Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

17 stycznia 2014 r.
16:56
Edytuj ten wpis

Ucieczka przed pogranicznikami. Rajd zakończył się na latarni

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
1 14 A A

23-latek jechał fordem galaxy przez Chełm. Samochód wpadł w oko pogranicznikom Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. - Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać - mówi Dariusz Sienicki, rzecznik NOSG w Chełmie. Krótki rajd zakończył się na ulicznej latarni przy ul. Wiejskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Mężczyzna stawiał opór przy zatrzymaniu. Najpierw trafił do chełmskiego szpitala, a po badaniu lekarskim został przesłuchany w placówce Straży Granicznej w Dorohusku - dodaje Dariusz Sienicki. Jak się okazało powód ucieczki był schowany w aucie. Pogranicznicy znaleźli w volkswagenie 210 000 sztuk papierosów różnych marek z przemytu o wartości 124 422 zł. Wobec chełmianina wszczęto postępowanie przygotowawcze. Przemytnik odpowie za posiadanie kontrabandy i ucieczkę z miejsca kontroli drogowej.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
skarbnik lewicy / 19 marca 2014 o 18:45

Najlepszą metodą walki z przemytem jest obniżka ceny wyrobów tytoniowych.O tym wiedzą wszyscy-ale zamiast tego ciągle się podwyższa ceny.Powoduje to spadek popytu na wyroby krajowe,a co za tym idzie likwidacje zakładów tytoniowych-utratę miejsc pracy tysięcy ludzi.Nie dziwi mnie przemyt-daje utrzymanie wielu ludziom bezrobotnym.Każdy chce żyć.Nasze rządy pomagają w utrzymywaniu przemytu.

"były funkcjonariuszu"- twoje myśli,wyrażenia dają obraz jakich to mamy funkcjonariuszy.Teraz pewnie jesteś na emeryturze i jako zdrowy fizycznie (tylko),dorabiasz jako cieć-więc masz dwie "pensje" i nie rozumiesz innych co mają na przeżycie zasiłkowe grosze.Ucieczek,pościgów nie popieram.

Tusk musi odejść z tą bandą czerwonych idiotów,nie rozumieją tępe pały że obniżając akcyzę i wszelki\e podatki więcej zyskają do budżetu niż na podwyżkach.

Tusk musi odejść z tą bandą czerwonych idiotów,nie rozumieją tępe pały że obniżając akcyzę i wszelki\e podatki więcej zyskają do budżetu niż na podwyżkach.

rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2014 o 18:16

Najlepszą metodą walki z przemytem jest obniżka ceny wyrobów tytoniowych.O tym wiedzą wszyscy-ale zamiast tego ciągle się podwyższa ceny.Powoduje to spadek popytu na wyroby krajowe,a co za tym idzie likwidacje zakładów tytoniowych-utratę miejsc pracy tysięcy ludzi.Nie dziwi mnie przemyt-daje utrzymanie wielu ludziom bezrobotnym.Każdy chce żyć.Nasze rządy pomagają w utrzymywaniu przemytu.

"były funkcjonariuszu"- twoje myśli,wyrażenia dają obraz jakich to mamy funkcjonariuszy.Teraz pewnie jesteś na emeryturze i jako zdrowy fizycznie (tylko),dorabiasz jako cieć-więc masz dwie "pensje" i nie rozumiesz innych co mają na przeżycie zasiłkowe grosze.Ucieczek,pościgów nie popieram.

Najlepszą metodą walki z przemytem jest obniżka ceny wyrobów tytoniowych.O tym wiedzą wszyscy-ale zamiast tego ciągle się podwyższa ceny.Powoduje to spadek popytu na wyroby krajowe,a co za tym idzie likwidacje zakładów tytoniowych-utratę miejsc pracy tysięcy ludzi.Nie dziwi mnie przemyt-daje utrzymanie wielu ludziom bezrobotnym.Każdy chce żyć.Nasze rządy pomagają w utrzymywaniu przemytu.

