Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

29 października 2008 r.
11:49
Edytuj ten wpis

Sutenerzy oskarżeni o gwałcenie prostytutek

0 13 A A

Chełm. Prokuratura oskarżyła trzech mężczyzn o czerpanie korzyści z prostytucji. Dwaj z nich gwałcili buntujące się kobiety.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na ławie oskarżonych zasiądzie Arkadiusz M., Zbigniew F. i Karol Sz. Prowadzona przez nich agencja towarzyska działała w bloku w Chełmie wiosną tego roku. Kobiety miały dostawać 40 procent tego co za usługę seksualną zapłacą klienci.

Sutenerzy nie chcieli prostytutkom płacić. Bili je i gwałcili. Prokuratura oskarżyła też Agnieszkę S., która w agencji była telefonistką. Kobieta odpowie za pomaganie w prowadzeniu agencji towarzyskiej.
er

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ciekawy / 29 września 2010 o 23:53
[quote name='nick' date='29 październik 2008 - 14:50 ' timestamp='1225284640' post='63531']
[color="#000000"]daleko do pierdla nie będą mieć, byle dostali spore wyroki,
po bałaganili trochę na wolności teraz sami będą dawać dup.....y
ja bym ich wysłał do Zakładu Karnego w Stargardzie Szczecińskim tam za majtki mają prze.j.e.b.a.n.e.
słyszałem to od jednego klawisza, który tam pracuje normalnym stamtąd się nie wychodzi, a do celi gdzie siedzą "majtki" nawet nie zamykają drzwi - pewnie spory tam mają ruch

pozdrawiam was chłopaki i życzę szerokiej dupy [/color]

[/quote]
[quote name='nick' date='29 październik 2008 - 14:50 ' timestamp='1225284640' post='63531']
[color="#000000"]daleko do pierdla nie będą mieć, byle dostali spore wyroki,
po bałaganili trochę na wolności teraz sami będą dawać dup.....y
ja bym ich wysłał do Zakładu Karnego w Stargardzie Szczecińskim tam za majtki mają prze.j.e.b.a.n.e.
słyszałem to od jednego klawisza, który tam pracuje normalnym stamtąd się nie wychodzi, a do celi gdzie siedzą "majtki" nawet n... rozwiń
Avatar
Gość / 1 lutego 2009 o 11:29
Ta sprawa to przekręt jakiś mało prawdziwi przestępcy są na wolności a oni dalej siedzą, ciekawe kiedy zamkną tą osobę co im te wczasy załatwiła bo jakoś powoli stróżom prawa to idzie
Avatar
Gość / 14 stycznia 2009 o 20:45
dla nie to walniente;P decydując sie na pracę na ulicy faktycznie trzeba być przygotowanym na wszystko...przecież te kobiety zapewne znalazly by godziwą inna prace...ale tak bywa kiedy jest się nastawionym na zysk...chcą zarabiać więcej ..wolą dawać dupy niż pracowac gdzie indziej za mniejsze pieniądze to niestety tak bywa....RYZYKO ZAWODOWE JAK W KARZDEJ PRACY>>>!!! a może dla nich gwałt -to po prost to,e nie dostaly wypłaty za swoje usługi!!! tak naprawde tego nikt nie wie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dla nie to walniente;P decydując sie na pracę na ulicy faktycznie trzeba być przygotowanym na wszystko...przecież te kobiety zapewne znalazly by godziwą inna prace...ale tak bywa kiedy jest się nastawionym na zysk...chcą zarabiać więcej ..wolą dawać dupy niż pracowac gdzie indziej za mniejsze pieniądze to niestety tak bywa....RYZYKO ZAWODOWE JAK W KARZDEJ PRACY>>>!!! a może dla nich gwałt -to po prost to,e nie dostaly wypłaty za swoje usługi!!! tak naprawde tego nikt nie wie!!!!!!!... rozwiń
Avatar
ktos / 11 listopada 2008 o 14:38
Panowie siedzą a panie nadal pracują. Zapewne to wpływ zmuszania i gwałtów?.....
Avatar
mika / 10 listopada 2008 o 18:32
Aja widzę że niektórzy są dobrze zorientowani więc może sami dawali du.. w pierdlu a może i maczali palce w tym żeby oni siedzieli życzę tego samego osobie która tak pisze ta sprawa to niezły przekręt żeby kogoś się pozbyć
Avatar
Straszliwy_Bandzior / 3 listopada 2008 o 10:20
Fajnie. Niedługo przeprowadzam się do Chełma z dużo większego miasta i miło mi usłyszeć, że również w takiej pipidówce działają agencje towarzyskie. Będzie gdzie spędzać czas wieczorami.
Avatar
Jamnik nizinny / 1 listopada 2008 o 19:43
.....a teraz ich adwokat pozwie na swiadka niejakiego Leppera ktory powie "WYSOKI SADZIE , JAK MOZNA ZGWALCIC PROSTYTUTKE HE HE "
Avatar
Gość / 31 października 2008 o 08:51
jeśli jakaś chce byc dziwką to na wszystko musi być przygotowana ....
Avatar
długo / 29 października 2008 o 15:06
grube pyszczyska, mimo kerśki na slepiach kto i9ch zna to wie co za typki. grube pyski i grube tyłki, a odbyty powiększą się po pobycie w areszcie. ZYczę jak nbajdłuzszegfo pobytu tłuścioszki takl aby więźniowie mogli sobie na waszychy odbytach poużywać. 100 lat za ####
Avatar
fack / 29 października 2008 o 15:04
ktos napisał:
a jak mozna zgławcić prostytutke ??? ??? ???

