Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

30 kwietnia 2010 r.
14:23
Edytuj ten wpis

Za darmo odbierz flagę narodową

Autor: Zdjęcie autora (moj)
0 14 A A

Członkowie i sympatycy Platformy Obywatelskiej będą w niedzielę rozdawali flagi. Okazją do tego jest obchodzone 2 maja święto flagi państwowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dla mieszkańców Chełma będzie czekało tysiąc flag. Do każdej z nich będzie dołączona okolicznościowa broszurka o symbolach narodowych.

Flagi będzie można odebrać w czterech punktach w mieście : przy placu Łuczkowskiego, na ulicy Lwowskiej w pobliżu sklepów Carrefour i Biedronka, w pobliżu pomnika Jana Pawła II przy placu Niepodległości oraz na osiedlu Zachód.

Flagi będą rozdawane od godz. 11 aż do wyczerpania zapasów.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~eva~ / 5 maja 2010 o 09:24
Pisowiec napisał:
Ja bardzo lubię PIS,Nie znoszę nie cierpię faryzeuszy z Platformy, i sporo w zyciu mi sie udało,oczywiście nie wszystko ,tak jak u zwolenników Po-ale to chyba ludzkie;Mam nadzieje,że wreszcie naród da im solidną czerwoną kartkę

a ja bardzo chcę, by Polacy nareszcie zrozumieli to,że tworzymy jeden naród
Avatar
Pisowiec / 5 maja 2010 o 08:43
~Marcin~ napisał:
Akcja godna pochwalenia, ale widocznie niektórzy mają problemy ze sobą. Ja bardzo nie lubię PiSu, ale potrafię dostrzec ich dobre inicjatywy, chociaż jest ich bardzo mało. Większość zwolenników PiSu to jednak defetyści i ludzie typu "znowu w życiu mi nie wyszło", więc powyklinam wszystkich i ponarzekam na wszystko co się da. Bierze się to też stąd, że nadają innym swoje cechy. Przykre, ale z tego co obserwuję to niestety prawdziwe.



Ja bardzo lubię PIS,Nie znoszę nie cierpię faryzeuszy z Platformy, i sporo w zyciu mi sie udało,oczywiście nie wszystko ,tak jak u zwolenników Po-ale to chyba ludzkie;Mam nadzieje,że wreszcie naród da im solidną czerwoną kartkę



Ja bardzo lubię PIS,Nie znoszę nie cierpię faryzeuszy z Platformy, i sporo w zyciu mi sie udało,oczywiście nie wszystko ,tak jak u zwolenników Po-ale to chyba ludzkie;Mam nadzieje,że wreszcie naród da im solidną czerwoną kartkę rozwiń
Avatar
Gość / 5 maja 2010 o 08:07
~Marcin~ napisał:
Proszę bardzo:
- Polska jest jedynym krajem w Europie z dodatnim PKB, gdyby rząd posłuchał propozycji PiSu o zwiększeniu deficytu mielibyśmy sytuację taką jak teraz w Grecji.
- Polska jako jedyny kraj w UE nie wydał milionów/miliardów euro na szczepionki przeciw AH1N1. PiS chciał za to postawić minister zdrowia i premiera pod trybunał stanu. Okazało się, że decyzja była dobra i zaoszczędzono grube pieniądze, a pozostałe kraje kupiły szczepionki, które się zmarnowałyi ich rządy są teraz oskarżane o nabijanie kasy koncernów farmaceutycznych.
- Zmieniono prawo, dzięki czemu budowa autostrad przyśpieszyła kilkakrotnie do tempa prawdziwie ekspresowego
- W całej Polsce powstają Orliki, które umożliwiają dzieciom rozwój na europejskim poziomie. Sam jestem dopiero studentem i czasami na nich gram, więc mam porównanie. Kiedyś granie na nierównym, zarośniętym boisku, na którym nie brakowało też szkła i kamieni mogło skutkować tylko kontuzją lub zarażeniem się patologią od siedzących obok chłopaków, którzy palili papierosy i pili piwo. Teraz dzieciaki mają szansę nie tylko na prawdziwe podnoszenie umiejętności sportowych, ale także współzawodnictwo w przyjacielskiej atmosferze. Dzięki temu, że mają teraz tak dobre warunki nauczą się, że można spędzać czas lepiej niż przy alkoholu, ale także w przyszłości nie będą miały kompleksów w rywalizacji już na różnych płaszczyznach z innymi osobami. Oczywiście zyskają na tym także fizycznie i w przyszłości nie trzeba będzie wydawać pieniędzy na ich leczenie.

