Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

28 listopada 2012 r.
10:08
Edytuj ten wpis

Tragiczny wypadek w Chełmie. Kierowca nie żyje, dzieci w szpitalu

Autor: Zdjęcie autora łm
0 55 A A
Wypadek w Chełmie
Wypadek w Chełmie

Do wypadku doszło w środę w Chełmie przy ul. Wojsławickiej. Zginęła jedna osoba, a do szpitala trafiły trzy, w tym dwoje dzieci.

- Kierujący audi zjechał z drogi na parking i uderzył w drzewo. Do szpitala trafił kierowca z pasażerką i dzieci w wieku 3 i 5 lat. Zabrał je do Lublina śmigłowiec LPR - mówi Aneta Kokłowska z policji w Chełmie.

27-letni kierowca najprawdopodobniej podczas jazdy dostał ataku padaczki. Lekarzom nie udało się go uratować. Życie pozostałych osób nie jest zagrożone.

Nie ma utrudnień w ruchu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 55

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Majka / 1 grudnia 2012 o 12:16
[quote name='dorota' timestamp='1354350003' post='703249']
weżcie sie zamknijcie , tak spowodował to wedlug ciebie dlaczego nie zabrali mu prawa jazdy? od lat sadzil sie z zusem jakby mu dali rente to by tego nie było dzieci stracily ojca a wy sie wszyscy ogarnijcie !!!!!
[/quote]

co za głupoty piszesz..CO MA ZUS DO TEGO ? JAKBY MIAŁ RENTĘ TO BY NIE JECHAŁ AUTEM?????? stek bzdur...
Avatar
Gosia / 1 grudnia 2012 o 12:14
co ma Zus do tego?? czy renciści nie mają prawa do prowadzenia samochodu. Jeżeli ktoś jest tak poważnie chory nie powinien siadać za kółkiem, żeby narażać rodzinę..
Avatar
dorota / 1 grudnia 2012 o 09:20
weżcie sie zamknijcie , tak spowodował to wedlug ciebie dlaczego nie zabrali mu prawa jazdy? od lat sadzil sie z zusem jakby mu dali rente to by tego nie było dzieci stracily ojca a wy sie wszyscy ogarnijcie !!!!!
Avatar
dorota / 1 grudnia 2012 o 09:16
Baranem to ty jesteś idioto znam jego cała rodzine jakby zus dał mu rente to by tego nie było nie wiesz to zamknij ta morde bo inaczej pogadamy !!!!!!
Avatar
dorota / 1 grudnia 2012 o 08:53
Pokaż mi człowieku papiery że miał padaczke alkocholowa? Zamknijcie te ryje!!!!!
Avatar
dorota / 1 grudnia 2012 o 08:51
Weżcie sie ludzie ogernijcie nie wiecie to sie zamknijcie!!!!! Szukacie sensacji to poszukajcie jej sobie w domu !!! Odpier***cie sie od rodziny zmarłego i dajcie im świety spokój. Ja nie wiem jak można komentować coś czego sie nie jest pewnym??? Pomyślcie 500 razy zanim coś napiszecie!!!
Avatar
irek / 30 listopada 2012 o 21:28
[quote name='jola' timestamp='1354187671' post='701996']
A ja tam uważam, że to wina tylko kierowcy. Wiedział, że ma częste ataki więc nie powinien siadać za kierownicę . Wiem , że za życia był dobrym człowiekiem bo dużo słyszałam na ten temat od rodziny np. że miał bardzo udane życie rodzinne i był szczęśliwy w związku. Pomimo , że dobrze układało mu się w życiu to był nieodpowiedzialny. Nie jeden wypadek czy kolizję z powodu padaczki spowodował.
[/quote]
Avatar
irek / 30 listopada 2012 o 21:24
felczer jestes frajer nie znasz chlopaka ani rodziny,więc ch...j ci w d...pę.
Avatar
irek / 30 listopada 2012 o 21:20
[quote name='felczer' timestamp='1354119677' post='701604']
Chodzi o padaczkę alkoholową (epilepsja alkoholo). Od lat tłumaczę baranom żę jak masz padaczkę alkoholową możesz prowadzić tylko kozę do wozu a nie samochód. Dobrze że ten baran sam się tylko zabił - a co by było jak by wjechał w przystanek lub na chodnik dla pieszych.
[/quote]
Avatar
Gość / 30 listopada 2012 o 18:53
[sub]O WIDZE ZE POJAWILA SIE JOLA 2 TYLKO MAM WRAZENIE ZE TO TA SAMA JOLA I ZMIENILA SWOJE STANOWISKO JAK KAMELEON I UWAZAM ZE JESTES MARNYM CZLOWIEKIEM LUDZIE NIE SA GLUPI I UMIEJA CZYTAC MIEDZY WIERSZAMI I NIE ZYCZE CI ZEBYS KIEDYS SIE SPODKALA Z CZYMS TAKIM JEZELI MASZ DZIECI TO NIE WIESZ CO NAPRAWDE WAS CZEKA I CZY KIEDYS NIE ZNADZIESZ SIE W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI JAK RODZINA ZMARLEGO I WIELE INNYCH RODZI UWAZAM NDAL ZE JESTES MARNA ISTOTKA I TROCHE NIEDOUCZONA

