Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

26 września 2010 r.
10:06
Edytuj ten wpis

Tragiczny weekend na drogach Lubelszczyzny, zginęły 4 osoby

Autor: Zdjęcie autora sad łm
0 10 A A

Tylko w sobotę w wypadkach na lubelskich drogach zginęły cztery osoby, a rannych zostało 13.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tuż przed północą w Kluczkowicach niedaleko Opola Lubelskiego ford wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. Zginęła 22-letnia pasażerka samochodu. Zatrzymano 23-letniego mężczyznę, który jechał autem i nie doznał żadnych obrażeń. Miał 1,6 promila alkoholu. Policja ustala, kto kierował pojazdem.

Z kolei na drodze Sawin - Łowcza w pow. chełmskim jadący oplem vectra 24-letni mieszkaniec gminy Sawin podczas wyprzedzania nie zachował ostrożności i uderzył w skręcający motorower. Kierowca jednośladu, 63-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdrój zginął na miejscu.

Jedna osoba zginęła też w Werbkowicach w pow. hrubieszowskim na drodze krajowej nr 74. Około godz. 21:30 60-letni kierowca busa mercedes sprinter z Ukrainy, na prostej drodze, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z ciągnikiem rolniczym. 60-latek zginął na miejscu.

Policja ustala też okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę około godz. 6, przy ul. Osmolickiej w Lublinie. - 34-letni mieszkaniec Lublina, stracił panowanie nad vw golfem, zjechał na prawe pobocze do rowu i dachował w powietrzu. Auto uderzyło na końcu w drzewo. Kierowca zginął na miejscu - informuje Anna Smarzak z lubelskiej policji.


Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tyka / 27 września 2010 o 16:22
jechał pijany zabił swoją żone i osierocił syna.MASAKRA
Avatar
Gość / 26 września 2010 o 23:36
~Jakub144~

Grupa Goście Napisano dziś, 21:55 #8

taaa spier***aaj od lubelskiego. Stało się u koniec. Wypadki się zdarzają~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Pilnuj swojego zaje***ego9 osiedla smieciu!!!!!!


mam trzy paski na ramionach każda laska jest już moja ohhhhh yeahhhhh (i audi 80)
wieśniaków pszenno-buraczanych nie sieją, sami się mnożą jak chwasty na naszej ziemi karmionej unijnymi dopłatami
~Jakub144~

Grupa Goście Napisano dziś, 21:55 #8

taaa spier***aaj od lubelskiego. Stało się u koniec. Wypadki się zdarzają~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Pilnuj swojego zaje***ego9 osiedla smieciu!!!!!!


mam trzy paski... rozwiń
Avatar
Jakub144 / 26 września 2010 o 21:55
taaa spier***aaj od lubelskiego. Stało się u koniec. Wypadki się zdarzają~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Pilnuj swojego zaje***ego9 osiedla smieciu!!!!!!
Avatar
cris / 26 września 2010 o 20:46
od kiedy samochód "dachuje w powietrzu"?? - ciekawe jak to auto wyglądało po takim "dachowaniu"?
Avatar
Kamil / 26 września 2010 o 18:16
scorpos perception... pewnie jeszcze mi powiesz, że Sosnowiec to Śląsk??? ))))))))))))

Dzięki Gość.
Avatar
Gość / 26 września 2010 o 18:12
[quote name='scorpos perception' date='26 wrzesień 2010 - 15:55 ' timestamp='1285509321' post='352703']
Chłopcze Kamilu a według Ciebie Hrubieszów to jakie województwo, no chyba że ukrywasz się w lasach i nie znasz nowego podziału administracyjnego kraju.
Janko de muzykant.
[/quote]
Nie ucz Kamila,jak sam jesteś nieukiem,Kamil brawo masz 100% racji.Województwo lubelskie nie jest lubelszczyzną.Pismaki mają w głowie nabitą SZCZYZNE.
Avatar
scorpos perception / 26 września 2010 o 15:55
Chłopcze Kamilu a według Ciebie Hrubieszów to jakie województwo, no chyba że ukrywasz się w lasach i nie znasz nowego podziału administracyjnego kraju.
Janko de muzykant.
Avatar
anonim / 26 września 2010 o 14:30
[quote name='pepol' date='26 wrzesień 2010 - 13:54 ' timestamp='1285502055' post='352682']
kto to od nas z powiatu Opolskiego w tych kluczkowicach ?