Mógłbym wymieniać jeszcze długo, ale to nie ma sensu, bo jeśli ktoś potrafi porównywać informacje z różnych źródeł i wyciągać samodzielnie wnioski to i tak podejmie dobrą decyzję przy urnie, a jeśli ktoś tylko narzeka i wszędzie widzi spiski to żaden argument do niego nie trafi.

ja skromnie Cię wyręczę dodam jeszcze jeden sukces-miliony młodych,wykształconych,ambitnych absolwentów i studentów którzy znajdą
pracę jako zadowoleni, dobrze wynagradzani i szczęśliwi lekarze,nauczyciele ,policjanci i pielęgniarki.Tak to leciało?

ja skromnie Cię wyręczę dodam jeszcze jeden sukces-miliony młodych,wykształconych,ambitnych absolwentów i studentów którzy znajdą
pracę jako zadowoleni, dobrze wynagradzani i szczęśliwi lekarze,nauczyciele ,policjanci i pielęgniarki.Tak to leciało? rozwiń
Avatar
~eva~ / 5 maja 2010 o 07:53
Polak ze wschodu napisał:
Kolego Marcinie jedno jest pewne, że nie wyszedł Twojemu ojcu syn – spłodził słabo rozumiejącego sytuacje, małego człowieczka zakochanego w PO
Cieszysz się z powstających autostrad budowanych po drugiej stronie Wisły szybkiej kolei która powstaje na zachód od Wisły wszystkie Unijne dotacje strukturalne lokowane są po drugiej stronie Wisły. „Polski rząd” podzielił Polskę na dwa obozy wschodni i zachodni w którym żyje się lepiej, dostatniej i jest najniższe bezrobocie w Polsce . Zapomniano że Polska i Polacy to też ludzie żyjące na wschód od Wisły, prawdziwi Polacy z krwi i kości, ludzie którzy mają domy, rodziny mające potrzebę godnego życia. Zapominasz kolego, że najwyższe bezrobocie to jest w naszej wschodniej strefie, że najgorsze drogi po których jeździsz to są w naszych regionach. Cieszysz się Orlikami ale prawdziwe wielkie stadiony budowane są gdzie? – Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk. Ile stadionów powstanie po wschodniej stronie Wisły? Mam nadzieję , że jesteś Polakiem, że w twoich żyłach płynie chociaż jedna polska kropla krwi, zanim zagłosujesz na PO chociaż przez sekundę pomyślisz czy Polka jest na pewno Polską.
Nasz św. Pamięci Prezydent Lech Kaczyński był ośmieszany, poniżany tylko dla tego, że manifestował swój patriotyzm miłość do ojczyzny, stał na straży naszej polskiej historii. Był Wielkim Polakiem.
Drogi kolego zanim coś napiszesz pomyśl o naszej ojczyźnie POLSCE nie chlub się sukcesami tego rządu bo są bardzo złudne jak on sam.



a co zrobił PiS przez 2 lata? Z tego co pamiętam to najlepiej im wysżło szukanie haków w archiwach i skłócanie narodu. Jesli się mylę to poproszę o konkrety.



a co zrobił PiS przez 2 lata? Z tego co pamiętam to najlepiej im wysżło szukanie haków w archiwach i skłócanie narodu. Jesli się mylę to poproszę o konkrety. rozwiń
Avatar
romek / 2 maja 2010 o 17:31
Polak ze wschodu napisał:
Kolego Marcinie jedno jest pewne, że nie wyszedł Twojemu ojcu syn – spłodził słabo rozumiejącego sytuacje, małego człowieczka zakochanego w PO
Cieszysz się z powstających autostrad budowanych po drugiej stronie Wisły szybkiej kolei która powstaje na zachód od Wisły wszystkie Unijne dotacje strukturalne lokowane są po drugiej stronie Wisły. „Polski rząd” podzielił Polskę na dwa obozy wschodni i zachodni w którym żyje się lepiej, dostatniej i jest najniższe bezrobocie w Polsce . Zapomniano że Polska i Polacy to też ludzie żyjące na wschód od Wisły, prawdziwi Polacy z krwi i kości, ludzie którzy mają domy, rodziny mające potrzebę godnego życia. Zapominasz kolego, że najwyższe bezrobocie to jest w naszej wschodniej strefie, że najgorsze drogi po których jeździsz to są w naszych regionach. Cieszysz się Orlikami ale prawdziwe wielkie stadiony budowane są gdzie? – Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk. Ile stadionów powstanie po wschodniej stronie Wisły? Mam nadzieję , że jesteś Polakiem, że w twoich żyłach płynie chociaż jedna polska kropla krwi, zanim zagłosujesz na PO chociaż przez sekundę pomyślisz czy Polka jest na pewno Polską.
Nasz św. Pamięci Prezydent Lech Kaczyński był ośmieszany, poniżany tylko dla tego, że manifestował swój patriotyzm miłość do ojczyzny, stał na straży naszej polskiej historii. Był Wielkim Polakiem.
Drogi kolego zanim coś napiszesz pomyśl o naszej ojczyźnie POLSCE nie chlub się sukcesami tego rządu bo są bardzo złudne jak on sam.


