Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

12 marca 2018 r.
12:59

Tragedia na granicy. Znaleźli martwego strażnika

Autor: Zdjęcie autora bar
52 252 A A

W poniedziałek około godz. 3.20 w rejonie miejscowości Husynne podczas patrolowania granicy zastrzelił się pełniący tam służbę młody funkcjonariusz Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Mężczyzna patrolował granicę między Dorohuskiem i Dubienką kierując samochodem terenowym – mówi Leszek Wieczerza, prokurator rejonowy w Chełmie. – Towarzyszyła mu funkcjonariuszka. W pewnej chwili zatrzymała auto, aby jak powiedział udać się w las za potrzebą. Zaniepokojona przedłużającą się jego nieobecnością funkcjonariuszka wezwała na pomoc jeszcze dwa patrole. Wkrótce znaleźli kolegę opartego o drzewo z przestrzeloną głową.

Obok nieżyjącego funkcjonariusza leżał jego pistolet. Znaleziono także łuskę wystrzelonego pocisku.

Tragiczna śmierć kolegi wstrząsnęła środowiskiem Nadbużańskiego Oddziału SG.

– Ten funkcjonariusz służył u nas zaledwie od kilku lat – mówi ppor. Dariusz Sienicki, rzecznik komendanta NOSG. – Mimo krótkiego stażu był wielokrotnie nagradzany za dobrze pełnioną służbę. Był też lubiany przez kolegów. W stosunku do niego nie było prowadzone żadne wewnętrzne postępowanie dyscyplinarne.

Akurat dzisiaj w NOSG złożyła ślubowanie kolejna grupa nowoprzyjętych do służby funkcjonariuszy. Wobec tego co się wydarzyło zrezygnowano z uroczystej oprawy tego wydarzenia.

