Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

30 maja 2010 r.
19:29
Edytuj ten wpis

Wypadek w Ostrowie: Adrian zginął kiedy wracał z zabawy

0 265 A A

Kierowca hondy śmiertelnie potrącił kolegę, z którym chwilę wcześniej bawił się na wiejskiej imprezie. Po wypadku zbiegł.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tragedii doszło dziś w Ostrowie koło Chełma. Leżącego na poboczu drogi mężczyznę znalazł Piotr Orzeł.

– Około godziny trzeciej nad ranem mąż wyszedł na podwórko za potrzebą – opowiada jego żona Zofia. – Wtedy usłyszał potężny huk. Wybiegł na ulicę, aby sprawdzić, co się stało. Po pozostawionych przez samochód śladach dotarł do miejsca, gdzie leżał 22-letni Adrian K. Sprawca wypadku odjechał.

Orzeł nie rozpoznał sąsiada, a zarazem chrześniaka swej żony. Chciał wrócić do domu po telefon, by wezwać policję, ale nadjechała jego znajoma i dała mu swoją komórkę. Wkrótce na miejscu pojawiła się też córka Orłów – znalazła na drodze but. Jak się okazało, należał do zabitego.

– To właśnie córka rozpoznała w leżącym mężczyźnie Adriana – dodaje pani Zofia. – Nie pozostało nam nic innego, jak sprowadzić mieszkającego w sąsiedniej wsi jego ojca.

Policjanci oznakowali miejsce, gdzie na Adriana K. najechało auto. Siła uderzenia była tak duża, że ciało ofiary znalazło się kilkadziesiąt metrów dalej. Ten dystans znaczyły ślady krwi. Wszędzie walały się też okruchy lamp samochodowych. Na poboczu zostało też boczne lusterko.

Uszkodzoną hondę sprawca wypadku pozostawił w przydrożnym rowie kilkaset metrów dalej. Z relacji świadków wynikało, że jechało nią kilka osób. Policjanci szybko dotarli do właściciela samochodu i jego potencjalnych pasażerów. To w sumie czterech mężczyzn w wieku od 17 do 24 lat. Wszystkich zabrali z domów w dwie godziny po tragedii. Wszyscy byli pijani. Zostaną przesłuchani, kiedy wytrzeźwieją.

– To najbliżsi koledzy Adriana – mówi jego cioteczna siostra. – Przecież on był z nimi na zabawie. Może nawet piwo razem wypili. Ja też tam byłam!

Sprawę bada policja. – Celem przesłuchań zatrzymanych ma być ustalenie, kto w chwili wypadku siedział za kierownicą – mówi Aneta Kokłowska-Wira, rzecznik chełmskiej policji. – Nie przesądzamy, że był to właściciel hondy.

Za spowodowanie śmiertelnego wypadku, ucieczkę z miejsca zdarzenia i kierowanie samochodem po pijanemu grozi mu kara więzienia do 12 lat.

Komentarze 265

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
y778 / 7 grudnia 2014 o 17:27

no i jak sie sprawa zakonczyla?

Avatar
no no suko / 19 lipca 2012 o 21:27
[quote name='SSSSS' timestamp='1279108045' post='315717']
Elwis lubiał ten sport jak ją waliłem to jebało sledziem.
[/quote]ty się myłeś szarym mydłem u pelki
Avatar
marcel / 30 września 2011 o 17:08
[quote name='zofia777' timestamp='1275285567' post='295132']
ty gnojku my cierpimy a ty wypisujesz tu bzdury??!!! jak chcesz wiedzieć to wypadek był niedaleko naszego domu! A ubikacji nie mamy ..
Znajoma wracała też z zabawy!!!!!!!!!??????
[/quote]


PANI ZOSIU NA VODKE TO PANI MA >? A DO LASU SRAC PANI CHODZI ?
PO SMIERCI ADRIANA JEGO OJCIEC TAK SIE NAPIL ZE ZASZCZANY WRACAL DO DOMU ))NO I W STODOLE SPI )) HA HA HA CO ZA POje***A RODZINA ...HA HA HA
[quote name='zofia777' timestamp='1275285567' post='295132']
ty gnojku my cierpimy a ty wypisujesz tu bzdury??!!! jak chcesz wiedzieć to wypadek był niedaleko naszego domu! A ubikacji nie mamy ..
Znajoma wracała też z zabawy!!!!!!!!!??????
[/quote]


PANI ZOSIU NA VODKE TO PANI MA >? A DO LASU SRAC PANI CHODZI ?
PO SMIERCI ADRIANA JEGO OJCIEC TAK SIE NAPIL ZE ZASZCZANY WRACAL DO DOMU ))NO I W STODOLE SPI )) HA HA HA CO... rozwiń
Avatar
Aksedo / 29 kwietnia 2011 o 11:17
[color="#0000FF"]Poszkodowanych w wypadkach prosimy o kontakt pod nr 660 450 000 lub 22 498 06 56 lub email: wypadek@aksedo.pl [/color]
Avatar
KTOŚ / 25 kwietnia 2011 o 19:13
[quote name='v***.' timestamp='1298375741' post='440918']
czekam na sparing fałszywe wiesniaki
[/quote]
Mieszczuch się znalazł sam jesteś fałszywy i twoje fałszywe zeznania twojemu koledze nie pomogą,wszyscy powinniscie zostać ukarani!!!
Avatar
idol / 25 kwietnia 2011 o 19:07
MIEJMY NADZIEJĘ ŻE W KOŃCU ZAPADNIE SPRAWIEDLIWY WYROK A WINNI ZOSTANĄ UKARANI.WSZYSCY NATO CZEKAMY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ.!
Avatar
lol / 27 lutego 2011 o 14:43
[quote name='v***.' timestamp='1298375741' post='440918']
czekam na sparing fałszywe wiesniaki
[/quote]