No no chylę czoła - brawo. Za PiS- em będzie w Chełmie 15 tys; osób, przynajmniej.


No no chylę czoła - brawo. Za PiS- em będzie w Chełmie 15 tys; osób, przynajmniej. rozwiń
Avatar
Polak ze wschodu / 1 maja 2010 o 18:59
~Marcin~ napisał:
Proszę bardzo:
- Polska jest jedynym krajem w Europie z dodatnim PKB, gdyby rząd posłuchał propozycji PiSu o zwiększeniu deficytu mielibyśmy sytuację taką jak teraz w Grecji.
- Polska jako jedyny kraj w UE nie wydał milionów/miliardów euro na szczepionki przeciw AH1N1. PiS chciał za to postawić minister zdrowia i premiera pod trybunał stanu. Okazało się, że decyzja była dobra i zaoszczędzono grube pieniądze, a pozostałe kraje kupiły szczepionki, które się zmarnowałyi ich rządy są teraz oskarżane o nabijanie kasy koncernów farmaceutycznych.
- Zmieniono prawo, dzięki czemu budowa autostrad przyśpieszyła kilkakrotnie do tempa prawdziwie ekspresowego
- W całej Polsce powstają Orliki, które umożliwiają dzieciom rozwój na europejskim poziomie. Sam jestem dopiero studentem i czasami na nich gram, więc mam porównanie. Kiedyś granie na nierównym, zarośniętym boisku, na którym nie brakowało też szkła i kamieni mogło skutkować tylko kontuzją lub zarażeniem się patologią od siedzących obok chłopaków, którzy palili papierosy i pili piwo. Teraz dzieciaki mają szansę nie tylko na prawdziwe podnoszenie umiejętności sportowych, ale także współzawodnictwo w przyjacielskiej atmosferze. Dzięki temu, że mają teraz tak dobre warunki nauczą się, że można spędzać czas lepiej niż przy alkoholu, ale także w przyszłości nie będą miały kompleksów w rywalizacji już na różnych płaszczyznach z innymi osobami. Oczywiście zyskają na tym także fizycznie i w przyszłości nie trzeba będzie wydawać pieniędzy na ich leczenie.

Mógłbym wymieniać jeszcze długo, ale to nie ma sensu, bo jeśli ktoś potrafi porównywać informacje z różnych źródeł i wyciągać samodzielnie wnioski to i tak podejmie dobrą decyzję przy urnie, a jeśli ktoś tylko narzeka i wszędzie widzi spiski to żaden argument do niego nie trafi.



Kolego Marcinie jedno jest pewne, że nie wyszedł Twojemu ojcu syn – spłodził słabo rozumiejącego sytuacje, małego człowieczka zakochanego w PO
Cieszysz się z powstających autostrad budowanych po drugiej stronie Wisły szybkiej kolei która powstaje na zachód od Wisły wszystkie Unijne dotacje strukturalne lokowane są po drugiej stronie Wisły. „Polski rząd” podzielił Polskę na dwa obozy wschodni i zachodni w którym żyje się lepiej, dostatniej i jest najniższe bezrobocie w Polsce . Zapomniano że Polska i Polacy to też ludzie żyjące na wschód od Wisły, prawdziwi Polacy z krwi i kości, ludzie którzy mają domy, rodziny mające potrzebę godnego życia. Zapominasz kolego, że najwyższe bezrobocie to jest w naszej wschodniej strefie, że najgorsze drogi po których jeździsz to są w naszych regionach. Cieszysz się Orlikami ale prawdziwe wielkie stadiony budowane są gdzie? – Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk. Ile stadionów powstanie po wschodniej stronie Wisły? Mam nadzieję , że jesteś Polakiem, że w twoich żyłach płynie chociaż jedna polska kropla krwi, zanim zagłosujesz na PO chociaż przez sekundę pomyślisz czy Polka jest na pewno Polską.
Nasz św. Pamięci Prezydent Lech Kaczyński był ośmieszany, poniżany tylko dla tego, że manifestował swój patriotyzm miłość do ojczyzny, stał na straży naszej polskiej historii. Był Wielkim Polakiem.
Drogi kolego zanim coś napiszesz pomyśl o naszej ojczyźnie POLSCE nie chlub się sukcesami tego rządu bo są bardzo złudne jak on sam.