"były funkcjonariuszu"- twoje myśli,wyrażenia dają obraz jakich to mamy funkcjonariuszy.Teraz pewnie jesteś na emeryturze i jako zdrowy fizycznie ... rozwiń

Avatar
Gruzin / 19 marca 2014 o 15:29

Dlaczego chłopaki ze Straży Granicznej nie strzelali do tego śmiecia. Przecież swoją szaleńczą jazdą mógł spowodować śmierć postronnych osób. Nie to że nie płaci podatków i zajmuje się kontrabandą to jeszcze naraża życie innych użytkowników dróg. I jeszcze ścierwo było agresywne przy zatrzymaniu a wpier***ić pał jak za komuny aby miał poodbijane plecy i nerki, toby wziął się cwel za robotę. I nie piszcie mi tu że nie ma za co żyć i dlatego zajmuje się kontrabandą. Biedni ludzie wożą po 5 kartonów a ten kombinator frajer widać , że robi to na dużą skalę. Mogliby jeszcze mu zęby powybijać lub strzelić w kolano i roztrzaskać rzepkę kolanową, zgłaszając że rzucił się na funkcjonariusza. Jakoś by się wytłumaczyli z użycia broni a ten dupek do końca życia ciągał by za sobą kulasa i kuśtykał.

widzę że jesteś głupszy nisz ustawa przewiduje daj mi 3000zł na miesiąc to będe szczęśliwy.Nie gadaj mi głupot bo w Chełmie swego czasu kto żadził i policja nic jemu nie zrobiła

widzę że jesteś głupszy nisz ustawa przewiduje daj mi 3000zł na miesiąc to będe szczęśliwy.Nie gadaj mi głupot bo w Chełmie swego czasu kto żadził i policja nic jemu nie zrobiła

rozwiń
Avatar
gadżet,nie inspektor / 20 stycznia 2014 o 00:52

sam pewnie wozisz po 5 kartonów i zazdaszczasz,że on woził po 5 kartonów ale większych :-)

Avatar
LALKA / 19 stycznia 2014 o 14:47

Połowa Chełmian to przemytnicy, i co? Ludzie po studiach tez kradną. Dajcie  pracę a nie czepicie się stołków i nie puścicie za cholerę.

Avatar
( CH ) !!! / 19 stycznia 2014 o 11:49

Dlaczego chłopaki ze Straży Granicznej nie strzelali do tego śmiecia. Przecież swoją szaleńczą jazdą mógł spowodować śmierć postronnych osób. Nie to że nie płaci podatków i zajmuje się kontrabandą to jeszcze naraża życie innych użytkowników dróg. I jeszcze ścierwo było agresywne przy zatrzymaniu a wpier***ić pał jak za komuny aby miał poodbijane plecy i nerki, toby wziął się cwel za robotę. I nie piszcie mi tu że nie ma za co żyć i dlatego zajmuje się kontrabandą. Biedni ludzie wożą po 5 kartonów a ten kombinator frajer widać , że robi to na dużą skalę. Mogliby jeszcze mu zęby powybijać lub strzelić w kolano i roztrzaskać rzepkę kolanową, zgłaszając że rzucił się na funkcjonariusza. Jakoś by się wytłumaczyli z użycia broni a ten dupek do końca życia ciągał by za sobą kulasa i kuśtykał.

Ty cwel... jeb... szkoda że cb nie rozjechał z twoimi dziecmi i żoną  zazdrość szkoda ci że ktoś może coś mieć a ty musisz kleczeć na demtaku z puszką i żebrać lamusie. Nie nawidzę taki ludzi podpier...czy . Cb ku.. powinni wywieść do lasu przywiązać do drzewa tak żeby obok było mrowisko ściągnąć gacie i zostawić ! 

