Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

8 sierpnia 2009 r.
13:27
Edytuj ten wpis

Tytoniowy interes nie popłaca. Wpadło 10 osób

0 16 A A

Policjanci z Chełma wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej w Białej Podlaskiej zabezpieczyli wczoraj blisko 1,5 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Właścicielkami okazały się kobiety , które na terenie chełmskiego bazaru próbowały je sprzedawać przypadkowym przechodniom.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chełmscy policjanci wspólnie z Funkcjonariuszami Izby Celnej w Białej Podlaskiej obserwowali teren pasażu handlowego w Chełmie przy skrzyżowaniu ulic Popiełuszki i Lwowskiej. Tam zauważyli kilka kobiet, które zaczepiały przechodniów oferując towar zapakowany w foliowe torby.

Po skontrolowaniu bagaży okazało się, że było w nich blisko 1,5 tys. paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Policjanci zatrzymali łącznie siedem kobiet w wieku od 30 do 40 lat. Mieszkanki Chełma trafiły do Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. Celnicy dokładnie przeliczyli ilość bezakcyzowych papierosów i zaproponowali kobietom mandaty karne. Sprawa trafi do sądu, ponieważ właścicielki papierosów odmówiły ich przyjęcia.

Chełmscy policjanci jeszcze trzykrotnie ujawnili kontrabandę. Ponad 800 paczek papierosów posiadał zatrzymany przez kryminalnych, 26-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna naraził nasz skarb państwa na straty w wysokości 6600zł.

Nielegalny towar posiadał także inny obywatel Ukrainy, który w samochodzie przewoził 1900 paczek papierosów bez oznaczeń akcyzowych. Były warte ponad 15 tys. złotych.

Policjanci z chełmskiego Ruchu Drogowego podczas rutynowej kontroli ujawnili w samochodzie marki Audi prawie 3000 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. 50-latek naraził skarb państwa na straty blisko 25 tys. złotych.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 września 2009 o 08:26
JAK TAM DALEJ JEST DZIUPLA W PUBLICZNEJ TOALECIE
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2009 o 12:32
Zmień dilera, albo bierz połowę.
Avatar
Magdalena / 19 sierpnia 2009 o 10:48
Gość napisał:
Ja polonistą też nie jestem ale poprzednie oba wpisy wykonały chyba jakieś matoły bo żeby takie" byki" robić to wstyd np: sie tempi , słóżby, akórat, handlem papierosów, nie mież
BIERCIE SIE ZA NAŁUKE



Jak jesteś taki Mądry To czemu się wypowiadasz tutaj Hipokryto,CHODZ MOŻE ZE MNA PO DYSKUTUJESZ,POROZMAWIAMY JAK TAKI CWANY JESTES TO ŻE RAZ CZY DWA KTOŚ SIĘ POMYLI TO NIE ZNACZY ŻE JEST MNIEJ WYUCZONY BO KAŻDY W ŻYCIU POPEŁNIA BLĘDY NAWET ty CHCIAŁEŚ UDAĆ MADREGO NIE WYSZŁO CI TO OŚMIESZASZ SIE TYLKO PUBLICZNIE i tu się przychodzi komentować temat a nie kogoś kultur też widzę cię nie nauczono ... i tam ktoś użył dobrego przysłowia NIE MIEŻ INNYCH SWOJĄ MIARĄ ciebie też się to tyczy bo jesteś mniej inteligentny od tych wszystkich ludzi... tak że naucz się kultury osobistej zacznij patrzeć na siebie a potem możesz się wypowiadać i podyskutować z ludźmi :)także bierz się za siebie