okolo 12 w nocy... pewnie śpieszyło im sie na Zilion-Srilion - i tak właśnie skończyli ;(
[/quote]



Nikt z opolskiego. Kraśnicki i Opatowski powiat.
Avatar
pepol / 26 września 2010 o 13:54
kto to od nas z powiatu Opolskiego w tych kluczkowicach ?


okolo 12 w nocy... pewnie śpieszyło im sie na Zilion-Srilion - i tak właśnie skończyli ;(
Avatar
Kamil / 26 września 2010 o 13:04
HRUBIESZÓW to nie LUBELSZCZYZNA!!! Pismaki piszecie i nie wiecie o czym!!! Pracują tam osoby pierwsze lepsze z ulicy????
Avatar
tyka / 27 września 2010 o 16:22
jechał pijany zabił swoją żone i osierocił syna.MASAKRA
Avatar
Gość / 26 września 2010 o 23:36
~Jakub144~

Grupa Goście Napisano dziś, 21:55 #8

taaa spier***aaj od lubelskiego. Stało się u koniec. Wypadki się zdarzają~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Pilnuj swojego zaje***ego9 osiedla smieciu!!!!!!


mam trzy paski na ramionach każda laska jest już moja ohhhhh yeahhhhh (i audi 80)
wieśniaków pszenno-buraczanych nie sieją, sami się mnożą jak chwasty na naszej ziemi karmionej unijnymi dopłatami
~Jakub144~

Grupa Goście Napisano dziś, 21:55 #8

taaa spier***aaj od lubelskiego. Stało się u koniec. Wypadki się zdarzają~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Pilnuj swojego zaje***ego9 osiedla smieciu!!!!!!


mam trzy paski... rozwiń
Avatar
Jakub144 / 26 września 2010 o 21:55
taaa spier***aaj od lubelskiego. Stało się u koniec. Wypadki się zdarzają~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Pilnuj swojego zaje***ego9 osiedla smieciu!!!!!!
Avatar
cris / 26 września 2010 o 20:46
od kiedy samochód "dachuje w powietrzu"?? - ciekawe jak to auto wyglądało po takim "dachowaniu"?
Avatar
Kamil / 26 września 2010 o 18:16
scorpos perception... pewnie jeszcze mi powiesz, że Sosnowiec to Śląsk??? ))))))))))))

Dzięki Gość.
Avatar
Gość / 26 września 2010 o 18:12
[quote name='scorpos perception' date='26 wrzesień 2010 - 15:55 ' timestamp='1285509321' post='352703']
Chłopcze Kamilu a według Ciebie Hrubieszów to jakie województwo, no chyba że ukrywasz się w lasach i nie znasz nowego podziału administracyjnego kraju.
Janko de muzykant.
[/quote]
Nie ucz Kamila,jak sam jesteś nieukiem,Kamil brawo masz 100% racji.Województwo lubelskie nie jest lubelszczyzną.Pismaki mają w głowie nabitą SZCZYZNE.
Avatar
scorpos perception / 26 września 2010 o 15:55
Chłopcze Kamilu a według Ciebie Hrubieszów to jakie województwo, no chyba że ukrywasz się w lasach i nie znasz nowego podziału administracyjnego kraju.
Janko de muzykant.
Avatar
anonim / 26 września 2010 o 14:30
[quote name='pepol' date='26 wrzesień 2010 - 13:54 ' timestamp='1285502055' post='352682']
kto to od nas z powiatu Opolskiego w tych kluczkowicach ?


okolo 12 w nocy... pewnie śpieszyło im sie na Zilion-Srilion - i tak właśnie skończyli ;(
[/quote]



Nikt z opolskiego. Kraśnicki i Opatowski powiat.
Avatar
pepol / 26 września 2010 o 13:54
kto to od nas z powiatu Opolskiego w tych kluczkowicach ?


okolo 12 w nocy... pewnie śpieszyło im sie na Zilion-Srilion - i tak właśnie skończyli ;(
Avatar
Kamil / 26 września 2010 o 13:04
HRUBIESZÓW to nie LUBELSZCZYZNA!!! Pismaki piszecie i nie wiecie o czym!!! Pracują tam osoby pierwsze lepsze z ulicy????