Zobacz także: 28-latek odpowie za włamanie do bankomatu

Komentarze 252

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mrsmith / 11 maja 2018 o 18:16
zamów 100% niewykrywalne fałszywe pieniądze whatsapp +1 (9109863818) (darkwebpro174@gmail.com) złóż wniosek o licencję kierowcy zarejestrowaną w dvla, dmv, zamów 100% niewykrywalne fałszywe pieniądze, złóż wniosek o paszport, wybierz wyniki bez egzaminów (moŻemy takŻe spotkaĆ twarz do twarzy do rozmÓw o pieniĄdze podstawowej ........) ***cheapdocumentshome.blogspot.de skontaktuj się ze mną na (jackhool111@yahoo.com) whatsapp +1 (9109863818) cześć fam, zdobądź drugą szansę w życiu dzięki nowej tożsamości chroń swoją prywatność, budować nową historię kredytową, ominąć kryminalne kontrole przeszłości, odbierz swoją wolność ubiegaj się o prawdziwy rejestr paszport, wiza, prawo jazdy, karty identyfikacyjne, certyfikaty małżeńskie, dyplomy itp. na sprzedaż gwarantowany 48-godzinny paszport, obywatelstwo, dowody tożsamości, prawo jazdy, dyplomy, stopnie, usługi certyfikatów. turystyczne i biznesowe usługi wizowe dostępne dla mieszkańców wszystkich 50 stanów i wszystkich narodowości na całym świecie. są unikalnymi producentami autentycznych paszportów wysokiej jakości, prawdziwymi oryginalnymi bazami danych zarejestrowanymi i niezarejestrowanymi paszportami i innymi dokumentami obywatelstwa. mogę zagwarantować ci nową tożsamość, począwszy od czystego nowego oryginalnego świadectwa urodzenia, dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportów, karty ubezpieczenia społecznego z ssn, pliki kredytowe i karty kredytowe, dyplomy szkolne, dyplomy szkolne w zupełnie nowej nazwie wydane i zarejestrowane w rządowym systemie baz danych. używamy wysokiej jakości sprzętu i materiałów do tworzenia autentycznych i podrobionych dokumentów. wszystkie tajne cechy prawdziwych paszportów są dokładnie duplikowane dla naszych zarejestrowanych i niezarejestrowanych dokumentów. jesteśmy unikalnym producentem wysokiej jakości dokumentów fałszywych i rzeczywistych. oferujemy wyłącznie oryginalne wysokiej jakości zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty, prawa jazdy, dowody osobiste, znaczki, wizy, dyplomy szkolne i inne produkty dla wielu krajów takich jak: usa, australia, belgia, brazylia, kanada, włochy, finlandia, francja, niemcy, izrael, meksyk, holandia s, rpa, hiszpania, wielka
zamów 100% niewykrywalne fałszywe pieniądze whatsapp +1 (9109863818) (darkwebpro174@gmail.com) złóż wniosek o licencję kierowcy zarejestrowaną w dvla, dmv, zamów 100% niewykrywalne fałszywe pieniądze, złóż wniosek o paszport, wybierz wyniki bez egzaminów (moŻemy takŻe spotkaĆ twarz do twarzy do rozmÓw o pieniĄdze podstawowej ........) ***cheapdocumentshome.blogspot.de skontaktuj się ze mną na (jackhool111@yahoo.com) whatsapp +1 (9109863818) cześć fam, zdobądź drugą szansę w życiu dzięki nowej tożsamości chroń swoją prywatność, ... rozwiń
Avatar
Gość / 5 kwietnia 2018 o 10:10
***s://***facebook.com/groups/1600313763631395/permalink/1944837535845681/
Avatar
dashfr / 4 kwietnia 2018 o 18:08
I znowu utwierdziłem się w przekonaniu że dobrze zrobiłem przenosząc sie z tej patologii, już chłopakowi znaleźliście kłopoty rodzinne albo finansowe czy jeszcze nie? Wyrazy współczucia dla rodziny.
Avatar
Xxx / 4 kwietnia 2018 o 06:51
Nikt nie przywróci życia, ale to nie pierwsza tragedia i chyba nie ostatnia. Nikomu na górze nie zależy żeby poznać prawdę od strony podwładnych tylko słuchają swoich kłamstw które sami wymyślają. Problemy które się pojawiają zamiata się pod dywan.W Dorohusku już od dawna źle się działo, ale nikt nie reagował......
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2018 o 00:30
Wystarczy skontrolować taki np. Skryhiczyn pod wzgledem planowania i nie bedzie pomówień, czego ludzie uciekają?
Avatar
Podpis / 31 marca 2018 o 16:41
Owszem z pomówieniami może i tak jest ale na pewno nie z mówieniem prawdy. To że nikt nie stwierdził mobbingu w prezentowanych przypadkach nie znaczy że mobbinhu tam nie ma! Podobnie było z grawitacją! To że Newton odkrył i nazwał to zjawisko nie oznacza że wcześniej grawitacji nie było. On to tylko zauważył, zbadał i opisał. Podobnie jest w naszym przypadku! Może nie dziś i nie jutro ale np w przyszłym miesiącu ktoś zbada opisze i sklasyfikuje nieprawidłowości w tej czy tamtej placówce. To że nikt do tej pory tego nie zrobił jest oznaką słabości systemu. Osoby, które dopuszczają się takich zachowań czują się bezkarnie bo nikt nie pobiegł jeszcze na skargę. Każdy wie jak jest, każdy widział, słyszał lub doświadczył wspomnianego zjawiska. Sprawa mobbingu i nierównego traktowania w służbach mundurowych istnieje nie od dziś, wszyscy o tym wiedzą ale nikt nie ma tak dużych jaj żeby wsadzić kij w mrowisko bo zaszkodziłby czyimś wujkom szwagrom i innym "garbom" a nam, zwykłym strażnikom pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, że jeden pan lub drugi, który do tej pory mógł działać w sposób niegodny zmieni swoje postępowanie pamiętając że zagęszczanie służb w nagrodę za powiedzenie czegoś lub w zamian za L4, przenoszenie kogoś na zieloną żeby dojeżdżał sam do roboty 70 km w jedną stronę "tak żeby go zabolało" może być zakwalifikowane jako takie działanie. Pomijanie niewygodnych osób przy awansach i nagtodach .... cóż są to kwestie uznaniowe i na to nikt nic nie poradzi, trzeba się z tym pogodzić, kto tego nie zrobił. Stała się tragedia, sprawa zostanie na pewno załatwiona w odpowiedni sposób a my... do roboty!! Ludzie pamiętajcie że od waszych decyzji zależy los ludzi, pracowników i ich rodzin. Myślę że wystarczy już tragedii!