Nikogo nie uważam za głupiego i nie piszę między wierszami tylko dosłownie..- skąd taki pomysł? Nie napiszę o panu takich brzydkich słów bo nie zniżam się do ludzi tego pokroju. Skoro pan taki przemądrzały to kto pana zdaniem zawinił?[/sub]
[sub]O WIDZE ZE POJAWILA SIE JOLA 2 TYLKO MAM WRAZENIE ZE TO TA SAMA JOLA I ZMIENILA SWOJE STANOWISKO JAK KAMELEON I UWAZAM ZE JESTES MARNYM CZLOWIEKIEM LUDZIE NIE SA GLUPI I UMIEJA CZYTAC MIEDZY WIERSZAMI I NIE ZYCZE CI ZEBYS KIEDYS SIE SPODKALA Z CZYMS TAKIM JEZELI MASZ DZIECI TO NIE WIESZ CO NAPRAWDE WAS CZEKA I CZY KIEDYS NIE ZNADZIESZ SIE W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI JAK RODZINA ZMARLEGO I WIELE INNYCH RODZI UWAZAM NDAL ZE JESTES MARNA ISTOTKA I TROCHE NIEDOUCZONA

Nikogo nie uważam za głupiego i nie piszę między wierszami tylko ... rozwiń
Avatar
Majka / 1 grudnia 2012 o 12:16
[quote name='dorota' timestamp='1354350003' post='703249']
weżcie sie zamknijcie , tak spowodował to wedlug ciebie dlaczego nie zabrali mu prawa jazdy? od lat sadzil sie z zusem jakby mu dali rente to by tego nie było dzieci stracily ojca a wy sie wszyscy ogarnijcie !!!!!
[/quote]

co za głupoty piszesz..CO MA ZUS DO TEGO ? JAKBY MIAŁ RENTĘ TO BY NIE JECHAŁ AUTEM?????? stek bzdur...
Avatar
Gosia / 1 grudnia 2012 o 12:14
co ma Zus do tego?? czy renciści nie mają prawa do prowadzenia samochodu. Jeżeli ktoś jest tak poważnie chory nie powinien siadać za kółkiem, żeby narażać rodzinę..
Avatar
dorota / 1 grudnia 2012 o 09:20
weżcie sie zamknijcie , tak spowodował to wedlug ciebie dlaczego nie zabrali mu prawa jazdy? od lat sadzil sie z zusem jakby mu dali rente to by tego nie było dzieci stracily ojca a wy sie wszyscy ogarnijcie !!!!!
Avatar
dorota / 1 grudnia 2012 o 09:16
Baranem to ty jesteś idioto znam jego cała rodzine jakby zus dał mu rente to by tego nie było nie wiesz to zamknij ta morde bo inaczej pogadamy !!!!!!
Avatar
dorota / 1 grudnia 2012 o 08:53
Pokaż mi człowieku papiery że miał padaczke alkocholowa? Zamknijcie te ryje!!!!!
Avatar
dorota / 1 grudnia 2012 o 08:51
Weżcie sie ludzie ogernijcie nie wiecie to sie zamknijcie!!!!! Szukacie sensacji to poszukajcie jej sobie w domu !!! Odpier***cie sie od rodziny zmarłego i dajcie im świety spokój. Ja nie wiem jak można komentować coś czego sie nie jest pewnym??? Pomyślcie 500 razy zanim coś napiszecie!!!
Avatar
irek / 30 listopada 2012 o 21:28
[quote name='jola' timestamp='1354187671' post='701996']
A ja tam uważam, że to wina tylko kierowcy. Wiedział, że ma częste ataki więc nie powinien siadać za kierownicę . Wiem , że za życia był dobrym człowiekiem bo dużo słyszałam na ten temat od rodziny np. że miał bardzo udane życie rodzinne i był szczęśliwy w związku. Pomimo , że dobrze układało mu się w życiu to był nieodpowiedzialny. Nie jeden wypadek czy kolizję z powodu padaczki spowodował.
[/quote]
Avatar
irek / 30 listopada 2012 o 21:24
felczer jestes frajer nie znasz chlopaka ani rodziny,więc ch...j ci w d...pę.
Avatar
irek / 30 listopada 2012 o 21:20
[quote name='felczer' timestamp='1354119677' post='701604']
Chodzi o padaczkę alkoholową (epilepsja alkoholo). Od lat tłumaczę baranom żę jak masz padaczkę alkoholową możesz prowadzić tylko kozę do wozu a nie samochód. Dobrze że ten baran sam się tylko zabił - a co by było jak by wjechał w przystanek lub na chodnik dla pieszych.
[/quote]
Avatar
Gość / 30 listopada 2012 o 18:53
[sub]O WIDZE ZE POJAWILA SIE JOLA 2 TYLKO MAM WRAZENIE ZE TO TA SAMA JOLA I ZMIENILA SWOJE STANOWISKO JAK KAMELEON I UWAZAM ZE JESTES MARNYM CZLOWIEKIEM LUDZIE NIE SA GLUPI I UMIEJA CZYTAC MIEDZY WIERSZAMI I NIE ZYCZE CI ZEBYS KIEDYS SIE SPODKALA Z CZYMS TAKIM JEZELI MASZ DZIECI TO NIE WIESZ CO NAPRAWDE WAS CZEKA I CZY KIEDYS NIE ZNADZIESZ SIE W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI JAK RODZINA ZMARLEGO I WIELE INNYCH RODZI UWAZAM NDAL ZE JESTES MARNA ISTOTKA I TROCHE NIEDOUCZONA

