Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

12 grudnia 2016 r.
8:41

Tragiczny weekend na drogach. W niedzielę zginął kolejny pieszy

Autor: Zdjęcie autora pab
2 21 A A
Wypadek w Siedliszczach (fot. Policja)
Wypadek w Siedliszczach (fot. Policja)

Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło w niedzielę w miejscowości Siedliszcze. Kierujący samochodem dostawczym potrącił pieszego, który zmarł na miejscu zdarzenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Policjanci zostali powiadomieni o wypadku przed godziną 18. Według wstępnych ustaleń kierujący mercedesem vito, 41-letni mieszkaniec gminy Siedliszcze potrącił 45-letniego mężczyznę, również mieszkańca tej gminy. Pieszy w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Kierujący samochodem był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku.

W weekend doszło jeszcze do dwóch innych wypadków, w których zginęli piesi. W sobotę ok. godz. 22 w Siennicy Różanej zginęła 17-latka potrącona przez kierowcę audi. Tego samego dnia w Józefowie zginął 43-letni mężczyzna. Kierowca volkswagena zeznał, że pieszy leżał na drodze.

Czytaj więcej o:

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 grudnia 2016 o 17:13
Kużwa miasto łopianem i pokrzywą na skraju obrośnięte.A o szóstej rano koguty pieją .W dupach się wam poprzewracało Kuźwa rejowiec Siedliszcze kolejny rejowiec zaraz Wojsławice i sawin też wystąpią o prawa miejskie
Avatar
Gość / 14 grudnia 2016 o 17:10
Zonik współpracował z policją ? Miasto to miasto .Komendę powiatową trzeba utworzyć w miescie Siedliszcze .Komendę straży pożarnej kuratorium i koniecznie szpital z oddziałami dla przewlekle chorych na........ . No i oczywiście dom publiczny
Avatar
Gość / 13 grudnia 2016 o 09:49
Bylem przy wypadku w Siedliszczu. Pieszy szedl chodnikiem nie byl trzezwy. Zatoczyl sie z chodnika wpadajac w prost przed nadjezczajacy Vito. Bylo ciemno padal deszcz pieszy nie mial zadnego odblasku. Kierowca nie mial szans zareagowac. Przykro ze ludzie gina w takich okolicznosciach. God Bless you all !
Avatar
Gość / 12 grudnia 2016 o 12:13
kto zarządza drogówka?Zresztą nieważne- powinien odejść dla dobra służby.
Avatar
Gość / 12 grudnia 2016 o 10:34
Kto jeździ samochodem to widzi: tumany na nieoświetlonych rowerach, piesi poza zabudowaniami po zmroku bez odblasków. Jeśli kierowca auta był trzeźwy a pieszy/rowerzysta nie miał odblasków/oświetlenia to takie popstępowanie winno być od razu umarzane.
Avatar
Gość / 12 grudnia 2016 o 10:32
Nie tylko w Siedliszczu zlikwidowali posterunek!!!Zlikwidowali ich wiele by zaoszczędzić na odprawy,nagrody i podniesienie płac swoim i dla siebie!
Avatar
Gość / 12 grudnia 2016 o 10:30
Jak można było zabrać z rozwijającego się miasta Siedliszcza posterunek policji!!!Co za idioci rządzili wówczas by pozbawiać miasto wsparcia policji i realnie obniżyć poziom bezpieczeństwa mieszkańców?Tak się odwdzięczyli Zonikowi za lata współpracy i wspierania ich w każdym aspekcie.Teraz na miejscu Burmistrza nie dał bym Policji nawet złotówki.
Avatar
Gość / 12 grudnia 2016 o 10:10
Przykre,że tyle osób ginie.Nie trzeba nam wojny tylko dajmy wszystkim samochody!
Avatar
Gość / 12 grudnia 2016 o 10:09
Tak,polikwidowali posterunki i teraz to o interwencję doprosić sie trudno a jak w ogóle przyjadą to przynajmniej godzinę po czasie tylko po to by poudawać,że służą.
Avatar
Gość / 12 grudnia 2016 o 10:04
Odwołać Koźlaka i niech ktoś wreszcie merytoryczny zacznie wydawać polecenia!
Avatar
Gość / 14 grudnia 2016 o 17:13
Kużwa miasto łopianem i pokrzywą na skraju obrośnięte.A o szóstej rano koguty pieją .W dupach się wam poprzewracało Kuźwa rejowiec Siedliszcze kolejny rejowiec zaraz Wojsławice i sawin też wystąpią o prawa miejskie
Avatar
Gość / 14 grudnia 2016 o 17:10
Zonik współpracował z policją ? Miasto to miasto .Komendę powiatową trzeba utworzyć w miescie Siedliszcze .Komendę straży pożarnej kuratorium i koniecznie szpital z oddziałami dla przewlekle chorych na........ . No i oczywiście dom publiczny
Avatar
Gość / 13 grudnia 2016 o 09:49
Bylem przy wypadku w Siedliszczu. Pieszy szedl chodnikiem nie byl trzezwy. Zatoczyl sie z chodnika wpadajac w prost przed nadjezczajacy Vito. Bylo ciemno padal deszcz pieszy nie mial zadnego odblasku. Kierowca nie mial szans zareagowac. Przykro ze ludzie gina w takich okolicznosciach. God Bless you all !
Avatar
Gość / 12 grudnia 2016 o 12:13
kto zarządza drogówka?Zresztą nieważne- powinien odejść dla dobra służby.
Avatar
Gość / 12 grudnia 2016 o 10:34
Kto jeździ samochodem to widzi: tumany na nieoświetlonych rowerach, piesi poza zabudowaniami po zmroku bez odblasków. Jeśli kierowca auta był trzeźwy a pieszy/rowerzysta nie miał odblasków/oświetlenia to takie popstępowanie winno być od razu umarzane.
Avatar
Gość / 12 grudnia 2016 o 10:32
Nie tylko w Siedliszczu zlikwidowali posterunek!!!Zlikwidowali ich wiele by zaoszczędzić na odprawy,nagrody i podniesienie płac swoim i dla siebie!
Avatar
Gość / 12 grudnia 2016 o 10:30
Jak można było zabrać z rozwijającego się miasta Siedliszcza posterunek policji!!!Co za idioci rządzili wówczas by pozbawiać miasto wsparcia policji i realnie obniżyć poziom bezpieczeństwa mieszkańców?Tak się odwdzięczyli Zonikowi za lata współpracy i wspierania ich w każdym aspekcie.Teraz na miejscu Burmistrza nie dał bym Policji nawet złotówki.
Avatar
Gość / 12 grudnia 2016 o 10:10
Przykre,że tyle osób ginie.Nie trzeba nam wojny tylko dajmy wszystkim samochody!
Avatar
Gość / 12 grudnia 2016 o 10:09
Tak,polikwidowali posterunki i teraz to o interwencję doprosić sie trudno a jak w ogóle przyjadą to przynajmniej godzinę po czasie tylko po to by poudawać,że służą.
Avatar
Gość / 12 grudnia 2016 o 10:04
Odwołać Koźlaka i niech ktoś wreszcie merytoryczny zacznie wydawać polecenia!
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego 0 0

