Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

29 grudnia 2010 r.
9:38
Edytuj ten wpis

Włodawa: Pijana 16-latka leżała na poboczu drogi

Autor: Zdjęcie autora sad KWP Lublin
0 9 A A

Dziś w nocy jadący w kierunku Włodawy kierowca zauważył leżącą na poboczu drogi dziewczynę. Zatrzymał auto, by sprawdzić co się stało. Okazało się, że jest pijana do nieprzytomności.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Włodawscy policjanci po północy znaleźli leżącą na poboczu drogi 16-letnią dziewczynę. Nastolatka nie padła ofiarą zdarzenia drogowego, lecz była pijana. Miała 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Temperatura na dworze dochodziła do -5 ºC. Mundurowi nie mogli nawiązać z nią kontaktu, więc przenieśli ją do radiowozu i szybko wezwali pogotowie ratunkowe. Przybyła na miejsce załoga karetki przewiozła nieprzytomną do szpitala we Włodawie.

Do zdarzenia doszło tuż po północy w Susznie, dyżurny włodawskiej komendy został powiadomiony o leżącej na poboczu drogi nr 816 młodej kobiecie. O zdarzeniu Policję poinformował 18-letni mieszkaniec gm. Włodawa jadący samochodem do Włodawy, który zauważył kobietę leżącą na poboczu drogi.

W szpitalu okazało się, iż "kobieta” ma 16 lat. Badanie przeprowadzone w szpitalu wykazało 1,7 promila alkoholu w organizmie. Dziewczynę hospitalizowano na Oddziale Dziecięcym. Policjanci wyjaśniają, w jakich okolicznościach nastolatka piła alkohol.

Dzięki wzorowej postawie 18-letniego kierowcy nie doszło do tragedii. Dziewczyna mogła ulec wyziębieniu lub zostać potrącona przez samochód.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gooość!! / 13 stycznia 2011 o 18:18
[quote name='jaques' timestamp='1293621883' post='412986']
połowa z zaplanowanych dróg nie powstanie, ludzie piją z rozpaczy jak widzą, jak tusk z komoruskim doprowadzają nas na skraj przepaści. I nie piszcie ze to znowu wina pis. pis jest w opozycji, a tusku zapowiedział OBNIŻKĘ PODATKÓW I BUDOWĘ TYSIĘCY KILOMETRÓW DRÓG. okazuje się, ze połowa dróg nie powstanie

jak się ma do tego hasło nie róbmy POlityki, budujmy drogi? Tusk to wstrętny kłamca, oszust menda
[/quote]


Pytanie ; d Co ma pis Czy Tusk Do tej nastolatki ? ; d xD Ta Laska nie posądzi tego kolesia raczej o jakieś tam molestowanie czy cos bo to moja kolezanka co prawda nie chodze z nią na imprezy czy cos bo wiem ze źle bym na tym wyszła. Dlatego rodzice tez powinni coś z tym zrobić. Ale mÓWi sie jaka matka taka córka. To wszystko mówi samo za siebie. POzdrawiam ; ]
[quote name='jaques' timestamp='1293621883' post='412986']
połowa z zaplanowanych dróg nie powstanie, ludzie piją z rozpaczy jak widzą, jak tusk z komoruskim doprowadzają nas na skraj przepaści. I nie piszcie ze to znowu wina pis. pis jest w opozycji, a tusku zapowiedział OBNIŻKĘ PODATKÓW I BUDOWĘ TYSIĘCY KILOMETRÓW DRÓG. okazuje się, ze połowa dróg nie powstanie

jak się ma do tego hasło nie róbmy POlityki, budujmy drogi? Tusk to wstrętny kłamca, oszust menda
... rozwiń
Avatar
treser / 3 stycznia 2011 o 23:48
[quote name='Gość' timestamp='1293624082' post='413018']
Od kiedy pacjenci szpitala w abramowicach mają dostęp do internetu?? czyżby na święta PiS zafundował im taką przyjemność??
[/quote]
Pytasz od kiedy no to jak pamiętam od momentu jak jurysdykcję nad nimi przejęło PO a stało się to mniej więcej w czasie jak niejaka Sawicka z PO przekazywała Tomkowi przepis na kręcenie lodów więc w ramach zajęć grupowych dostęp prawdopodobnie jest zresztą już niedługo bo POwoli przykręca się śrubę i aby patrzeć jak Polaków nie będzie stać nawet na papier toaletowy więc bez obaw tresuj gołębie .
[quote name='Gość' timestamp='1293624082' post='413018']
Od kiedy pacjenci szpitala w abramowicach mają dostęp do internetu?? czyżby na święta PiS zafundował im taką przyjemność??
[/quote]
Pytasz od kiedy no to jak pamiętam od momentu jak jurysdykcję nad nimi przejęło PO a stało się to mniej więcej w czasie jak niejaka Sawicka z PO przekazywała Tomkowi przepis na kręcenie lodów więc w ramach zajęć grupowych dostęp prawdopodobnie jest zresztą już niedługo bo POwoli przykręca się śrubę i aby patrzeć j... rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 15:36
[quote name='czytelnik' timestamp='1293628297' post='413110']
16 lat 1.7 promila miło ja wzioł bym sie za rodziców powinni stracić prawa do tego czegoś nauczka musi być
[/quote]