Ty cwel... jeb... szkoda że cb nie rozjechał z twoimi dziecmi i żoną  zazdrość szkoda ci że ktoś może coś mieć a ty musisz kleczeć na demtaku z puszką i żebrać lamusie. Nie nawidzę taki ludzi podpier...czy . Cb ku.. powinni wywieść do lasu przywiązać do drzewa tak żeby obok było mrowisko ściągnąć gacie i zostawić ! 

rozwiń
Avatar
CH ) !!! / 19 stycznia 2014 o 11:41

Dlaczego chłopaki ze Straży Granicznej nie strzelali do tego śmiecia. Przecież swoją szaleńczą jazdą mógł spowodować śmierć postronnych osób. Nie to że nie płaci podatków i zajmuje się kontrabandą to jeszcze naraża życie innych użytkowników dróg. I jeszcze ścierwo było agresywne przy zatrzymaniu a wpier***ić pał jak za komuny aby miał poodbijane plecy i nerki, toby wziął się cwel za robotę. I nie piszcie mi tu że nie ma za co żyć i dlatego zajmuje się kontrabandą. Biedni ludzie wożą po 5 kartonów a ten kombinator frajer widać , że robi to na dużą skalę. Mogliby jeszcze mu zęby powybijać lub strzelić w kolano i roztrzaskać rzepkę kolanową, zgłaszając że rzucił się na funkcjonariusza. Jakoś by się wytłumaczyli z użycia broni a ten dupek do końca życia ciągał by za sobą kulasa i kuśtykał.

rozwiń
Avatar
Gość / 18 stycznia 2014 o 20:06

Szkoda ze ty pajacu nie laziles gdziesz tam jak on uciekal rozjechal by ciebie jak zabe i czesc no i twoja rodzina tez by mogla gdzies tam lazic to by zalatwil reszte twojego spier***o.....nego miotu...

Gościo prawdę napisał. Może za bardzo epitetami rzucał lecz ma rację. Narażenie życia innych to jedno, znieważenie funkcjonariuszy to drugie no i posiadanie nielegalnych wyrobów tytoniowych to trzecie. Tak jak było powyżej napisane nie jest to jakiś zwykły przemytnik czy skupczyk. Takim ilościami już zajmują się profesjonaliści a z takimi trzeba walczyć. Straż Graniczna powinna zainwestować w podpier***aczy , więcej im płacić a wykrywalność nielegalnych wyrobów tytoniowych wzrośnie. A ten gościo powinien ze 3 lata posiedzieć. Dziękuję.

Gościo prawdę napisał. Może za bardzo epitetami rzucał lecz ma rację. Narażenie życia innych to jedno, znieważenie funkcjonariuszy to drugie no i posiadanie nielegalnych wyrobów tytoniowych to trzecie. Tak jak było powyżej napisane nie jest to jakiś zwykły przemytnik czy skupczyk. Takim ilościami już zajmują się profesjonaliści a z takimi trzeba walczyć. Straż Graniczna powinna zainwestować w podpier***aczy , więcej im płacić a wykrywalność nielegalnych wyrobów tytoniowych wzrośnie. A ten gościo powinien ze 3 lata posiedzieć... rozwiń

Avatar
siomik / 18 stycznia 2014 o 17:31

Dlaczego chłopaki ze Straży Granicznej nie strzelali do tego śmiecia. Przecież swoją szaleńczą jazdą mógł spowodować śmierć postronnych osób. Nie to że nie płaci podatków i zajmuje się kontrabandą to jeszcze naraża życie innych użytkowników dróg. I jeszcze ścierwo było agresywne przy zatrzymaniu a wpier***ić pał jak za komuny aby miał poodbijane plecy i nerki, toby wziął się cwel za robotę. I nie piszcie mi tu że nie ma za co żyć i dlatego zajmuje się kontrabandą. Biedni ludzie wożą po 5 kartonów a ten kombinator frajer widać , że robi to na dużą skalę. Mogliby jeszcze mu zęby powybijać lub strzelić w kolano i roztrzaskać rzepkę kolanową, zgłaszając że rzucił się na funkcjonariusza. Jakoś by się wytłumaczyli z użycia broni a ten dupek do końca życia ciągał by za sobą kulasa i kuśtykał.

Szkoda ze ty pajacu nie laziles gdziesz tam jak on uciekal rozjechal by ciebie jak zabe i czesc no i twoja rodzina tez by mogla gdzies tam lazic to by zalatwil reszte twojego spier***o.....nego miotu...

