Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

17 sierpnia 2015 r.
13:14

Wypadek w Chełmie: Audi uderzyło w drzewo, z auta wypadł silnik

0 34 A A

W Chełmie 21-latek kierujący audi wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną pierwszą. Patrolujący ulice Chełma policjanci zauważyli szalejące po centrum miasta audi. Pojechali za nim. 

Gdy dojechali do ronda przy ulicy Hrubieszowskiej i Pocztowej zobaczyli, że audi uderzyło w drzewo, po czym odbiło się od niego wprost na dwa zaparkowane samochody. Siła uderzenia była tak duża, że z audi wypadł silnik.

Auto prowadził 21-letni mieszkaniec Chełma, natomiast pasażerem był jego 46-letni ojciec. Obaj  z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.

21-latek kierował wbrew zakazowi sądowemu. Mężczyzna w przeszłości karany był za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ktoś kto stracił przez pij / 29 sierpnia 2015 o 22:24
Pijany za kierownicą to nikt inny jak tylko morderca ,o tym wie ten kto przez takiego jak on ....... stracił bliską osobę . Morderstwo powinno być karane baaardzo surowa
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 21:56
"21-latek kierował wbrew zakazowi sądowemu" Jak to jest możliwe, że rodzice jeszcze dali przyzwolenie na wsiadanie za kółko? Przecież to się w głowie nie mieści!!!!
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 11:11
ciekawe gdzie w tym wszystkim byla mamusia ktora dala na to przyzwolenie
Avatar
Klarka / 23 sierpnia 2015 o 21:44
Każdemu mogło się zdarzyć??? Nie każdy jest idiotą, który siada za kółkiem mając 2,4 promila. A obok jeszcze siada ojciec, który ma jeszcze więcej. Sory, ale to się nie może zdarzyć każdemu. To jest brak mózgu i patologia.
Avatar
kaśka / 23 sierpnia 2015 o 19:12

najlepiej przecież pokazac brak klasy i pisać bez żadnych zahamowań... polecam aby podpisać się albo bezpośrednio w twarz kierowcy czy jego rodzinie taki rzeczy powiedzieć a nie cwaniakować. każdemu to mogło się zdarzyć. kaśka 

Avatar
Gość / 23 sierpnia 2015 o 15:08
Czemu nikt nie podpisał sie nazwiskiem by wtrazic swoja prawde... "Niech pierwszy rzuci kamieniem kto jest bez winy". Słowa M warte sa szacunku... Życzymy wszystkiego dobrego dla tych, którzy żywią się ludzkim nieszczęściem. Z poważaniem Justyna
Avatar
Nn / 23 sierpnia 2015 o 09:28
On niech przeżyje.Będzie do końca życia żył z tą świadomością ze tatusia zabił.Tępy idiota.Brak słów.A dobrze mu tak,niech cierpi
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2015 o 09:21
Wcale mi go nie szkoda.Ja nie daleko mieszkam,mam dwoje dzieci.A jak by to stało sie w dzień?To jeszcze by mi mógł dzieci zabić.Wtedy sama bym go zabiła.Niech tacy dobrze się zastanawią,zanim siądą za kółko,bo i sobie mogą coś zrobić i innym.Teraz niech cierpi,że przez swoją głupotę zabił tatusia!
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2015 o 07:29
Tragedia dla rodziny....moje kondolencje....kazdy czlowiek ma cos w sobie dobrego,Darek mial w sobie wiele dobroci......
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2015 o 19:35
Ojciec też był pijany, bardziej nawet od syna. I on też często jeździł po pijaku. Wcale mi ich nie szkoda.
Avatar
Ktoś kto stracił przez pij / 29 sierpnia 2015 o 22:24
Pijany za kierownicą to nikt inny jak tylko morderca ,o tym wie ten kto przez takiego jak on ....... stracił bliską osobę . Morderstwo powinno być karane baaardzo surowa
Avatar
Gość / 27 sierpnia 2015 o 21:56
"21-latek kierował wbrew zakazowi sądowemu" Jak to jest możliwe, że rodzice jeszcze dali przyzwolenie na wsiadanie za kółko? Przecież to się w głowie nie mieści!!!!
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2015 o 11:11
ciekawe gdzie w tym wszystkim byla mamusia ktora dala na to przyzwolenie
Avatar
Klarka / 23 sierpnia 2015 o 21:44
Każdemu mogło się zdarzyć??? Nie każdy jest idiotą, który siada za kółkiem mając 2,4 promila. A obok jeszcze siada ojciec, który ma jeszcze więcej. Sory, ale to się nie może zdarzyć każdemu. To jest brak mózgu i patologia.
Avatar
kaśka / 23 sierpnia 2015 o 19:12

najlepiej przecież pokazac brak klasy i pisać bez żadnych zahamowań... polecam aby podpisać się albo bezpośrednio w twarz kierowcy czy jego rodzinie taki rzeczy powiedzieć a nie cwaniakować. każdemu to mogło się zdarzyć. kaśka 

Avatar
Gość / 23 sierpnia 2015 o 15:08
Czemu nikt nie podpisał sie nazwiskiem by wtrazic swoja prawde... "Niech pierwszy rzuci kamieniem kto jest bez winy". Słowa M warte sa szacunku... Życzymy wszystkiego dobrego dla tych, którzy żywią się ludzkim nieszczęściem. Z poważaniem Justyna
Avatar
Nn / 23 sierpnia 2015 o 09:28
On niech przeżyje.Będzie do końca życia żył z tą świadomością ze tatusia zabił.Tępy idiota.Brak słów.A dobrze mu tak,niech cierpi
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2015 o 09:21
Wcale mi go nie szkoda.Ja nie daleko mieszkam,mam dwoje dzieci.A jak by to stało sie w dzień?To jeszcze by mi mógł dzieci zabić.Wtedy sama bym go zabiła.Niech tacy dobrze się zastanawią,zanim siądą za kółko,bo i sobie mogą coś zrobić i innym.Teraz niech cierpi,że przez swoją głupotę zabił tatusia!
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2015 o 07:29
Tragedia dla rodziny....moje kondolencje....kazdy czlowiek ma cos w sobie dobrego,Darek mial w sobie wiele dobroci......
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2015 o 19:35
Ojciec też był pijany, bardziej nawet od syna. I on też często jeździł po pijaku. Wcale mi ich nie szkoda.
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 2

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 0

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 3

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 35

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 17

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!