Weź przestań w jaki świecie żyjesz.. teraz każdy to chleje jak popadnie, taka młodzież teraz dopóki świat jest taki nic nie się zmieni.
Avatar
czytelnik / 29 grudnia 2010 o 14:11
16 lat 1.7 promila miło ja wzioł bym sie za rodziców powinni stracić prawa do tego czegoś nauczka musi być
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 13:01
[quote name='jaques' timestamp='1293621883' post='412986']
połowa z zaplanowanych dróg nie powstanie, ludzie piją z rozpaczy jak widzą, jak tusk z komoruskim doprowadzają nas na skraj przepaści. I nie piszcie ze to znowu wina pis. pis jest w opozycji, a tusku zapowiedział OBNIŻKĘ PODATKÓW I BUDOWĘ TYSIĘCY KILOMETRÓW DRÓG. okazuje się, ze połowa dróg nie powstanie

jak się ma do tego hasło nie róbmy POlityki, budujmy drogi? Tusk to wstrętny kłamca, oszust menda
[/quote]
Od kiedy pacjenci szpitala w abramowicach mają dostęp do internetu?? czyżby na święta PiS zafundował im taką przyjemność??
[quote name='jaques' timestamp='1293621883' post='412986']
połowa z zaplanowanych dróg nie powstanie, ludzie piją z rozpaczy jak widzą, jak tusk z komoruskim doprowadzają nas na skraj przepaści. I nie piszcie ze to znowu wina pis. pis jest w opozycji, a tusku zapowiedział OBNIŻKĘ PODATKÓW I BUDOWĘ TYSIĘCY KILOMETRÓW DRÓG. okazuje się, ze połowa dróg nie powstanie

jak się ma do tego hasło nie róbmy POlityki, budujmy drogi? Tusk to wstrętny kłamca, oszust menda
... rozwiń
Avatar
jaques / 29 grudnia 2010 o 12:24
połowa z zaplanowanych dróg nie powstanie, ludzie piją z rozpaczy jak widzą, jak tusk z komoruskim doprowadzają nas na skraj przepaści. I nie piszcie ze to znowu wina pis. pis jest w opozycji, a tusku zapowiedział OBNIŻKĘ PODATKÓW I BUDOWĘ TYSIĘCY KILOMETRÓW DRÓG. okazuje się, ze połowa dróg nie powstanie

jak się ma do tego hasło nie róbmy POlityki, budujmy drogi? Tusk to wstrętny kłamca, oszust menda
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 11:10
Nie wykorzystał faktu że jest pijana i jej nie molestował przypadkiem?-bo może się okazać że ta gówniara zamiast być mu wdzięczna za uratowanie życia oskarży go o upicie i zgwałcenie plastikowym wibratorem.
Avatar
Animalsiara / 29 grudnia 2010 o 11:10
Ciekawe czy wyciągnie z tego konsekwencje?!
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 10:41
To fajnych ma kolegów i koleżanki, że ją jeszcze przy drodze zostawili.. przecież gdyby nie ten facet to by zamarzła.
Avatar
gooość!! / 13 stycznia 2011 o 18:18
[quote name='jaques' timestamp='1293621883' post='412986']
połowa z zaplanowanych dróg nie powstanie, ludzie piją z rozpaczy jak widzą, jak tusk z komoruskim doprowadzają nas na skraj przepaści. I nie piszcie ze to znowu wina pis. pis jest w opozycji, a tusku zapowiedział OBNIŻKĘ PODATKÓW I BUDOWĘ TYSIĘCY KILOMETRÓW DRÓG. okazuje się, ze połowa dróg nie powstanie

jak się ma do tego hasło nie róbmy POlityki, budujmy drogi? Tusk to wstrętny kłamca, oszust menda
[/quote]


Pytanie ; d Co ma pis Czy Tusk Do tej nastolatki ? ; d xD Ta Laska nie posądzi tego kolesia raczej o jakieś tam molestowanie czy cos bo to moja kolezanka co prawda nie chodze z nią na imprezy czy cos bo wiem ze źle bym na tym wyszła. Dlatego rodzice tez powinni coś z tym zrobić. Ale mÓWi sie jaka matka taka córka. To wszystko mówi samo za siebie. POzdrawiam ; ]
[quote name='jaques' timestamp='1293621883' post='412986']
połowa z zaplanowanych dróg nie powstanie, ludzie piją z rozpaczy jak widzą, jak tusk z komoruskim doprowadzają nas na skraj przepaści. I nie piszcie ze to znowu wina pis. pis jest w opozycji, a tusku zapowiedział OBNIŻKĘ PODATKÓW I BUDOWĘ TYSIĘCY KILOMETRÓW DRÓG. okazuje się, ze połowa dróg nie powstanie