Nikogo nie uważam za głupiego i nie piszę między wierszami tylko dosłownie..- skąd taki pomysł? Nie napiszę o panu takich brzydkich słów bo nie zniżam się do ludzi tego pokroju. Skoro pan taki przemądrzały to kto pana zdaniem zawinił?[/sub]
[sub]O WIDZE ZE POJAWILA SIE JOLA 2 TYLKO MAM WRAZENIE ZE TO TA SAMA JOLA I ZMIENILA SWOJE STANOWISKO JAK KAMELEON I UWAZAM ZE JESTES MARNYM CZLOWIEKIEM LUDZIE NIE SA GLUPI I UMIEJA CZYTAC MIEDZY WIERSZAMI I NIE ZYCZE CI ZEBYS KIEDYS SIE SPODKALA Z CZYMS TAKIM JEZELI MASZ DZIECI TO NIE WIESZ CO NAPRAWDE WAS CZEKA I CZY KIEDYS NIE ZNADZIESZ SIE W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI JAK RODZINA ZMARLEGO I WIELE INNYCH RODZI UWAZAM NDAL ZE JESTES MARNA ISTOTKA I TROCHE NIEDOUCZONA

Nikogo nie uważam za głupiego i nie piszę między wierszami tylko ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 55

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ekspresówką z Lublina do Garwolina za rok [zdjęcia i wideo z drona]
galeria
film

Ekspresówką z Lublina do Garwolina za rok [zdjęcia i wideo z drona] 19 0

Trasą ekspresową z Lublina do Garwolina pojedziemy najprawdopobniej za rok – zapowiada Krzysztof Nalewajko z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Manufaktura Smaków w Opolu Lubelskim. Program koncertów i wydarzeń
23 czerwca 2018, 19:00

Manufaktura Smaków w Opolu Lubelskim. Program koncertów i wydarzeń 0 0

W weekend (23 i 24 czerwca) Park Miejski zostanie zarezerwowany dla Manufaktury Smaków i jej gości Manufaktura Smaków to jedna z największych tego typu imprez w regionie, rokrocznie przyciągająca do Opola kilka tysięcy osób z całego powiatu, województwa i kraju.

