Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

16 marca 2014 r.
14:09
Edytuj ten wpis

Wichura siała spustoszenie w regionie. Zerwane ocieplenie bloku w Chełmie

Autor: Zdjęcie autora (bar)
10 10 A A

Wokół bloku mieszkalnego przy ul. Połanieckiej 1 w Chełmie wiatr roznosi fragmenty styropianu. To pozostałości ocieplenia szczytowej ściany tego budynku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- W sobotę ok. godz. 17 całe ocieplenie osunęło na trawnik. Na szczęście w miejscu, gdzie raczej nikt nie chodzi - mówi mieszkaniec sąsiedniego bloku. Chełmianin nie ma wątpliwości, że zniszczeniom nie tyle jest winny silny wiatr, co partactwo budowlańców. - Sam pracowałem przy ociepleniach, wiem jak to się robi - mówi pan Marcin. - Ci tutaj albo pożałowali odpowiednich kołków, albo mocowali je w ścianie byle jak. W tym przypadku strażacy nie musieli reagować. Działali natomiast po sąsiedzku na ul. Wolności, gdzie również z budynku Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wiatr zerwał z dachu pokrycie z papy. - I tym razem powodem było partactwo budowlańców - mówi Tomasz Ważny, rzecznik chełmskich strażaków. - Papa była byle jak położona. Połataliśmy co się dało, a reszta należy do spółdzielni. Więcej pracy mieli strażacy z Białej Podlaskiej. W sobotę od godzi. 11 do 19.30 zaliczyli 22 interwencje. Najwięcej kłopotów sprawiały im powalone drzewa. Utrudniały ruch na m.in. na ul. Francuskiej, al. Tysiąclecia i ul. Piłsudskiego. Na ul. Garncarskiej wiatr zerwał część dachu z jednego z budynków.
Czytaj więcej o:

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
es / 18 marca 2014 o 08:00

>Dalej wybierajcie Po i wszystko poleci wam na lby! U nas klatki nie pozamiatane od tygodnia i tylko pety i papiery sie unoszo jak czlowiek drzwi otworzy. A smietnik to juz tragedia. Ludzie musza wrescie wiedziec co chca z zyciem zrobic. Tusk wam nie da chleba.

Dlatego razem z tym czerwonym,komunistyczno-konfidenckim łajnem muśi odejsć,zanim nie będzie za póżno.

Avatar
Buzal... / 17 marca 2014 o 22:46

>Dalej wybierajcie Po i wszystko poleci wam na lby! U nas klatki nie pozamiatane od tygodnia i tylko pety i papiery sie unoszo jak czlowiek drzwi otworzy. A smietnik to juz tragedia. Ludzie musza wrescie wiedziec co chca z zyciem zrobic. Tusk wam nie da chleba.

Avatar
Robert / 17 marca 2014 o 22:38

uuuuuuuuuuuu chyba jeden z pracownikow:))) spokojnie zluzuj majty stary:)

Avatar
Gość / 17 marca 2014 o 10:51

Z pełnym szacunkiem do strażakow   ale fachowcy to oni sa w kazdej dziedzinie.  I oceniaja robotników a był i slyszał co mowil kierownik roboty i jakie były zalecenia????

A wie kto robil ta robote ????

Jak niewie to przepraszam wara od takich oskarzeń robotnikow.

kto by nie robił to spartolił bo robota leży dosłownie na ziemi

Avatar
Gość / 17 marca 2014 o 06:00

Z pełnym szacunkiem do strażakow   ale fachowcy to oni sa w kazdej dziedzinie.  I oceniaja robotników a był i slyszał co mowil kierownik roboty i jakie były zalecenia????

A wie kto robil ta robote ????

Jak niewie to przepraszam wara od takich oskarzeń robotnikow.

Avatar
jj / 16 marca 2014 o 20:07

A gdzie kołki w styropianie? za flaszkę poszły?

