Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

17 sierpnia 2010 r.
15:59
Edytuj ten wpis

Włodawa: Na znaku drogowym ktoś powiesił… drzwi

0 9 A A

Nietypowe zgłoszenie przyjęli dziś strażnicy miejscy z Włodawy. Jedna z mieszkanek miasta poinformowała, że na ul. Kopernika na znaku drogowym wiszą drzwi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Funkcjonariusze przyjęli zgłoszenie, ale z niedowierzaniem jechali we wskazane miejsce. Trudno było sobie bowiem wyobrazić jak drzwi można zawiesić na znaku” - powiedział Informacyjnej Agencji Samorządowej komendant włodawskiej straży Sławomir Borkowski.

Kiedy strażnicy dojechali na miejsce zobaczyli pokojowe drzwi zawieszone na znaku informacyjnym.

Żartownisia, który powiesił drzwi na znaku nie ustalono.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
uuu / 18 sierpnia 2010 o 11:40
"sprawiedliwy" masz jeszcze jakieś włodawskie mądrości ?
Avatar
ostatni sprawiedliwy / 18 sierpnia 2010 o 08:28
A u ciebie ~hgckc~ sołtys tyczka słońce podpiera, aby za szybko nie zachodziło. PSy odbytem piją wody a konie na kopytach gwiżdżą.
Avatar
dogmat / 18 sierpnia 2010 o 08:20
TYM SPOSOBEM ZNAK STAŁ SIĘ BARDZIEJ WIDOCZNY
Avatar
hgckc / 18 sierpnia 2010 o 07:45
Włodawa ?

Nic dziwnego !

Ostatnia dziura gdzie wrony zawracają,to i "wydarzenia" na tym poziomie.
Avatar
olo / 18 sierpnia 2010 o 06:07
Na pewno jakieś szczyle to zrobiły. Tego typu durnoty rodzą się tylko we łbach "młodzieży".
Avatar
2gt / 17 sierpnia 2010 o 18:56
sorko wy*****em drzwi przez okno~DIZEL
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2010 o 17:13
Proponuję sprawdzić numer telefonu, z którego zadzwonił "życzliwy" informator. Jest bardzo prawdopodobne, że to właśnie on urządził ten cały happening i jeszcze dostał darmową reklamę swojej głupoty na całą sieć.
Avatar
rece opadaja / 17 sierpnia 2010 o 17:04
Brawo, dawano lepszego njusa nie czytałem.
Ktoś tu osiąga właśnie dno? Nie, sam chętnie przeczytałem, bo to takie głupie...
Proszę jutro artykuł, że znowu złapali bandytę z 0,032g maryśki, te lubię najbardziej!!
Pozdrawiam
Avatar
bbb / 17 sierpnia 2010 o 16:28
i po co marnować pieniądze podatników i czas strażników nie można było samemu zdjąć?? trudność wielka
Avatar
uuu / 18 sierpnia 2010 o 11:40
"sprawiedliwy" masz jeszcze jakieś włodawskie mądrości ?
Avatar
ostatni sprawiedliwy / 18 sierpnia 2010 o 08:28
A u ciebie ~hgckc~ sołtys tyczka słońce podpiera, aby za szybko nie zachodziło. PSy odbytem piją wody a konie na kopytach gwiżdżą.
Avatar
dogmat / 18 sierpnia 2010 o 08:20
TYM SPOSOBEM ZNAK STAŁ SIĘ BARDZIEJ WIDOCZNY
Avatar
hgckc / 18 sierpnia 2010 o 07:45
Włodawa ?

Nic dziwnego !

Ostatnia dziura gdzie wrony zawracają,to i "wydarzenia" na tym poziomie.
Avatar
olo / 18 sierpnia 2010 o 06:07
Na pewno jakieś szczyle to zrobiły. Tego typu durnoty rodzą się tylko we łbach "młodzieży".
Avatar
2gt / 17 sierpnia 2010 o 18:56
sorko wy*****em drzwi przez okno~DIZEL
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2010 o 17:13
Proponuję sprawdzić numer telefonu, z którego zadzwonił "życzliwy" informator. Jest bardzo prawdopodobne, że to właśnie on urządził ten cały happening i jeszcze dostał darmową reklamę swojej głupoty na całą sieć.
Avatar
rece opadaja / 17 sierpnia 2010 o 17:04
Brawo, dawano lepszego njusa nie czytałem.
Ktoś tu osiąga właśnie dno? Nie, sam chętnie przeczytałem, bo to takie głupie...
Proszę jutro artykuł, że znowu złapali bandytę z 0,032g maryśki, te lubię najbardziej!!
Pozdrawiam
Avatar
bbb / 17 sierpnia 2010 o 16:28
i po co marnować pieniądze podatników i czas strażników nie można było samemu zdjąć?? trudność wielka

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 0 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 5 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 6 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 29 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 10 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 2

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 25 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 3 15

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 30 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!