Szkoda ze ty pajacu nie laziles gdziesz tam jak on uciekal rozjechal by ciebie jak zabe i czesc no i twoja rodzina tez by mogla gdzies tam lazic to by zalatwil reszte twojego spier***o.....nego miotu...

rozwiń
Avatar
suchy / 18 stycznia 2014 o 14:17

Uciekał fordem a w wieśwagonie znaleźli kontrabande ?

Avatar
skarbnik lewicy / 19 marca 2014 o 18:45

Najlepszą metodą walki z przemytem jest obniżka ceny wyrobów tytoniowych.O tym wiedzą wszyscy-ale zamiast tego ciągle się podwyższa ceny.Powoduje to spadek popytu na wyroby krajowe,a co za tym idzie likwidacje zakładów tytoniowych-utratę miejsc pracy tysięcy ludzi.Nie dziwi mnie przemyt-daje utrzymanie wielu ludziom bezrobotnym.Każdy chce żyć.Nasze rządy pomagają w utrzymywaniu przemytu.

"były funkcjonariuszu"- twoje myśli,wyrażenia dają obraz jakich to mamy funkcjonariuszy.Teraz pewnie jesteś na emeryturze i jako zdrowy fizycznie (tylko),dorabiasz jako cieć-więc masz dwie "pensje" i nie rozumiesz innych co mają na przeżycie zasiłkowe grosze.Ucieczek,pościgów nie popieram.

Tusk musi odejść z tą bandą czerwonych idiotów,nie rozumieją tępe pały że obniżając akcyzę i wszelki\e podatki więcej zyskają do budżetu niż na podwyżkach.

Tusk musi odejść z tą bandą czerwonych idiotów,nie rozumieją tępe pały że obniżając akcyzę i wszelki\e podatki więcej zyskają do budżetu niż na podwyżkach.

rozwiń
Avatar
Gość / 19 marca 2014 o 18:16

Najlepszą metodą walki z przemytem jest obniżka ceny wyrobów tytoniowych.O tym wiedzą wszyscy-ale zamiast tego ciągle się podwyższa ceny.Powoduje to spadek popytu na wyroby krajowe,a co za tym idzie likwidacje zakładów tytoniowych-utratę miejsc pracy tysięcy ludzi.Nie dziwi mnie przemyt-daje utrzymanie wielu ludziom bezrobotnym.Każdy chce żyć.Nasze rządy pomagają w utrzymywaniu przemytu.

"były funkcjonariuszu"- twoje myśli,wyrażenia dają obraz jakich to mamy funkcjonariuszy.Teraz pewnie jesteś na emeryturze i jako zdrowy fizycznie (tylko),dorabiasz jako cieć-więc masz dwie "pensje" i nie rozumiesz innych co mają na przeżycie zasiłkowe grosze.Ucieczek,pościgów nie popieram.

Najlepszą metodą walki z przemytem jest obniżka ceny wyrobów tytoniowych.O tym wiedzą wszyscy-ale zamiast tego ciągle się podwyższa ceny.Powoduje to spadek popytu na wyroby krajowe,a co za tym idzie likwidacje zakładów tytoniowych-utratę miejsc pracy tysięcy ludzi.Nie dziwi mnie przemyt-daje utrzymanie wielu ludziom bezrobotnym.Każdy chce żyć.Nasze rządy pomagają w utrzymywaniu przemytu.