Jak jesteś taki Mądry To czemu się wypowiadasz tutaj Hipokryto,CHODZ MOŻE ZE MNA PO DYSKUTUJESZ,POROZMAWIAMY JAK TAKI CWANY JESTES TO ŻE RAZ CZY DWA KTOŚ SIĘ POMYLI TO NIE ZNACZY ŻE JEST MNIEJ WYUCZONY BO KAŻDY W ŻYCIU POPEŁNIA BLĘDY NAWET ty CHCIAŁEŚ UDAĆ MADREGO NIE WYSZŁO CI TO OŚMIESZASZ SIE TYLKO PUBLICZNIE i tu się przychodzi komentować temat a nie kogoś kultur też widzę cię nie nauczono ... i tam ktoś użył dobrego przysłowia NIE MIEŻ INNYCH SWOJĄ MIARĄ ciebie też się to tyczy bo jesteś mniej inteligen... rozwiń
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2009 o 17:02
Ja polonistą też nie jestem ale poprzednie oba wpisy wykonały chyba jakieś matoły bo żeby takie" byki" robić to wstyd np: sie tempi , słóżby, akórat, handlem papierosów, nie mież
BIERCIE SIE ZA NAŁUKE
Avatar
Anastazja / 17 sierpnia 2009 o 19:49
Gość napisał:
Ja nie jestem śledczy ani CBOś ale też wykryłem aferę tytoniową.Kilka razy w miesiącu wożę żonę na zakupy na bazar przy Rampie Brzeskiej.Od dłuższego czasu rządzi tam taka malowana blondynka,którą nazywają Anka.Ona to robi biznes.Fajki i wódę oraz spirt trzyma w jednym z pomieszczeń publicznej ubikacji,do którego posiada wyłącznie klucz.Wynosi tego torbami i handluje
Wystarczy tylko poczekać jak będzie z tego przybytku wychodziła i ją zhaltować.Ale to chyba za trudne dla chełmskiej Policji.




Ja z Policji też nie jestem ale za to ze słóżby cełnej owszem i Popieram tego kogos z góry i jeszcze dodam coś od siebie -jak ci żal tyłek ściska to też możesz sobie tam postać i chować nawet w śmietnik ale nikomu napewno nic do tego nie bedzie bo każdy pilnuje swojego nosa ty też powinieneś... nie pisze nawet Ty z dużej litery bo do takich ludzi jak ty nie ma sie szacunku,mieszkam akórat na takim osiedlu gdzie mieszka kilka osób które zajmują sie handlem papierosów i tak dalej rozumiem takich ludzi ich sytuacje dlatego wielki Honor w ich strone że próbuja sobie jakoś radzić i żyć normalnie,nie sadze zeby dla tej kobiety taka praca byla przyjemnaścią ale żyć musi i jakoś sobie radzić ma też napewno rodzine którą musi utrzymać, co może lepiej jak by chodziła kradła twoim zdaniem... zastanów sie troche czlowieku i zajmij sie soba i swoim nosem i popatrz na siebie a następnie na kogoś nie mież ludzi rownież swoją miara bo to ci w życiu nie popłaci...a jesli ci to przeszkadza i jesteś taki biznesmen i masz sary to zatrudnij kobiete i nie bedzie stała się męczyła bo to nie lada przyjemność napewno dla niej tak że w życiu leko nie jest a każdy sobie radzi jak musi...




Ja z Policji też nie jestem ale za to ze słóżby cełnej owszem i Popieram tego kogos z góry i jeszcze dodam coś od siebie -jak ci żal tyłek ściska to też możesz sobie tam postać i chować nawet w śmietnik ale nikomu napewno nic do tego nie bedzie bo każdy pilnuje swojego nosa ty też powinieneś... nie pisze nawet Ty z dużej litery bo do takich ludzi jak ty nie ma sie szacunku,mieszkam akórat na takim osiedlu gdzie mieszka kilka osób które zajmują sie handlem papierosów i tak dalej rozumiem takich ludzi i... rozwiń
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2009 o 10:58
Gość napisał:
Ja nie jestem śledczy ani CBOś ale też wykryłem aferę tytoniową.Kilka razy w miesiącu wożę żonę na zakupy na bazar przy Rampie Brzeskiej.Od dłuższego czasu rządzi tam taka malowana blondynka,którą nazywają Anka.Ona to robi biznes.Fajki i wódę oraz spirt trzyma w jednym z pomieszczeń publicznej ubikacji,do którego posiada wyłącznie klucz.Wynosi tego torbami i handluje
Wystarczy tylko poczekać jak będzie z tego przybytku wychodziła i ją zhaltować.Ale to chyba za trudne dla chełmskiej Policji.




WIEC TAK mianowicie powiem ci ze konfidentem to dobrym jesteś a to sie tempi... i tak w ogole to pilnuj swojej dupy a nie czyjeś każdy zarabia jak może ta kobieta zarabia w ten sposób a to juz nie twoja sprawa żyć jakoś musi,widocznie stoisz też tam ze widzisz co ona robi wiec nie jesteś lepszy haha kretynie za trudne to jest dla ciebie ze powinieneś pilnowac siebie i swojego zycia a nie czyjegoś....