MUNDIAL 2018. Brazylia – Kostaryka 2:0. Wielkie męczarnie Canarinhos

MUNDIAL 2018. Brazylia – Kostaryka 2:0. Wielkie męczarnie Canarinhos 1 0

MUNDIAL 2018 Brazylia rzutem na taśmę pokonała w Sankt Petersburgu Kostarykę i objęła prowadzenie w grupie E. Gole dla Canarinhos strzelali Philippe Coutinho i Neymar

Kraśnik: Wycinka drzew w ramach… rewitalizacji zieleni miejskiej

Kraśnik: Wycinka drzew w ramach… rewitalizacji zieleni miejskiej 1 1

Mieszkańcy dzielnicy fabrycznej Kraśnika mają wątpliwości co do legalności wycinki drzew w lasku przy ul. Szpitalnej. Ich zdaniem to najgorszy czas na tego typu prace. Drzewa są zielone i trwa okres lęgowy. Urzędnicy zapewniają, że wszystko odbyło się zgodne z prawem.

Damian Panek: Trudno usunąć z pamięci mecz z Unią Hrubieszów

Damian Panek: Trudno usunąć z pamięci mecz z Unią Hrubieszów 1 0

ROZMOWA Z Damianem Pankiem, byłym trenerem Orląt Spomlek Radzyń Podlaski

Silesian Art Collective i Stanisław Soyka w Puławach
23 czerwca 2018, 18:30

Silesian Art Collective i Stanisław Soyka w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 18.30 na dziedzińcu Pałacu Marynki w Puławach odbędzie się koncert plenerowy z udziałem Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective i Stanisława Soyki.

Żniwa będą wcześniej, ale zboża będzie mniej. Owoców też. Wszystko przez suszę

Żniwa będą wcześniej, ale zboża będzie mniej. Owoców też. Wszystko przez suszę 6 4

Żniwa będą wcześniej, ale zboża będzie mniej. Mniejsze będą też zbiory owoców. W naszym regionie najgorzej jest w m.in. w powiatach: radzyńskim, bialskim, parczewskim, łukowskim i tomaszowskim

Wielka Bitwa

Wielka Bitwa 0 0

Alatus Mortis jest już tuż u bram Magicznych Ogrodów… Krasnoludzcy wojownicy są w najwyższej gotowości bojowej! Bitwa z mrocznymi siłami rozpocznie się w parku już w najbliższy weekend. Czy przesądzi o losach Magicznych Ogrodów?

Cała żużlowa Polska zazdrości nam drużyny i kibiców!

Cała żużlowa Polska zazdrości nam drużyny i kibiców! 14

Znakomicie w Nice 1. lidze żużlowej spisuje się zespół Speed Car Motor Lublin.

Inwestuj(e)my w zawodowych fachowców
galeria

Inwestuj(e)my w zawodowych fachowców 0 0

Pracodawcy szukają ludzi z niezbędnymi kwalifikacjami i doświadczeniem, ale nie chcą ponosić dodatkowych kosztów dokształcania.

Miliony z RPO trafią na edukację

Miliony z RPO trafią na edukację 0

Samorządy chętnie sięgają do skarbonki Regionalnego Programu Operacyjnego. Dzięki unijnym środkom 112 szkół podstawowych, gimnazjów i liceów z województwa lubelskiego zainwestowało w swoje szkoły. Wiele z nich doposażyło pracownie, tworząc przy tym dodatkowe możliwości rozwoju dla uczniów.

Przyroda w powiększeniu
galeria

Przyroda w powiększeniu 0

Janów Lubelski. Małe miasteczko w województwie lubelskim. Największy atut? Bez wątpienia przyroda!

Profilaktyka kluczem do zdrowia mieszkańców

Profilaktyka kluczem do zdrowia mieszkańców 0

Zdrowie społeczeństwa to jeden z czynników, które warunkują jego rozwój, zaś skuteczna profilaktyka i promocja zdrowia pozwalają znacznie obniżyć ogólne koszty przeznaczone na leczenie. Samorząd Województwa Lubelskiego, w ramach swoich zadań, tworzy strategie oraz wytyczne wspierające wdrażanie profilaktyki zdrowotnej.

Pomysłowy i przemysłowy powiat świdnicki
galeria

Pomysłowy i przemysłowy powiat świdnicki 0 2

Powiat świdnicki najczęściej bywa kojarzony z produkcją śmigłowców i motocykli – słynnych „wuesek”, które przez dekady powstawały w PZL – Świdnik. Sama stolica powiatu (miasto Świdnik) narodziła się jako osiedle robotnicze wokół fabryki w I połowie XX w. Skojarzenie z przemysłem lotniczym jest więc właściwe... ale tylko częściowo, bo powiat ma więcej atutów i zachęca inwestorów do ich wykorzystania w biznesie.