"były funkcjonariuszu"- twoje myśli,wyrażenia dają obraz jakich to mamy funkcjonariuszy.Teraz pewnie jesteś na emeryturze i jako zdrowy fizycznie ... rozwiń

Avatar
Gruzin / 19 marca 2014 o 15:29

Dlaczego chłopaki ze Straży Granicznej nie strzelali do tego śmiecia. Przecież swoją szaleńczą jazdą mógł spowodować śmierć postronnych osób. Nie to że nie płaci podatków i zajmuje się kontrabandą to jeszcze naraża życie innych użytkowników dróg. I jeszcze ścierwo było agresywne przy zatrzymaniu a wpier***ić pał jak za komuny aby miał poodbijane plecy i nerki, toby wziął się cwel za robotę. I nie piszcie mi tu że nie ma za co żyć i dlatego zajmuje się kontrabandą. Biedni ludzie wożą po 5 kartonów a ten kombinator frajer widać , że robi to na dużą skalę. Mogliby jeszcze mu zęby powybijać lub strzelić w kolano i roztrzaskać rzepkę kolanową, zgłaszając że rzucił się na funkcjonariusza. Jakoś by się wytłumaczyli z użycia broni a ten dupek do końca życia ciągał by za sobą kulasa i kuśtykał.

widzę że jesteś głupszy nisz ustawa przewiduje daj mi 3000zł na miesiąc to będe szczęśliwy.Nie gadaj mi głupot bo w Chełmie swego czasu kto żadził i policja nic jemu nie zrobiła

widzę że jesteś głupszy nisz ustawa przewiduje daj mi 3000zł na miesiąc to będe szczęśliwy.Nie gadaj mi głupot bo w Chełmie swego czasu kto żadził i policja nic jemu nie zrobiła

rozwiń
Avatar
gadżet,nie inspektor / 20 stycznia 2014 o 00:52

sam pewnie wozisz po 5 kartonów i zazdaszczasz,że on woził po 5 kartonów ale większych :-)

Avatar
LALKA / 19 stycznia 2014 o 14:47

Połowa Chełmian to przemytnicy, i co? Ludzie po studiach tez kradną. Dajcie  pracę a nie czepicie się stołków i nie puścicie za cholerę.

Avatar
( CH ) !!! / 19 stycznia 2014 o 11:49

Dlaczego chłopaki ze Straży Granicznej nie strzelali do tego śmiecia. Przecież swoją szaleńczą jazdą mógł spowodować śmierć postronnych osób. Nie to że nie płaci podatków i zajmuje się kontrabandą to jeszcze naraża życie innych użytkowników dróg. I jeszcze ścierwo było agresywne przy zatrzymaniu a wpier***ić pał jak za komuny aby miał poodbijane plecy i nerki, toby wziął się cwel za robotę. I nie piszcie mi tu że nie ma za co żyć i dlatego zajmuje się kontrabandą. Biedni ludzie wożą po 5 kartonów a ten kombinator frajer widać , że robi to na dużą skalę. Mogliby jeszcze mu zęby powybijać lub strzelić w kolano i roztrzaskać rzepkę kolanową, zgłaszając że rzucił się na funkcjonariusza. Jakoś by się wytłumaczyli z użycia broni a ten dupek do końca życia ciągał by za sobą kulasa i kuśtykał.

Ty cwel... jeb... szkoda że cb nie rozjechał z twoimi dziecmi i żoną  zazdrość szkoda ci że ktoś może coś mieć a ty musisz kleczeć na demtaku z puszką i żebrać lamusie. Nie nawidzę taki ludzi podpier...czy . Cb ku.. powinni wywieść do lasu przywiązać do drzewa tak żeby obok było mrowisko ściągnąć gacie i zostawić ! 

Ty cwel... jeb... szkoda że cb nie rozjechał z twoimi dziecmi i żoną  zazdrość szkoda ci że ktoś może coś mieć a ty musisz kleczeć na demtaku z puszką i żebrać lamusie. Nie nawidzę taki ludzi podpier...czy . Cb ku.. powinni wywieść do lasu przywiązać do drzewa tak żeby obok było mrowisko ściągnąć gacie i zostawić ! 