Owszem z pomówieniami może i tak jest ale na pewno nie z mówieniem prawdy. To że nikt nie stwierdził mobbingu w prezentowanych przypadkach nie znaczy że mobbinhu tam nie ma! Podobnie było z grawitacją! To że Newton odkrył i nazwał to zjawisko nie oznacza że wcześniej grawitacji nie było. On to tylko zauważył, zbadał i opisał. Podobnie jest w naszym przypadku! Może nie dziś i nie jutro ale np w przyszłym miesiącu ktoś zbada opisze i sklasyfikuje nieprawidłowości w tej czy tamtej placówce. To że nikt do tej pory tego nie zrobił jest oznaką sła... rozwiń
Avatar
nosga / 30 marca 2018 o 22:47
Ostatnie komentarze świadczą o tym, że biuro sprytnych waldków zaczęło pisać, tylko co z tego waszego pisania wynika panowie (lub panie)?
Avatar
Gość / 30 marca 2018 o 19:30
Funkcjonariusza można zwolnić ze służby w przypadkach: 2) skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe inne niż określone w ust. 1 pkt 4;
Avatar
Gość / 30 marca 2018 o 19:27
Funkcjonariusza zwalnia się ze służby w przypadkach: 4) skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne....
Avatar
Gość / 30 marca 2018 o 19:14
Jak dotrzeć do anonimowego sprawcy? Policyjną praktyka jest znalezienie go po numerze IP komputera. Przez długi czas było to utrudnione, gdyż administratorzy zasłaniali się ochroną danych osobowych. Im częściej jednak odnotowywano przypadki zniesławienia i zniewagi w sieci, tym bardziej starano się ingerować w przepisy prawa. Na mocy ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, usługodawca ma obowiązek udzielić informacji organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań. Do takich informacji należą dane tj.: nazwisko i imiona usługobiorcy, numer ewidencyjny PESEL, wymagane adresy czy dane służące do weryfikacji podpisu elektronicznego usługobiorcy. W świetle tych przepisów, anonimowy użytkownik przestaje być bezkarny.
Jak dotrzeć do anonimowego sprawcy? Policyjną praktyka jest znalezienie go po numerze IP komputera. Przez długi czas było to utrudnione, gdyż administratorzy zasłaniali się ochroną danych osobowych. Im częściej jednak odnotowywano przypadki zniesławienia i zniewagi w sieci, tym bardziej starano się ingerować w przepisy prawa. Na mocy ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, usługodawca ma obowiązek udzielić informacji organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań. Do takich informacji należą dane tj.: nazwisko i imion... rozwiń
Avatar
mrsmith / 11 maja 2018 o 18:16
zamów 100% niewykrywalne fałszywe pieniądze whatsapp +1 (9109863818) (darkwebpro174@gmail.com) złóż wniosek o licencję kierowcy zarejestrowaną w dvla, dmv, zamów 100% niewykrywalne fałszywe pieniądze, złóż wniosek o paszport, wybierz wyniki bez egzaminów (moŻemy takŻe spotkaĆ twarz do twarzy do rozmÓw o pieniĄdze podstawowej ........) ***cheapdocumentshome.blogspot.de skontaktuj się ze mną na (jackhool111@yahoo.com) whatsapp +1 (9109863818) cześć fam, zdobądź drugą szansę w życiu dzięki nowej tożsamości chroń swoją prywatność, budować nową historię kredytową, ominąć kryminalne kontrole przeszłości, odbierz swoją wolność ubiegaj się o prawdziwy rejestr paszport, wiza, prawo jazdy, karty identyfikacyjne, certyfikaty małżeńskie, dyplomy itp. na sprzedaż gwarantowany 48-godzinny paszport, obywatelstwo, dowody tożsamości, prawo jazdy, dyplomy, stopnie, usługi certyfikatów. turystyczne i biznesowe usługi wizowe dostępne dla mieszkańców wszystkich 50 stanów i wszystkich narodowości na całym świecie. są unikalnymi producentami autentycznych paszportów wysokiej jakości, prawdziwymi oryginalnymi bazami danych zarejestrowanymi i niezarejestrowanymi paszportami i innymi dokumentami obywatelstwa. mogę zagwarantować ci nową tożsamość, począwszy od czystego nowego oryginalnego świadectwa urodzenia, dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportów, karty ubezpieczenia społecznego z ssn, pliki kredytowe i karty kredytowe, dyplomy szkolne, dyplomy szkolne w zupełnie nowej nazwie wydane i zarejestrowane w rządowym systemie baz danych. używamy wysokiej jakości sprzętu i materiałów do tworzenia autentycznych i podrobionych dokumentów. wszystkie tajne cechy prawdziwych paszportów są dokładnie duplikowane dla naszych zarejestrowanych i niezarejestrowanych dokumentów. jesteśmy unikalnym producentem wysokiej jakości dokumentów fałszywych i rzeczywistych. oferujemy wyłącznie oryginalne wysokiej jakości zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty, prawa jazdy, dowody osobiste, znaczki, wizy, dyplomy szkolne i inne produkty dla wielu krajów takich jak: usa, australia, belgia, brazylia, kanada, włochy, finlandia, francja, niemcy, izrael, meksyk, holandia s, rpa, hiszpania, wielka
zamów 100% niewykrywalne fałszywe pieniądze whatsapp +1 (9109863818) (darkwebpro174@gmail.com) złóż wniosek o licencję kierowcy zarejestrowaną w dvla, dmv, zamów 100% niewykrywalne fałszywe pieniądze, złóż wniosek o paszport, wybierz wyniki bez egzaminów (moŻemy takŻe spotkaĆ twarz do twarzy do rozmÓw o pieniĄdze podstawowej ........) ***cheapdocumentshome.blogspot.de skontaktuj się ze mną na (jackhool111@yahoo.com) whatsapp +1 (9109863818) cześć fam, zdobądź drugą szansę w życiu dzięki nowej tożsamości chroń swoją prywatność, ... rozwiń