jak się ma do tego hasło nie róbmy POlityki, budujmy drogi? Tusk to wstrętny kłamca, oszust menda
... rozwiń
Avatar
treser / 3 stycznia 2011 o 23:48
[quote name='Gość' timestamp='1293624082' post='413018']
Od kiedy pacjenci szpitala w abramowicach mają dostęp do internetu?? czyżby na święta PiS zafundował im taką przyjemność??
[/quote]
Pytasz od kiedy no to jak pamiętam od momentu jak jurysdykcję nad nimi przejęło PO a stało się to mniej więcej w czasie jak niejaka Sawicka z PO przekazywała Tomkowi przepis na kręcenie lodów więc w ramach zajęć grupowych dostęp prawdopodobnie jest zresztą już niedługo bo POwoli przykręca się śrubę i aby patrzeć jak Polaków nie będzie stać nawet na papier toaletowy więc bez obaw tresuj gołębie .
[quote name='Gość' timestamp='1293624082' post='413018']
Od kiedy pacjenci szpitala w abramowicach mają dostęp do internetu?? czyżby na święta PiS zafundował im taką przyjemność??
[/quote]
Pytasz od kiedy no to jak pamiętam od momentu jak jurysdykcję nad nimi przejęło PO a stało się to mniej więcej w czasie jak niejaka Sawicka z PO przekazywała Tomkowi przepis na kręcenie lodów więc w ramach zajęć grupowych dostęp prawdopodobnie jest zresztą już niedługo bo POwoli przykręca się śrubę i aby patrzeć j... rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 15:36
[quote name='czytelnik' timestamp='1293628297' post='413110']
16 lat 1.7 promila miło ja wzioł bym sie za rodziców powinni stracić prawa do tego czegoś nauczka musi być
[/quote]

Weź przestań w jaki świecie żyjesz.. teraz każdy to chleje jak popadnie, taka młodzież teraz dopóki świat jest taki nic nie się zmieni.
Avatar
czytelnik / 29 grudnia 2010 o 14:11
16 lat 1.7 promila miło ja wzioł bym sie za rodziców powinni stracić prawa do tego czegoś nauczka musi być
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 13:01
[quote name='jaques' timestamp='1293621883' post='412986']
połowa z zaplanowanych dróg nie powstanie, ludzie piją z rozpaczy jak widzą, jak tusk z komoruskim doprowadzają nas na skraj przepaści. I nie piszcie ze to znowu wina pis. pis jest w opozycji, a tusku zapowiedział OBNIŻKĘ PODATKÓW I BUDOWĘ TYSIĘCY KILOMETRÓW DRÓG. okazuje się, ze połowa dróg nie powstanie

jak się ma do tego hasło nie róbmy POlityki, budujmy drogi? Tusk to wstrętny kłamca, oszust menda
[/quote]
Od kiedy pacjenci szpitala w abramowicach mają dostęp do internetu?? czyżby na święta PiS zafundował im taką przyjemność??
[quote name='jaques' timestamp='1293621883' post='412986']
połowa z zaplanowanych dróg nie powstanie, ludzie piją z rozpaczy jak widzą, jak tusk z komoruskim doprowadzają nas na skraj przepaści. I nie piszcie ze to znowu wina pis. pis jest w opozycji, a tusku zapowiedział OBNIŻKĘ PODATKÓW I BUDOWĘ TYSIĘCY KILOMETRÓW DRÓG. okazuje się, ze połowa dróg nie powstanie

jak się ma do tego hasło nie róbmy POlityki, budujmy drogi? Tusk to wstrętny kłamca, oszust menda
... rozwiń
Avatar
jaques / 29 grudnia 2010 o 12:24
połowa z zaplanowanych dróg nie powstanie, ludzie piją z rozpaczy jak widzą, jak tusk z komoruskim doprowadzają nas na skraj przepaści. I nie piszcie ze to znowu wina pis. pis jest w opozycji, a tusku zapowiedział OBNIŻKĘ PODATKÓW I BUDOWĘ TYSIĘCY KILOMETRÓW DRÓG. okazuje się, ze połowa dróg nie powstanie

jak się ma do tego hasło nie róbmy POlityki, budujmy drogi? Tusk to wstrętny kłamca, oszust menda
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 11:10
Nie wykorzystał faktu że jest pijana i jej nie molestował przypadkiem?-bo może się okazać że ta gówniara zamiast być mu wdzięczna za uratowanie życia oskarży go o upicie i zgwałcenie plastikowym wibratorem.
Avatar
Animalsiara / 29 grudnia 2010 o 11:10
Ciekawe czy wyciągnie z tego konsekwencje?!
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 10:41
To fajnych ma kolegów i koleżanki, że ją jeszcze przy drodze zostawili.. przecież gdyby nie ten facet to by zamarzła.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 0 0

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 6 0

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 4 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 27 2

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 20 1

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 7 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 50 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 3 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!