piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Chełm

Wypadki w pow. krasnostawskim. Kobieta zasłabła za kierownicą

Dodano: 5 sierpnia 2012, 12:07

Do tego wypadku doszło ok. godz. 22 w Małochwieju Dużym (Policja)
Do tego wypadku doszło ok. godz. 22 w Małochwieju Dużym (Policja)

W sobotę na drogach powiatu krasnostawskiego doszło aż do trzech groźnych wypadków. W Małochwieju Dużym kobieta kierująca fiatem najprawdopodobniej zasłabła i wjechała w volkswagena.

Po godz. 18 w Żółkiewce rowerzysta został potrącony przez jadące w tym samym kierunku audi, którym kierował 34-letni mieszkaniec gm. Żółkiewka. Policjanci ustalili wstępnie, że 38-letni rowerzysta najprawdopodobniej niewłaściwie skręcał. Z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala w Zamościu. Kierujący audi był trzeźwy. Od rowerzysty została pobrana krew do badań.

Dwie godziny później w Wirkowicach I kierujący motorowerem 16-latek z gm. Nielisz najprawdopodobniej nie zasygnalizował zamiaru skrętu w lewo. Nastolatek został potrącony przez kierującego audi 26-latka z gm. Jabłonna. Motorowerzysta doznał urazu ręki. Obaj uczestnicy byli trzeźwi.

Z kolei o godzinie 22 w Małochwieju Dużym kierująca fiatem punto 28-letnia mieszkanka Lublina najprawdopodobniej zasłabła, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem golfem, którym kierował 19-latek z gm. Izbica. Do szpitala trafiła kierująca i dwoje pasażerów fiata oraz pięciu młodych mężczyzn w wieku od 15 do 21 lat podróżujących volkswagenem. Na szczęście wszyscy doznali niegroźnych obrażeń i już zostali zwolnieni do domów.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24