Avatar
Gość / 5 kwietnia 2018 o 10:10
***s://***facebook.com/groups/1600313763631395/permalink/1944837535845681/
Avatar
dashfr / 4 kwietnia 2018 o 18:08
I znowu utwierdziłem się w przekonaniu że dobrze zrobiłem przenosząc sie z tej patologii, już chłopakowi znaleźliście kłopoty rodzinne albo finansowe czy jeszcze nie? Wyrazy współczucia dla rodziny.
Avatar
Xxx / 4 kwietnia 2018 o 06:51
Nikt nie przywróci życia, ale to nie pierwsza tragedia i chyba nie ostatnia. Nikomu na górze nie zależy żeby poznać prawdę od strony podwładnych tylko słuchają swoich kłamstw które sami wymyślają. Problemy które się pojawiają zamiata się pod dywan.W Dorohusku już od dawna źle się działo, ale nikt nie reagował......
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2018 o 00:30
Wystarczy skontrolować taki np. Skryhiczyn pod wzgledem planowania i nie bedzie pomówień, czego ludzie uciekają?
Avatar
Podpis / 31 marca 2018 o 16:41
Owszem z pomówieniami może i tak jest ale na pewno nie z mówieniem prawdy. To że nikt nie stwierdził mobbingu w prezentowanych przypadkach nie znaczy że mobbinhu tam nie ma! Podobnie było z grawitacją! To że Newton odkrył i nazwał to zjawisko nie oznacza że wcześniej grawitacji nie było. On to tylko zauważył, zbadał i opisał. Podobnie jest w naszym przypadku! Może nie dziś i nie jutro ale np w przyszłym miesiącu ktoś zbada opisze i sklasyfikuje nieprawidłowości w tej czy tamtej placówce. To że nikt do tej pory tego nie zrobił jest oznaką słabości systemu. Osoby, które dopuszczają się takich zachowań czują się bezkarnie bo nikt nie pobiegł jeszcze na skargę. Każdy wie jak jest, każdy widział, słyszał lub doświadczył wspomnianego zjawiska. Sprawa mobbingu i nierównego traktowania w służbach mundurowych istnieje nie od dziś, wszyscy o tym wiedzą ale nikt nie ma tak dużych jaj żeby wsadzić kij w mrowisko bo zaszkodziłby czyimś wujkom szwagrom i innym "garbom" a nam, zwykłym strażnikom pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, że jeden pan lub drugi, który do tej pory mógł działać w sposób niegodny zmieni swoje postępowanie pamiętając że zagęszczanie służb w nagrodę za powiedzenie czegoś lub w zamian za L4, przenoszenie kogoś na zieloną żeby dojeżdżał sam do roboty 70 km w jedną stronę "tak żeby go zabolało" może być zakwalifikowane jako takie działanie. Pomijanie niewygodnych osób przy awansach i nagtodach .... cóż są to kwestie uznaniowe i na to nikt nic nie poradzi, trzeba się z tym pogodzić, kto tego nie zrobił. Stała się tragedia, sprawa zostanie na pewno załatwiona w odpowiedni sposób a my... do roboty!! Ludzie pamiętajcie że od waszych decyzji zależy los ludzi, pracowników i ich rodzin. Myślę że wystarczy już tragedii!
Owszem z pomówieniami może i tak jest ale na pewno nie z mówieniem prawdy. To że nikt nie stwierdził mobbingu w prezentowanych przypadkach nie znaczy że mobbinhu tam nie ma! Podobnie było z grawitacją! To że Newton odkrył i nazwał to zjawisko nie oznacza że wcześniej grawitacji nie było. On to tylko zauważył, zbadał i opisał. Podobnie jest w naszym przypadku! Może nie dziś i nie jutro ale np w przyszłym miesiącu ktoś zbada opisze i sklasyfikuje nieprawidłowości w tej czy tamtej placówce. To że nikt do tej pory tego nie zrobił jest oznaką sła... rozwiń
Avatar
nosga / 30 marca 2018 o 22:47
Ostatnie komentarze świadczą o tym, że biuro sprytnych waldków zaczęło pisać, tylko co z tego waszego pisania wynika panowie (lub panie)?
Avatar
Gość / 30 marca 2018 o 19:30
Funkcjonariusza można zwolnić ze służby w przypadkach: 2) skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe inne niż określone w ust. 1 pkt 4;
Avatar
Gość / 30 marca 2018 o 19:27
Funkcjonariusza zwalnia się ze służby w przypadkach: 4) skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne....
Avatar
Gość / 30 marca 2018 o 19:14
Jak dotrzeć do anonimowego sprawcy? Policyjną praktyka jest znalezienie go po numerze IP komputera. Przez długi czas było to utrudnione, gdyż administratorzy zasłaniali się ochroną danych osobowych. Im częściej jednak odnotowywano przypadki zniesławienia i zniewagi w sieci, tym bardziej starano się ingerować w przepisy prawa. Na mocy ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, usługodawca ma obowiązek udzielić informacji organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań. Do takich informacji należą dane tj.: nazwisko i imiona usługobiorcy, numer ewidencyjny PESEL, wymagane adresy czy dane służące do weryfikacji podpisu elektronicznego usługobiorcy. W świetle tych przepisów, anonimowy użytkownik przestaje być bezkarny.
Jak dotrzeć do anonimowego sprawcy? Policyjną praktyka jest znalezienie go po numerze IP komputera. Przez długi czas było to utrudnione, gdyż administratorzy zasłaniali się ochroną danych osobowych. Im częściej jednak odnotowywano przypadki zniesławienia i zniewagi w sieci, tym bardziej starano się ingerować w przepisy prawa. Na mocy ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, usługodawca ma obowiązek udzielić informacji organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań. Do takich informacji należą dane tj.: nazwisko i imion... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 252

