wtorek, 20 marca 2018 r.

Chełm

Straż Graniczna rekrutuje. 65 miejsc w ciągu roku

Dodano: 13 maja 2016, 07:48
Autor: bar

Fot. Straż Graniczna
Fot. Straż Graniczna

Nadbużański Oddział Straży Granicznej wznowił przyjmowanie podań do służby. W ciągu roku planuje zaprzysiąc 65 nowych funkcjonariuszy.

– Oddział nie otrzymał dodatkowych etatów – mówi ppor. SG Dariusz Sienicki, rzecznik komendanta NOSG. – Nabór jest następstwem naturalnej rotacji kadrowej w oddziale.

W ramach ubiegłorocznego naboru do służby w NOSG zostało przyjętych 110 osób. Zostali wyłonieni spośród 1,6 tys. kandydatów. Oznacza to, że o jeden etat starało się ponad 14 chętnych.

W obecnym naborze na składanie dokumentów kandydaci na strażników granicznych mogą się zapisywać za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie od 16 do 20 maja w godz. 7.30-15.30. – Po przeprowadzeniu wszystkich procedur związanych z naborem, pierwsze 10 osób zostanie przyjęte 25 lipca, a 55 kolejnych 24 października – dodaje ppor. Sienicki. 

Służbę w Straży Granicznej może pełnić osoba posiadająca wyłącznie obywatelstwo polskie, o nieposzlakowanej opinii, nie karana, korzystająca w pełni z praw publicznych, posiadająca co najmniej średnie wykształcenie oraz zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych. Górny limit wieku to 35 lat.

Więcej szczegółów oraz wymagane formularze na stronie internetowej NOSG

Czytaj więcej o: praca Straż Graniczna
Gość
Gość
Gość
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (13 maja 2016 o 21:58) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

I znowu będą kolejni F-ucjusze OBIJAĆ SIĘ NA LOTNISKU zamiast pracować ???

za taką jałmużnę to sobie pracuj, teraz  na 500+ więcej dostają za darmo jak za pracę, także osoby pracujące nie mają motywacji do pracy

Rozwiń
Gość
Gość (13 maja 2016 o 16:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
I znowu będą kolejni F-ucjusze OBIJAĆ SIĘ NA LOTNISKU zamiast pracować ???
Rozwiń
Gość
Gość (13 maja 2016 o 16:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
a jakie wynagrodzenie, bo pracownicy budżetówki to przez rząd są traktowani jak zło konieczne, ich wynagrodzenia to jałmużna, przez 8 lat nie mieli podwyżek pomimo, ustawy nakazującej coroczną podwyżkę o inflacje, i co, prawo sobie a życie sobie, zamrozili płace przez 8 lat i już, szkoda, że pracowników razem z ich rodzinami nie zamrozili, bo każdy pracujący chce godnie żyć.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!