Boks Na lubelskim Moście Kultury rozegrano XV Memoriał Stanisława Zalewskiego

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 0 0

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 0 1

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie
22 czerwca 2018, 21:00

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Kino w Bramie przy ul. Królewskiej 3 zaprasza na kolejne weekendowe seanse z polskim filmem. W piątek, 22 czerwca o godz. 21 zobaczymy Manewry miłosne, a w sobotę, 23 czerwca o tej samej porze będzie miała miejsce projekcja filmu Gurgacz. Kapelan Niezłomnych.

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka
film

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka 0 1

W jednym z krośnieńskich mieszkań policjanci znaleźli zwłoki 13-miesięcznej Amelki. Dziecko i jego matka zaginęli kilka tygodni wcześniej. Mimo wielokrotnych próśb ojca dziecka, policja nie weszła do mieszkania.

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ 0 0

Dzisiaj o godz. 17 zostanie rozegrany rewanżowy mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów Starszych. Tomasovia podejmuje Garbarnię Kraków, z którą przegrała pierwszy mecz 1:4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy 1 4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej grożą strajkiem po zwolnieniu przewodniczącego jednego ze związków zawodowych. Ustępującemu ze stanowiska dyrektorowi dają czas do końca tygodnia na przywrócenie kolegi do pracy. Ale szef instytucji nie zamierza zmieniać decyzji.

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin 0 2

Koszykówka młodzieżowa MKS Start SA Lublin zajął siódme miejsce w finałach mistrzostw Polski młodzików

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 7 0

Tuż przed godz. 17 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 3

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 4 10

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.