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 6 6

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 24 2

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 5 1

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 1

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 0

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 44 10

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

Music Mahal - koncert w Graffiti
23 czerwca 2018, 20:00

Music Mahal - koncert w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpi formacja Music Mahal. Grupa będzie promować swój debiutancki krążek.

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie
galeria

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie 16 4

Strony internetowe komend policji w całej Polsce są w czarno-białych barwach. Funkcjonariusze są w żałobie po swoim koledze, aspirancie sztabowym Adamie Pawlaku, który wypadł z okna po odprawie w Świnoujściu

Grubson w Skate Town
24 czerwca 2018, 18:00

Grubson w Skate Town 2 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 24 czerwca o godz. 18 w Skate Town (ul. Krochmalna 13h) wystąpi Grubson. Koncert połączony będzie z meczem polskiej reprezentacji na Mundialu oraz rozpoczęciem wakacji.

Summer Sauna Night w Aqua Lublin
23 czerwca 2018, 21:00

Summer Sauna Night w Aqua Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Saunarium Aqua Lublin (al. Zygmuntowskie 4) zaprasza na Saunową Noc, która odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Święto Roweru w Lubartowie. Organizatorzy spodziewają się 15 tys. uczestników
galeria

Święto Roweru w Lubartowie. Organizatorzy spodziewają się 15 tys. uczestników 0 5