rozwiń
Avatar
CH ) !!! / 19 stycznia 2014 o 11:41

Dlaczego chłopaki ze Straży Granicznej nie strzelali do tego śmiecia. Przecież swoją szaleńczą jazdą mógł spowodować śmierć postronnych osób. Nie to że nie płaci podatków i zajmuje się kontrabandą to jeszcze naraża życie innych użytkowników dróg. I jeszcze ścierwo było agresywne przy zatrzymaniu a wpier***ić pał jak za komuny aby miał poodbijane plecy i nerki, toby wziął się cwel za robotę. I nie piszcie mi tu że nie ma za co żyć i dlatego zajmuje się kontrabandą. Biedni ludzie wożą po 5 kartonów a ten kombinator frajer widać , że robi to na dużą skalę. Mogliby jeszcze mu zęby powybijać lub strzelić w kolano i roztrzaskać rzepkę kolanową, zgłaszając że rzucił się na funkcjonariusza. Jakoś by się wytłumaczyli z użycia broni a ten dupek do końca życia ciągał by za sobą kulasa i kuśtykał.

rozwiń
Avatar
Gość / 18 stycznia 2014 o 20:06

Szkoda ze ty pajacu nie laziles gdziesz tam jak on uciekal rozjechal by ciebie jak zabe i czesc no i twoja rodzina tez by mogla gdzies tam lazic to by zalatwil reszte twojego spier***o.....nego miotu...

Gościo prawdę napisał. Może za bardzo epitetami rzucał lecz ma rację. Narażenie życia innych to jedno, znieważenie funkcjonariuszy to drugie no i posiadanie nielegalnych wyrobów tytoniowych to trzecie. Tak jak było powyżej napisane nie jest to jakiś zwykły przemytnik czy skupczyk. Takim ilościami już zajmują się profesjonaliści a z takimi trzeba walczyć. Straż Graniczna powinna zainwestować w podpier***aczy , więcej im płacić a wykrywalność nielegalnych wyrobów tytoniowych wzrośnie. A ten gościo powinien ze 3 lata posiedzieć. Dziękuję.

Gościo prawdę napisał. Może za bardzo epitetami rzucał lecz ma rację. Narażenie życia innych to jedno, znieważenie funkcjonariuszy to drugie no i posiadanie nielegalnych wyrobów tytoniowych to trzecie. Tak jak było powyżej napisane nie jest to jakiś zwykły przemytnik czy skupczyk. Takim ilościami już zajmują się profesjonaliści a z takimi trzeba walczyć. Straż Graniczna powinna zainwestować w podpier***aczy , więcej im płacić a wykrywalność nielegalnych wyrobów tytoniowych wzrośnie. A ten gościo powinien ze 3 lata posiedzieć... rozwiń

Avatar
siomik / 18 stycznia 2014 o 17:31

Dlaczego chłopaki ze Straży Granicznej nie strzelali do tego śmiecia. Przecież swoją szaleńczą jazdą mógł spowodować śmierć postronnych osób. Nie to że nie płaci podatków i zajmuje się kontrabandą to jeszcze naraża życie innych użytkowników dróg. I jeszcze ścierwo było agresywne przy zatrzymaniu a wpier***ić pał jak za komuny aby miał poodbijane plecy i nerki, toby wziął się cwel za robotę. I nie piszcie mi tu że nie ma za co żyć i dlatego zajmuje się kontrabandą. Biedni ludzie wożą po 5 kartonów a ten kombinator frajer widać , że robi to na dużą skalę. Mogliby jeszcze mu zęby powybijać lub strzelić w kolano i roztrzaskać rzepkę kolanową, zgłaszając że rzucił się na funkcjonariusza. Jakoś by się wytłumaczyli z użycia broni a ten dupek do końca życia ciągał by za sobą kulasa i kuśtykał.

Szkoda ze ty pajacu nie laziles gdziesz tam jak on uciekal rozjechal by ciebie jak zabe i czesc no i twoja rodzina tez by mogla gdzies tam lazic to by zalatwil reszte twojego spier***o.....nego miotu...

Szkoda ze ty pajacu nie laziles gdziesz tam jak on uciekal rozjechal by ciebie jak zabe i czesc no i twoja rodzina tez by mogla gdzies tam lazic to by zalatwil reszte twojego spier***o.....nego miotu...

rozwiń
Avatar
suchy / 18 stycznia 2014 o 14:17

Uciekał fordem a w wieśwagonie znaleźli kontrabande ?