Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

21 grudnia 2013 r.
13:22
Edytuj ten wpis

Trwa Jarmark Świąteczny w Chełmie

2 7 A A
W czasie pierwszego, chełmskiego Jarmarku Świątecznego niektóre stragany były wręcz oblegane<br />
 (Jace
W czasie pierwszego, chełmskiego Jarmarku Świątecznego niektóre stragany były wręcz oblegane
(Jace

"Dziś w Niedźwiedzim Grodzie wesoła nowina” - pod takim hasłem odbywa Jarmark Świąteczny na pl. Łuczkowskiego. Przyciąga rzesze chełmian

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Można tu kupić drzewka i ozdoby choinkowe, wypieki, swojskie wędliny czy podarunki dla bliskich. Na jednym ze straganów uwagę zwracały ręcznie wykonane ozdobne mydełka. Poza zakupami można było także napić się grzanego piwa lub wina i spróbować świątecznego makowca.

Jarmark organizowany jest w mieście po raz pierwszy. - Cieszę się, że pl. Łuczkowskiego wreszcie ożył. Taki jarmark to dobry pomysł – mówi pani Janina, która kupiła drzewko i chatkę z lukrowanego piernika dla swojego wnuczka.

Swój towar oferuje 30 wystawców. Wśród nich, poza kupcami i producentami, są także miejscowe szkoły i stowarzyszenia. Wystawców zgłosiło się więcej, ale niestety dla spóźnialskich zabrakło już miejsca.

W niedzielę o godzinie 15 rozpocznie się tu Wigilia Wszystkich Chełmian.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 grudnia 2013 o 19:19

Do malkontentów: Lepszy rydz niż nic. Będzie wystawna oprawa, a wtedy Wy o dziurawych jezdniach i chodnikach.

Nie opowiadaj dyrdymałów. Sprzedaje się żywność, to powinno być estetycznie. Odpowiem Ci - lepsze nic niż rydz ! Albo robić porządnie albo nie robić nic. Nienawidzę bylejakości.

Avatar
Taka jest prawda / 23 grudnia 2013 o 21:35

Do malkontentów: Lepszy rydz niż nic. Będzie wystawna oprawa, a wtedy Wy o dziurawych jezdniach i chodnikach.

Avatar
Gość / 22 grudnia 2013 o 13:54

OOtak, w porównaniu z Wrocławiem to bida z nędzą. Na przyszłość należy zrobić trochę z rozmachem, kolorowo i elegancko !!!!!!!! :P

Avatar
lubelskie / 22 grudnia 2013 o 12:15

No wszystko ładnie ale handlarze powinni mieć piękne stoiska a nie tanie namioty jak na dawnym stadionie - to dalej nie wygląda jak jarmark świąteczny. Niech organizatorzy popatrzą na np. Dortmund i się nauczą organizacji to może i ludzie z drugiego końca przyjadą a nie z "okolicy"

Avatar
jedyny taki / 21 grudnia 2013 o 23:12

to jest jarmark

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/51,35771,12916427.html?i=11

Pozdrawiam

Avatar
marcininformator / 21 grudnia 2013 o 19:40
Sprawdziłem SMS-y dziewczyny przez tą stronkę http://trzyw.pl/0a4 żaliła się przyjaciółce, że jest w ciąży, ale nie chce mi powiedzieć. Głupio mi powiedzieć że jej sprawdzam SMS przez neta co mam zrobić ?
Avatar
Gość / 21 grudnia 2013 o 16:10

:ph34r: pani Małgosiu słoik i po darmowe, bieg.

Avatar
Gość / 25 grudnia 2013 o 19:19

Do malkontentów: Lepszy rydz niż nic. Będzie wystawna oprawa, a wtedy Wy o dziurawych jezdniach i chodnikach.

Nie opowiadaj dyrdymałów. Sprzedaje się żywność, to powinno być estetycznie. Odpowiem Ci - lepsze nic niż rydz ! Albo robić porządnie albo nie robić nic. Nienawidzę bylejakości.

Avatar
Taka jest prawda / 23 grudnia 2013 o 21:35

Do malkontentów: Lepszy rydz niż nic. Będzie wystawna oprawa, a wtedy Wy o dziurawych jezdniach i chodnikach.

Avatar
Gość / 22 grudnia 2013 o 13:54

OOtak, w porównaniu z Wrocławiem to bida z nędzą. Na przyszłość należy zrobić trochę z rozmachem, kolorowo i elegancko !!!!!!!! :P

Avatar
lubelskie / 22 grudnia 2013 o 12:15

No wszystko ładnie ale handlarze powinni mieć piękne stoiska a nie tanie namioty jak na dawnym stadionie - to dalej nie wygląda jak jarmark świąteczny. Niech organizatorzy popatrzą na np. Dortmund i się nauczą organizacji to może i ludzie z drugiego końca przyjadą a nie z "okolicy"

Avatar
jedyny taki / 21 grudnia 2013 o 23:12

to jest jarmark

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/51,35771,12916427.html?i=11

Pozdrawiam

Avatar
marcininformator / 21 grudnia 2013 o 19:40
Sprawdziłem SMS-y dziewczyny przez tą stronkę http://trzyw.pl/0a4 żaliła się przyjaciółce, że jest w ciąży, ale nie chce mi powiedzieć. Głupio mi powiedzieć że jej sprawdzam SMS przez neta co mam zrobić ?
Avatar
Gość / 21 grudnia 2013 o 16:10

:ph34r: pani Małgosiu słoik i po darmowe, bieg.

Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 0

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 23

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 11

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 11

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 109 7

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 8 2

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!