środa, 21 lutego 2018 r.

Chełm

Wiemy już, kto dostanie prezenty od Dziennikowych Mikołajów

  Edytuj ten wpis
Dodano: 20 grudnia 2009, 15:02

To już finał akcji "Wybierz sobie Mikołaja". Czytelnicy do ostatniego dnia przynosili kupony. Każdy na swój sposób przekonywał, dlaczego to właśnie on powinien dostać prezent.

Jedni stawiali na ilość. Inni bardziej przyłożyli się do uzasadnienia. W tych ostatnich dominowały wierszyki. Ale były też dołączone listy, a nawet rysunki. Wybór był bardzo trudny. Szczególnie, że obdarowanych może być tylko 17 Czytelników, a kuponów dostaliśmy ponad sto.

W naszej zabawie wzięli udział i dorośli i dzieci. Nic dziwnego. Każdy, bez względu na wiek lubi przecież dostawać prezenty. Redakcyjna komisja konkursowa już wyłoniła grupę Czytelników, którzy najbardziej ujęli nas swoimi argumentami. Kim są?

Prezent od prezydent Agaty Fisz dostanie siedmioletnia Julia Zawiślak. A zadania nie miała łatwego, bo od pani prezydent upominek chciało dostać wyjątkowo dużo Czytelników. Równie duża popularnością cieszył się znany chełmski cukiernik Wojciech Hetman. Koniec końców on obdaruje młode małżeństwo Sylwię i Artura Zawiślaków.

Prezent od Mariusza Kowalczuka, dyrektora szpitala dostanie Kazimiera Grzywna. Pani Kazimiera nie do końca wierzyła w swoją wygraną. – Ale numer – mówiła po otrzymaniu wiadomości. – Wysłałam trochę kuponów, ale nie spodziewałam się, że wygram.

Podobnie jak studentka Anna Pytel, która dostanie prezent od Józefa Zająca. – Cała moja rodzina wysyłała kupony na profesora, a mnie się udało. Bardzo się cieszę – mówi pani Ania.

Swoją oryginalną kartką z kuponami na Krzysztofa Grabczuka w cuglach wygrał Krzysztof Gruszkowski. Równych sobie nie miała też Monika Stelmasiewicz, która głosując na komendanta Zbigniewa Grochmala napisała na jego cześć wiersz i namalowała rysunek.

Kto jeszcze zostanie obdarowany? Sebastian Ginka dostanie prezent od Michała Gołosia. Julia Wojciechowska od Józefa Górnego, a Adrianna Janiczuk od Stanisława Mościckiego. Poseł Zbigniew Matuszczak obdaruje Patryka Gąsiora, jego koleżanka z poselskiej ławy Beata Mazurek da upominek Magdzie Kapicy, a Grzegorz Raniewicz, Ani Strelczuk.

Komendant Nadbużańskiego Oddziału SG Marian Pogoda będzie Mikołajem dla Daniela Dudka, Adam Rychliczek dla Laury Wojciechowskiej, a Kazimierz Stocki dla Daniela Frymusa. Prezent dla bliźniaków: Julki i Jakuba Zalewa, przyniesie biznesmen Zbigniew Zasadny, a Aleksandrę Majewską obdaruje nasza redakcyjna koleżanka Krystyna Szeremeta.

Ze zwycięzcami zabawy i Dziennikowymi Mikołajami spotkamy się w najbliższy wtorek, 22 grudnia, w sali bankietowej lokalu Mc Kenzee. Będą wyczekane prezenty, kolędy, choinka i poczęstunek. A jeszcze przed świętami w Dzienniku zamieścimy fotorelację z tego wyjątkowego spotkania.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!