko najgorszy polski plebs tam jeździł....
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 0 1

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 0 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 9 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 15 1

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 39 8

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 19 1

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 27 10

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 38 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 333 12

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 7 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 11

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!