WIEC TAK mianowicie powiem ci ze konfidentem to dobrym jesteś a to sie tempi... i tak w ogole to pilnuj swojej dupy a nie czyjeś każdy zarabia jak może ta kobieta zarabia w ten sposób a to juz nie twoja sprawa żyć jakoś musi,widocznie stoisz też tam ze widzisz co ona robi wiec nie jesteś lepszy haha kretynie za trudne to jest dla ciebie ze powinieneś pilnowac siebie i swojego zycia a nie czyjegoś.... rozwiń
Avatar
0375B0 / 10 sierpnia 2009 o 21:28
No i co tego ? Dzisiaj (10.08.2009 r.) dalej stoją. A więc akcja nie dała rezultatu. Trzeba ją powtarzać az do skutku - wyrzucenia lewych handlarzy.
Życzę sukcesu !
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2009 o 18:18
Ja nie jestem śledczy ani CBOś ale też wykryłem aferę tytoniową.Kilka razy w miesiącu wożę żonę na zakupy na bazar przy Rampie Brzeskiej.Od dłuższego czasu rządzi tam taka malowana blondynka,którą nazywają Anka.Ona to robi biznes.Fajki i wódę oraz spirt trzyma w jednym z pomieszczeń publicznej ubikacji,do którego posiada wyłącznie klucz.Wynosi tego torbami i handluje
Wystarczy tylko poczekać jak będzie z tego przybytku wychodziła i ją zhaltować.Ale to chyba za trudne dla chełmskiej Policji.
Avatar
emeryt / 10 sierpnia 2009 o 11:52
[color="#8B0000"][/color][size="5"][/size][font="Arial Black"][/font]TEŻ MI SKUCES OD LAT Z OBU STRON BAZARU POD OKIEM KAMER KWITNIE SPRZEDAZ FAJEK SZCZEGÓLNIE PRZY STRAGANACH OD DEPTAKU, CODZIENNIE ZE 20 OSÓB SPRZEDAJE FAJKI Z PRZEMYTU I NA MAŁYM BAZARKU TEŻ PRZY KISOKACH Z ŻARCIEM, POZDRWIAM.
Avatar
78662B / 8 sierpnia 2009 o 19:51
Dopiero teraz to zauważyli ? Już od wielu miesięcy nie można wejść na bazar aby nie zostać zaczepiony. No ale lepiej późno niż wcale.
Avatar
Gość / 7 września 2009 o 08:26
JAK TAM DALEJ JEST DZIUPLA W PUBLICZNEJ TOALECIE
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2009 o 12:32
Zmień dilera, albo bierz połowę.
Avatar
Magdalena / 19 sierpnia 2009 o 10:48
Gość napisał:
Ja polonistą też nie jestem ale poprzednie oba wpisy wykonały chyba jakieś matoły bo żeby takie" byki" robić to wstyd np: sie tempi , słóżby, akórat, handlem papierosów, nie mież
BIERCIE SIE ZA NAŁUKE



Jak jesteś taki Mądry To czemu się wypowiadasz tutaj Hipokryto,CHODZ MOŻE ZE MNA PO DYSKUTUJESZ,POROZMAWIAMY JAK TAKI CWANY JESTES TO ŻE RAZ CZY DWA KTOŚ SIĘ POMYLI TO NIE ZNACZY ŻE JEST MNIEJ WYUCZONY BO KAŻDY W ŻYCIU POPEŁNIA BLĘDY NAWET ty CHCIAŁEŚ UDAĆ MADREGO NIE WYSZŁO CI TO OŚMIESZASZ SIE TYLKO PUBLICZNIE i tu się przychodzi komentować temat a nie kogoś kultur też widzę cię nie nauczono ... i tam ktoś użył dobrego przysłowia NIE MIEŻ INNYCH SWOJĄ MIARĄ ciebie też się to tyczy bo jesteś mniej inteligentny od tych wszystkich ludzi... tak że naucz się kultury osobistej zacznij patrzeć na siebie a potem możesz się wypowiadać i podyskutować z ludźmi :)także bierz się za siebie



