Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

1 listopada 2013 r.
11:00
Edytuj ten wpis

Udaremniono przemyt 240 tys. sztuk papierosów przez rzekę

1 11 A A

W pobliżu Bugu strażnicy graniczni natrafili na pudła z papierosami. Zostały przemycone przez rzekę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w nocy z 29 na 30 października. Straż znalazła w zaroślach 240 tys. szt. papierosów o szacunkowej wartości ok. 131 tys. zł. Kontrabanda czekała na wywiezienie w głąb kraju. W sprawie zatrzymano na razie jedną osobę.


Od początku roku funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej nie dopuścili do przemytu wyrobów akcyzowych o wartości ponad 30 mln zł.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 listopada 2013 o 09:06

ale palenia

Avatar
Gość / 6 listopada 2013 o 09:03

szkoda tyle fajek

Avatar
Kibol / 3 listopada 2013 o 20:05

TY JESTEŚ EWIDENTNYM FRAJEREM

Racja kolego. Dobrze mu napisałeś. Po co strzelać do płotek. I tak ci co po to by przyszli nie byliby właścicielami. Jestem za tym aby delikwentów skuć  a na strażnicy lub komisariacie porządny wpi@rdol i wyśpiewaliby leszczyki kto jest odbiorcą.Lub nie bić a zwerbować i niech donoszą kto co jak i gdzie.

Avatar
Gość / 3 listopada 2013 o 19:30

TY JESTEŚ EWIDENTNYM FRAJEREM

Avatar
Gość / 3 listopada 2013 o 18:10

Ja pierniczę kogo teraz przyjmują do tej Straży Granicznej? Nie lepiej byłoby urządzić zasadzkę (obserwację) i zastrzelić tych frajerów ,  którzy by  odebrali towar? 

9

Avatar
Gość / 3 listopada 2013 o 08:47

...hm...zalujesz zlodziei? bardzo ciekawy sposob postrzegania przestepcow...

Nie żałuję,tylko to jest tak zaje biście ekscytujące jak złodziej okrada innego złodzieja !!! nie można go tak po prostu nazwać złodziejem,tak samo jak nie można nazwać posła czy innego premiera !!!!

Avatar
mecenas raigubo vogel / 3 listopada 2013 o 08:27

...hm...zalujesz zlodziei? bardzo ciekawy sposob postrzegania przestepcow...

A jak inaczej żyć w tym dzikim kraju tuska,przecież PITO ciebie nie okrada,tylko innych złodziei którzy będą z tego POwodu mieli mniej na akcyzie, i ty nie daj się dymać bo przedwcześnie umrzesz.....  żal.

Avatar
rozbawiona Iwona.... / 2 listopada 2013 o 19:04

zabrali papierosy i jeszcze dostaną karę,szkoda ludzi bo muszą jakoś zarabiać na chleb

...hm...zalujesz zlodziei? bardzo ciekawy sposob postrzegania przestepcow...

Avatar
Gość / 2 listopada 2013 o 13:26

zabrali papierosy i jeszcze dostaną karę,szkoda ludzi bo muszą jakoś zarabiać na chleb

Avatar
JA / 1 listopada 2013 o 21:49

SZKODA PAPIEROSOW

Avatar
Gość / 7 listopada 2013 o 09:06

ale palenia

Avatar
Gość / 6 listopada 2013 o 09:03

szkoda tyle fajek

Avatar
Kibol / 3 listopada 2013 o 20:05

TY JESTEŚ EWIDENTNYM FRAJEREM

Racja kolego. Dobrze mu napisałeś. Po co strzelać do płotek. I tak ci co po to by przyszli nie byliby właścicielami. Jestem za tym aby delikwentów skuć  a na strażnicy lub komisariacie porządny wpi@rdol i wyśpiewaliby leszczyki kto jest odbiorcą.Lub nie bić a zwerbować i niech donoszą kto co jak i gdzie.

Avatar
Gość / 3 listopada 2013 o 19:30

TY JESTEŚ EWIDENTNYM FRAJEREM

Avatar
Gość / 3 listopada 2013 o 18:10

Ja pierniczę kogo teraz przyjmują do tej Straży Granicznej? Nie lepiej byłoby urządzić zasadzkę (obserwację) i zastrzelić tych frajerów ,  którzy by  odebrali towar? 

9

Avatar
Gość / 3 listopada 2013 o 08:47

...hm...zalujesz zlodziei? bardzo ciekawy sposob postrzegania przestepcow...

Nie żałuję,tylko to jest tak zaje biście ekscytujące jak złodziej okrada innego złodzieja !!! nie można go tak po prostu nazwać złodziejem,tak samo jak nie można nazwać posła czy innego premiera !!!!

Avatar
mecenas raigubo vogel / 3 listopada 2013 o 08:27

...hm...zalujesz zlodziei? bardzo ciekawy sposob postrzegania przestepcow...

A jak inaczej żyć w tym dzikim kraju tuska,przecież PITO ciebie nie okrada,tylko innych złodziei którzy będą z tego POwodu mieli mniej na akcyzie, i ty nie daj się dymać bo przedwcześnie umrzesz.....  żal.

Avatar
rozbawiona Iwona.... / 2 listopada 2013 o 19:04

zabrali papierosy i jeszcze dostaną karę,szkoda ludzi bo muszą jakoś zarabiać na chleb

...hm...zalujesz zlodziei? bardzo ciekawy sposob postrzegania przestepcow...

Avatar
Gość / 2 listopada 2013 o 13:26

zabrali papierosy i jeszcze dostaną karę,szkoda ludzi bo muszą jakoś zarabiać na chleb

Avatar
JA / 1 listopada 2013 o 21:49

SZKODA PAPIEROSOW

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 0

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 1

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć 0 2

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 0 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 10 3

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 19 7

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 30 63

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 11 22

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 14

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 14 7

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 7 2

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!