Avatar
asq / 16 marca 2014 o 17:44

chciałoby się rzec: jacy inwestorzy, tacy wkonawcy, lecz tu obaj bogu ducha winni, bo gdyby mogli zrobiliby lepiej, bo walka z systemem, to walka z wiatrakami, więc tu bardziej pasuje: jakie społeczeństwo, na taki system zasługuje i na takich samych polityków ;)

Avatar
KG / 16 marca 2014 o 17:05

Nie to DAREX....

Avatar
Gość / 16 marca 2014 o 16:19

to bylo zrobione na starej zasadzie:

"jasiek, trzymaj mur, a ja lece po pieniadze"

Avatar
Gość / 16 marca 2014 o 15:57

:wacko:  :wacko: u nas jak robili ścianę która pęka to jak zwróciłem uwagę, to mi prezes wspólnoty powiedział cyt"ŻE TO ROBI EKIPA Z MIĘDZYNARODOWYM DOŚWIADCZENIEM" tzn jeden z roboli był na saksach ale wrócił, może to ta sama ekipa, czyżby :blush:  PUM???

Avatar
es / 18 marca 2014 o 08:00

>Dalej wybierajcie Po i wszystko poleci wam na lby! U nas klatki nie pozamiatane od tygodnia i tylko pety i papiery sie unoszo jak czlowiek drzwi otworzy. A smietnik to juz tragedia. Ludzie musza wrescie wiedziec co chca z zyciem zrobic. Tusk wam nie da chleba.

Dlatego razem z tym czerwonym,komunistyczno-konfidenckim łajnem muśi odejsć,zanim nie będzie za póżno.

Avatar
Buzal... / 17 marca 2014 o 22:46

>Dalej wybierajcie Po i wszystko poleci wam na lby! U nas klatki nie pozamiatane od tygodnia i tylko pety i papiery sie unoszo jak czlowiek drzwi otworzy. A smietnik to juz tragedia. Ludzie musza wrescie wiedziec co chca z zyciem zrobic. Tusk wam nie da chleba.

Avatar
Robert / 17 marca 2014 o 22:38

uuuuuuuuuuuu chyba jeden z pracownikow:))) spokojnie zluzuj majty stary:)

Avatar
Gość / 17 marca 2014 o 10:51

Z pełnym szacunkiem do strażakow   ale fachowcy to oni sa w kazdej dziedzinie.  I oceniaja robotników a był i slyszał co mowil kierownik roboty i jakie były zalecenia????

A wie kto robil ta robote ????

Jak niewie to przepraszam wara od takich oskarzeń robotnikow.

kto by nie robił to spartolił bo robota leży dosłownie na ziemi

Avatar
Gość / 17 marca 2014 o 06:00

Z pełnym szacunkiem do strażakow   ale fachowcy to oni sa w kazdej dziedzinie.  I oceniaja robotników a był i slyszał co mowil kierownik roboty i jakie były zalecenia????

A wie kto robil ta robote ????

Jak niewie to przepraszam wara od takich oskarzeń robotnikow.

Avatar
jj / 16 marca 2014 o 20:07

A gdzie kołki w styropianie? za flaszkę poszły?

Avatar
asq / 16 marca 2014 o 17:44

chciałoby się rzec: jacy inwestorzy, tacy wkonawcy, lecz tu obaj bogu ducha winni, bo gdyby mogli zrobiliby lepiej, bo walka z systemem, to walka z wiatrakami, więc tu bardziej pasuje: jakie społeczeństwo, na taki system zasługuje i na takich samych polityków ;)

Avatar
KG / 16 marca 2014 o 17:05

Nie to DAREX....

Avatar
Gość / 16 marca 2014 o 16:19

to bylo zrobione na starej zasadzie:

"jasiek, trzymaj mur, a ja lece po pieniadze"

Avatar
Gość / 16 marca 2014 o 15:57

:wacko:  :wacko: u nas jak robili ścianę która pęka to jak zwróciłem uwagę, to mi prezes wspólnoty powiedział cyt"ŻE TO ROBI EKIPA Z MIĘDZYNARODOWYM DOŚWIADCZENIEM" tzn jeden z roboli był na saksach ale wrócił, może to ta sama ekipa, czyżby :blush:  PUM???

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 3

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 16

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 43

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!