Jak jesteś taki Mądry To czemu się wypowiadasz tutaj Hipokryto,CHODZ MOŻE ZE MNA PO DYSKUTUJESZ,POROZMAWIAMY JAK TAKI CWANY JESTES TO ŻE RAZ CZY DWA KTOŚ SIĘ POMYLI TO NIE ZNACZY ŻE JEST MNIEJ WYUCZONY BO KAŻDY W ŻYCIU POPEŁNIA BLĘDY NAWET ty CHCIAŁEŚ UDAĆ MADREGO NIE WYSZŁO CI TO OŚMIESZASZ SIE TYLKO PUBLICZNIE i tu się przychodzi komentować temat a nie kogoś kultur też widzę cię nie nauczono ... i tam ktoś użył dobrego przysłowia NIE MIEŻ INNYCH SWOJĄ MIARĄ ciebie też się to tyczy bo jesteś mniej inteligen... rozwiń
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2009 o 17:02
Ja polonistą też nie jestem ale poprzednie oba wpisy wykonały chyba jakieś matoły bo żeby takie" byki" robić to wstyd np: sie tempi , słóżby, akórat, handlem papierosów, nie mież
BIERCIE SIE ZA NAŁUKE
Avatar
Anastazja / 17 sierpnia 2009 o 19:49
Gość napisał:
Ja nie jestem śledczy ani CBOś ale też wykryłem aferę tytoniową.Kilka razy w miesiącu wożę żonę na zakupy na bazar przy Rampie Brzeskiej.Od dłuższego czasu rządzi tam taka malowana blondynka,którą nazywają Anka.Ona to robi biznes.Fajki i wódę oraz spirt trzyma w jednym z pomieszczeń publicznej ubikacji,do którego posiada wyłącznie klucz.Wynosi tego torbami i handluje
Wystarczy tylko poczekać jak będzie z tego przybytku wychodziła i ją zhaltować.Ale to chyba za trudne dla chełmskiej Policji.




Ja z Policji też nie jestem ale za to ze słóżby cełnej owszem i Popieram tego kogos z góry i jeszcze dodam coś od siebie -jak ci żal tyłek ściska to też możesz sobie tam postać i chować nawet w śmietnik ale nikomu napewno nic do tego nie bedzie bo każdy pilnuje swojego nosa ty też powinieneś... nie pisze nawet Ty z dużej litery bo do takich ludzi jak ty nie ma sie szacunku,mieszkam akórat na takim osiedlu gdzie mieszka kilka osób które zajmują sie handlem papierosów i tak dalej rozumiem takich ludzi ich sytuacje dlatego wielki Honor w ich strone że próbuja sobie jakoś radzić i żyć normalnie,nie sadze zeby dla tej kobiety taka praca byla przyjemnaścią ale żyć musi i jakoś sobie radzić ma też napewno rodzine którą musi utrzymać, co może lepiej jak by chodziła kradła twoim zdaniem... zastanów sie troche czlowieku i zajmij sie soba i swoim nosem i popatrz na siebie a następnie na kogoś nie mież ludzi rownież swoją miara bo to ci w życiu nie popłaci...a jesli ci to przeszkadza i jesteś taki biznesmen i masz sary to zatrudnij kobiete i nie bedzie stała się męczyła bo to nie lada przyjemność napewno dla niej tak że w życiu leko nie jest a każdy sobie radzi jak musi...




Ja z Policji też nie jestem ale za to ze słóżby cełnej owszem i Popieram tego kogos z góry i jeszcze dodam coś od siebie -jak ci żal tyłek ściska to też możesz sobie tam postać i chować nawet w śmietnik ale nikomu napewno nic do tego nie bedzie bo każdy pilnuje swojego nosa ty też powinieneś... nie pisze nawet Ty z dużej litery bo do takich ludzi jak ty nie ma sie szacunku,mieszkam akórat na takim osiedlu gdzie mieszka kilka osób które zajmują sie handlem papierosów i tak dalej rozumiem takich ludzi i... rozwiń
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2009 o 10:58
Gość napisał:
Ja nie jestem śledczy ani CBOś ale też wykryłem aferę tytoniową.Kilka razy w miesiącu wożę żonę na zakupy na bazar przy Rampie Brzeskiej.Od dłuższego czasu rządzi tam taka malowana blondynka,którą nazywają Anka.Ona to robi biznes.Fajki i wódę oraz spirt trzyma w jednym z pomieszczeń publicznej ubikacji,do którego posiada wyłącznie klucz.Wynosi tego torbami i handluje
Wystarczy tylko poczekać jak będzie z tego przybytku wychodziła i ją zhaltować.Ale to chyba za trudne dla chełmskiej Policji.




WIEC TAK mianowicie powiem ci ze konfidentem to dobrym jesteś a to sie tempi... i tak w ogole to pilnuj swojej dupy a nie czyjeś każdy zarabia jak może ta kobieta zarabia w ten sposób a to juz nie twoja sprawa żyć jakoś musi,widocznie stoisz też tam ze widzisz co ona robi wiec nie jesteś lepszy haha kretynie za trudne to jest dla ciebie ze powinieneś pilnowac siebie i swojego zycia a nie czyjegoś....