jeśli chcesz się prezekonać to sama sprobuj, bo w tej chwili pytasz głupio ja ten z chamobrony buraczysko
Avatar
ciekawy / 29 września 2010 o 23:53
[quote name='nick' date='29 październik 2008 - 14:50 ' timestamp='1225284640' post='63531']
[color="#000000"]daleko do pierdla nie będą mieć, byle dostali spore wyroki,
po bałaganili trochę na wolności teraz sami będą dawać dup.....y
ja bym ich wysłał do Zakładu Karnego w Stargardzie Szczecińskim tam za majtki mają prze.j.e.b.a.n.e.
słyszałem to od jednego klawisza, który tam pracuje normalnym stamtąd się nie wychodzi, a do celi gdzie siedzą "majtki" nawet nie zamykają drzwi - pewnie spory tam mają ruch

pozdrawiam was chłopaki i życzę szerokiej dupy [/color]

[/quote]
[quote name='nick' date='29 październik 2008 - 14:50 ' timestamp='1225284640' post='63531']
[color="#000000"]daleko do pierdla nie będą mieć, byle dostali spore wyroki,
po bałaganili trochę na wolności teraz sami będą dawać dup.....y
ja bym ich wysłał do Zakładu Karnego w Stargardzie Szczecińskim tam za majtki mają prze.j.e.b.a.n.e.
słyszałem to od jednego klawisza, który tam pracuje normalnym stamtąd się nie wychodzi, a do celi gdzie siedzą "majtki" nawet n... rozwiń
Avatar
Gość / 1 lutego 2009 o 11:29
Ta sprawa to przekręt jakiś mało prawdziwi przestępcy są na wolności a oni dalej siedzą, ciekawe kiedy zamkną tą osobę co im te wczasy załatwiła bo jakoś powoli stróżom prawa to idzie
Avatar
Gość / 14 stycznia 2009 o 20:45
dla nie to walniente;P decydując sie na pracę na ulicy faktycznie trzeba być przygotowanym na wszystko...przecież te kobiety zapewne znalazly by godziwą inna prace...ale tak bywa kiedy jest się nastawionym na zysk...chcą zarabiać więcej ..wolą dawać dupy niż pracowac gdzie indziej za mniejsze pieniądze to niestety tak bywa....RYZYKO ZAWODOWE JAK W KARZDEJ PRACY>>>!!! a może dla nich gwałt -to po prost to,e nie dostaly wypłaty za swoje usługi!!! tak naprawde tego nikt nie wie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dla nie to walniente;P decydując sie na pracę na ulicy faktycznie trzeba być przygotowanym na wszystko...przecież te kobiety zapewne znalazly by godziwą inna prace...ale tak bywa kiedy jest się nastawionym na zysk...chcą zarabiać więcej ..wolą dawać dupy niż pracowac gdzie indziej za mniejsze pieniądze to niestety tak bywa....RYZYKO ZAWODOWE JAK W KARZDEJ PRACY>>>!!! a może dla nich gwałt -to po prost to,e nie dostaly wypłaty za swoje usługi!!! tak naprawde tego nikt nie wie!!!!!!!... rozwiń
Avatar
ktos / 11 listopada 2008 o 14:38
Panowie siedzą a panie nadal pracują. Zapewne to wpływ zmuszania i gwałtów?.....
Avatar
mika / 10 listopada 2008 o 18:32
Aja widzę że niektórzy są dobrze zorientowani więc może sami dawali du.. w pierdlu a może i maczali palce w tym żeby oni siedzieli życzę tego samego osobie która tak pisze ta sprawa to niezły przekręt żeby kogoś się pozbyć
Avatar
Straszliwy_Bandzior / 3 listopada 2008 o 10:20
Fajnie. Niedługo przeprowadzam się do Chełma z dużo większego miasta i miło mi usłyszeć, że również w takiej pipidówce działają agencje towarzyskie. Będzie gdzie spędzać czas wieczorami.
Avatar
Jamnik nizinny / 1 listopada 2008 o 19:43
.....a teraz ich adwokat pozwie na swiadka niejakiego Leppera ktory powie "WYSOKI SADZIE , JAK MOZNA ZGWALCIC PROSTYTUTKE HE HE "
Avatar
Gość / 31 października 2008 o 08:51
jeśli jakaś chce byc dziwką to na wszystko musi być przygotowana ....
Avatar
długo / 29 października 2008 o 15:06
grube pyszczyska, mimo kerśki na slepiach kto i9ch zna to wie co za typki. grube pyski i grube tyłki, a odbyty powiększą się po pobycie w areszcie. ZYczę jak nbajdłuzszegfo pobytu tłuścioszki takl aby więźniowie mogli sobie na waszychy odbytach poużywać. 100 lat za ####
Avatar
fack / 29 października 2008 o 15:04
ktos napisał:
a jak mozna zgławcić prostytutke ??? ??? ???

jeśli chcesz się prezekonać to sama sprobuj, bo w tej chwili pytasz głupio ja ten z chamobrony buraczysko