poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

Chełm

Z Chełma do Berlina. Pasażerowie zadowoleni z nowego połączenia?

Dodano: 7 lipca 2016, 08:23
Autor: bar

W ciągu dwóch tygodni, jakie minęły od czasu uruchomienia połączenia, chełmski VIKI Bus zdążył przewieźć do Berlina około 300 osób. Z dnia na dzień liczba pasażerów rośnie.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty

– Od kiedy uruchomiliśmy tę linię wiele osób dzwoni pytając o szczegóły – mówi Sławomir Dziewulski, współwłaściciel VIKI Bus. – Jestem przekonany, że to nasi potencjalni klienci.

– Pomysł na uruchomienie tej linii wyniknął ze społecznego zapotrzebowania – dodaje Tomasz Porębny, wspólnik Dziewulskiego. – Sami klienci podpowiadali nam, że ta linia będzie cieszyła się powodzeniem. Cieszę się, że ich prognozy się sprawdziły.

VIKI Bus jest jedynym na Lubelszczyźnie przewoźnikiem przewożącym pasażerów bezpośrednio do Berlina. Odjazd z chełmskiego dworca busów przy ul. Armii Krajowej został wyznaczony o godz. 18.50. Pasażerowie są na miejscu już o godz. 6.30. Po drodze dosiadają się w Lublinie, Warszawie i Poznaniu. Z kolei z Berlina busy odjeżdżają o godz. 21 i dojeżdżają do Lublina o godz. 7.50, a do Chełma o godz. 8.50.

– W razie potrzeby zamiast busa gotowi jesteśmy podstawić turystyczny autokar o wysokim standardzie – dodaje Porębny. – Z myślą o nowym połączeniu zakupiliśmy dwa nowe, klimatyzowane busy marki mercedes sprinter. Pasażerowie mogą w nich korzystać z internetu. W każdym samochodzie jest też telewizor.

Normalny bilet z Chełma do Berlina kosztuje 130 zł, a z Lublina 120 zł. Bilety ulgowe kosztują odpowiednio 110 i 100 zł. Bilety można kupować jedynie poprzez internet.

Czytaj więcej o: Chełm autobusy Berlin VIKI Bus
Chełmianin N
Użytkownik niezarejestrowany
Chełmianin N
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Chełmianin N
Chełmianin N (9 lipca 2016 o 07:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
GŁOWA NIE TA! Gościu! Wierszokleta do rozważań zmusza, a że myślałeś, świadczy, że słowo wzrusza, czyli Twoja mądra głowa i wrażliwa dusza, ma prawo oceniać, bo fachowość wymusza. Głowa nie ta, się nie obraża i myśli wyraża, a Twoja głowka szlachetna inaczej rozważa bo nie ma ludzika, co by każdemu dogodził, no i nie poeta, dalej będzie klepanki płodził. Morał: człowiek myślący ma swoje widzenia, i ludzie się różnią, bo mają różne kojarzenia.
Rozwiń
Gość
Gość (8 lipca 2016 o 20:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
byłby z ciebie pueta ale glowa u ciebie nie ta.
Rozwiń
Chełmianin N
Chełmianin N (7 lipca 2016 o 18:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
 UMYSŁ! Chory na umyśle mądrzejszych nie uznaje i swoją chorą li tylko wyobrażnię wyznaje, a jak mu się wytknie palant nie mądrzeje, gdyż IQ w głowinie, mądrych nie rozumie.              >>>>>>>>>> Chełmianin N pisać swoje wypociny będzie, dopóki Gość manii wielkości się pozbędzie, i jak prawda boli, świadczy, że człek czuje a zatem taka rada: prawdę pisać wypada.              
Rozwiń
Gość
Gość (7 lipca 2016 o 15:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Chełmianin N jeśteś chory na umyśle nie wypowiadaj się więcej palancie i nie pisz swoich wypocin.
Rozwiń
Chełmianin N
Chełmianin N (7 lipca 2016 o 11:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
 PORĄBANI! Tomasz Porębny z VIKI BUS  i wspólnik Dziewulskiego, niech pojmie, że Lubelszczyzna nie dotyczy lubelskiego, bo Lubelszczyzna obejmuje tylko teren lubelskiej ziemi, no i województwo lubelskie, to nie jest lubelska ziemia! Autor dobrze wie i mówiącego z błędu nie wyprowadził i gdyby był mądrzejszy, to by kłamstwa nie wprowadził, a to znaczy, że BAR dalej manię wywyższania wmawia oraz nie wiadomo z jakich powodów BŁAZNA odstawia? Morał: redaktorze, nie graj cwaniaka, bo mądrość taka, iż nauka, wcześniej czy póżniej usadzi każdego tępaka! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!