Fałszywy sam jesteś .!
Avatar
żal / 27 lutego 2011 o 14:40
zamalo wiesz cipko wiec uwal jape bo bladzisz w pogloskach i ferment siejesz "nie wiesz nie mowisz"


Analfabeto naucz się pisać !!!
<żal>
Avatar
v***. / 22 lutego 2011 o 12:55
czekam na sparing fałszywe wiesniaki
Avatar
OLA / 22 lutego 2011 o 12:51
[quote name='KTOS' timestamp='1293098430' post='410308']
WY deb***E ŻE BYLISCIE PIJANI I PILI NA ZABAWIE TO KAŻDY WIE ALE ZABIĆ ZIOMKA KTÓRY SOBIE SZEDŁ POWTARZAM SZEDŁ I Spier***IĆ TO NA PEWNO NIE SZOK CAŁY ŚWIAT ZNIKNĄŁ ALE DLA CZESIA A NIE DLA WAS WY PALANTY I IDIOCI BEZ SERCA BEZ SERCA.!!!



zamalo wiesz cipko wiec uwal jape bo bladzisz w pogloskach i ferment siejesz "nie wiesz nie mowisz"
Avatar
y778 / 7 grudnia 2014 o 17:27

no i jak sie sprawa zakonczyla?

Avatar
no no suko / 19 lipca 2012 o 21:27
[quote name='SSSSS' timestamp='1279108045' post='315717']
Elwis lubiał ten sport jak ją waliłem to jebało sledziem.
[/quote]ty się myłeś szarym mydłem u pelki
Avatar
marcel / 30 września 2011 o 17:08
[quote name='zofia777' timestamp='1275285567' post='295132']
ty gnojku my cierpimy a ty wypisujesz tu bzdury??!!! jak chcesz wiedzieć to wypadek był niedaleko naszego domu! A ubikacji nie mamy ..
Znajoma wracała też z zabawy!!!!!!!!!??????
[/quote]


PANI ZOSIU NA VODKE TO PANI MA >? A DO LASU SRAC PANI CHODZI ?
PO SMIERCI ADRIANA JEGO OJCIEC TAK SIE NAPIL ZE ZASZCZANY WRACAL DO DOMU ))NO I W STODOLE SPI )) HA HA HA CO ZA POje***A RODZINA ...HA HA HA
[quote name='zofia777' timestamp='1275285567' post='295132']
ty gnojku my cierpimy a ty wypisujesz tu bzdury??!!! jak chcesz wiedzieć to wypadek był niedaleko naszego domu! A ubikacji nie mamy ..
Znajoma wracała też z zabawy!!!!!!!!!??????
[/quote]


PANI ZOSIU NA VODKE TO PANI MA >? A DO LASU SRAC PANI CHODZI ?
PO SMIERCI ADRIANA JEGO OJCIEC TAK SIE NAPIL ZE ZASZCZANY WRACAL DO DOMU ))NO I W STODOLE SPI )) HA HA HA CO... rozwiń
Avatar
Aksedo / 29 kwietnia 2011 o 11:17
[color="#0000FF"]Poszkodowanych w wypadkach prosimy o kontakt pod nr 660 450 000 lub 22 498 06 56 lub email: wypadek@aksedo.pl [/color]
Avatar
KTOŚ / 25 kwietnia 2011 o 19:13
[quote name='v***.' timestamp='1298375741' post='440918']
czekam na sparing fałszywe wiesniaki
[/quote]
Mieszczuch się znalazł sam jesteś fałszywy i twoje fałszywe zeznania twojemu koledze nie pomogą,wszyscy powinniscie zostać ukarani!!!
Avatar
idol / 25 kwietnia 2011 o 19:07
MIEJMY NADZIEJĘ ŻE W KOŃCU ZAPADNIE SPRAWIEDLIWY WYROK A WINNI ZOSTANĄ UKARANI.WSZYSCY NATO CZEKAMY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ.!
Avatar
lol / 27 lutego 2011 o 14:43
[quote name='v***.' timestamp='1298375741' post='440918']
czekam na sparing fałszywe wiesniaki
[/quote]

Fałszywy sam jesteś .!
Avatar
żal / 27 lutego 2011 o 14:40
zamalo wiesz cipko wiec uwal jape bo bladzisz w pogloskach i ferment siejesz "nie wiesz nie mowisz"


Analfabeto naucz się pisać !!!
<żal>
Avatar
v***. / 22 lutego 2011 o 12:55
czekam na sparing fałszywe wiesniaki
Avatar
OLA / 22 lutego 2011 o 12:51
[quote name='KTOS' timestamp='1293098430' post='410308']
WY deb***E ŻE BYLISCIE PIJANI I PILI NA ZABAWIE TO KAŻDY WIE ALE ZABIĆ ZIOMKA KTÓRY SOBIE SZEDŁ POWTARZAM SZEDŁ I Spier***IĆ TO NA PEWNO NIE SZOK CAŁY ŚWIAT ZNIKNĄŁ ALE DLA CZESIA A NIE DLA WAS WY PALANTY I IDIOCI BEZ SERCA BEZ SERCA.!!!



zamalo wiesz cipko wiec uwal jape bo bladzisz w pogloskach i ferment siejesz "nie wiesz nie mowisz"