WIEC TAK mianowicie powiem ci ze konfidentem to dobrym jesteś a to sie tempi... i tak w ogole to pilnuj swojej dupy a nie czyjeś każdy zarabia jak może ta kobieta zarabia w ten sposób a to juz nie twoja sprawa żyć jakoś musi,widocznie stoisz też tam ze widzisz co ona robi wiec nie jesteś lepszy haha kretynie za trudne to jest dla ciebie ze powinieneś pilnowac siebie i swojego zycia a nie czyjegoś.... rozwiń
Avatar
0375B0 / 10 sierpnia 2009 o 21:28
No i co tego ? Dzisiaj (10.08.2009 r.) dalej stoją. A więc akcja nie dała rezultatu. Trzeba ją powtarzać az do skutku - wyrzucenia lewych handlarzy.
Życzę sukcesu !
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2009 o 18:18
Ja nie jestem śledczy ani CBOś ale też wykryłem aferę tytoniową.Kilka razy w miesiącu wożę żonę na zakupy na bazar przy Rampie Brzeskiej.Od dłuższego czasu rządzi tam taka malowana blondynka,którą nazywają Anka.Ona to robi biznes.Fajki i wódę oraz spirt trzyma w jednym z pomieszczeń publicznej ubikacji,do którego posiada wyłącznie klucz.Wynosi tego torbami i handluje
Wystarczy tylko poczekać jak będzie z tego przybytku wychodziła i ją zhaltować.Ale to chyba za trudne dla chełmskiej Policji.
Avatar
emeryt / 10 sierpnia 2009 o 11:52
[color="#8B0000"][/color][size="5"][/size][font="Arial Black"][/font]TEŻ MI SKUCES OD LAT Z OBU STRON BAZARU POD OKIEM KAMER KWITNIE SPRZEDAZ FAJEK SZCZEGÓLNIE PRZY STRAGANACH OD DEPTAKU, CODZIENNIE ZE 20 OSÓB SPRZEDAJE FAJKI Z PRZEMYTU I NA MAŁYM BAZARKU TEŻ PRZY KISOKACH Z ŻARCIEM, POZDRWIAM.
Avatar
78662B / 8 sierpnia 2009 o 19:51
Dopiero teraz to zauważyli ? Już od wielu miesięcy nie można wejść na bazar aby nie zostać zaczepiony. No ale lepiej późno niż wcale.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Niesamowita historia ukrytego archiwum AK. IPN rozpocznie poszukiwania?

Niesamowita historia ukrytego archiwum AK. IPN rozpocznie poszukiwania? 0 0

„Archiwum to powinno zawierać wszystkie roboty nasze, jak wyroki wykonane, rozkazy, listy członków” – zeznał bezpiece Stanisław Kowalski ps. „Żmijka”.

Budżet obywatelski w Lublinie. Co czwarty pomysł nie przeszedł oceny formalnej

Budżet obywatelski w Lublinie. Co czwarty pomysł nie przeszedł oceny formalnej 5 1

Zakończyło się sprawdzanie projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego na przyszły rok. Co czwarty pomysł nie przeszedł oceny formalnej, co oznacza, że nie może być poddany pod głosowanie

Polska - Kolumbia. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

Polska - Kolumbia. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 1 1

Reprezentacja Polski zawiodła na całej linii w meczu z Senegalem, ale ciągle może wyjść z grupy. W niedzielę o godz. 20 Biało-Czerwoni zmierzą się w Kazaniu z Kolumbią. Dla obu zespołów to będzie mecz o życie, a kto przegra praktycznie będzie mógł już pakować walizki i żegnać się z mundialem. Transmisję przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. W internecie mecz będzie można zobaczyć na stronie sport.tvp.pl

Zgłosił nielegalne składowisko, takiej reakcji urzędników się nie spodziewał
film

Zgłosił nielegalne składowisko, takiej reakcji urzędników się nie spodziewał 9 7

Mieszkaniec Pakości wskazał urzędnikom nielegalne składowisko beczek. Postawa obywatelska dla lokalnych władz okazała się nie lada problemem.

To miasto stawia na ekologię. Solary, kotły na biomasę

To miasto stawia na ekologię. Solary, kotły na biomasę 0 1

Lubartów inwestuje w odnawialne źródła energii. Do końca października w mieście będą 142 instalacje fotowoltaiczne w prywatnych domach. Kończy się też montaż 180 instalacji solarnych i 40 kotłów na biomasę. Stopniowo wymieniane są piece węglowe na ekologiczne kotły

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 2

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 11

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 4

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 51 9

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 3

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 33

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 32 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!