Kolego Marcinie jedno jest pewne, że nie wyszedł Twojemu ojcu syn – spłodził słabo rozumiejącego sytuacje, małego człowieczka zakochanego w PO
Cieszysz się z powstających autostrad budowanych po drugiej stronie Wisły szybkiej kolei która powstaje na zachód od Wisły wszystkie Unijne dotacje strukturalne lokowane są po drugiej stronie Wisły. „Polski rząd” podzielił Polskę na dwa obozy wschodni i zachodni w którym żyje się lepiej, dostatniej i jest najniższe bezrobocie w Polsce . Zap... rozwiń
Avatar
aster / 1 maja 2010 o 10:25
poczekamy na rozliczenie - bo na papierze to tak jak Grecy kombinują
Avatar
~Marcin~ / 1 maja 2010 o 08:22
KANTY napisał:
A MOŻESZ MI POWIEDZIEĆ CO TAK WYSZŁO TYM TWOIM Z PO ? NO MOŻE JEDYNIE TO JAK PRZYGOTOWALI Z PUTINEM LĄDOWANIE PREZYDENCKIEGO SAMOLOTU W SMOLEŃSKU W DNIU 10 KWIETNIA B.R.

Proszę bardzo:
- Polska jest jedynym krajem w Europie z dodatnim PKB, gdyby rząd posłuchał propozycji PiSu o zwiększeniu deficytu mielibyśmy sytuację taką jak teraz w Grecji.
- Polska jako jedyny kraj w UE nie wydał milionów/miliardów euro na szczepionki przeciw AH1N1. PiS chciał za to postawić minister zdrowia i premiera pod trybunał stanu. Okazało się, że decyzja była dobra i zaoszczędzono grube pieniądze, a pozostałe kraje kupiły szczepionki, które się zmarnowałyi ich rządy są teraz oskarżane o nabijanie kasy koncernów farmaceutycznych.
- Zmieniono prawo, dzięki czemu budowa autostrad przyśpieszyła kilkakrotnie do tempa prawdziwie ekspresowego
- W całej Polsce powstają Orliki, które umożliwiają dzieciom rozwój na europejskim poziomie. Sam jestem dopiero studentem i czasami na nich gram, więc mam porównanie. Kiedyś granie na nierównym, zarośniętym boisku, na którym nie brakowało też szkła i kamieni mogło skutkować tylko kontuzją lub zarażeniem się patologią od siedzących obok chłopaków, którzy palili papierosy i pili piwo. Teraz dzieciaki mają szansę nie tylko na prawdziwe podnoszenie umiejętności sportowych, ale także współzawodnictwo w przyjacielskiej atmosferze. Dzięki temu, że mają teraz tak dobre warunki nauczą się, że można spędzać czas lepiej niż przy alkoholu, ale także w przyszłości nie będą miały kompleksów w rywalizacji już na różnych płaszczyznach z innymi osobami. Oczywiście zyskają na tym także fizycznie i w przyszłości nie trzeba będzie wydawać pieniędzy na ich leczenie.

Mógłbym wymieniać jeszcze długo, ale to nie ma sensu, bo jeśli ktoś potrafi porównywać informacje z różnych źródeł i wyciągać samodzielnie wnioski to i tak podejmie dobrą decyzję przy urnie, a jeśli ktoś tylko narzeka i wszędzie widzi spiski to żaden argument do niego nie trafi.

Proszę bardzo:
- Polska jest jedynym krajem w Europie z dodatnim PKB, gdyby rząd posłuchał propozycji PiSu o zwiększeniu deficytu mielibyśmy sytuację taką jak teraz w Grecji.
- Polska jako jedyny kraj w UE nie wydał milionów/miliardów euro na szczepionki przeciw AH1N1. PiS chciał za to postawić minister zdrowia i premiera pod trybunał stanu. Okazało się, że decyzja była dobra i zaoszczędzono grube pieniądze, a pozostałe kraje kupiły szczepionki, które się zmarnowałyi ich rządy są teraz oskarżane o nabijanie ka... rozwiń
Avatar
KANTY / 1 maja 2010 o 02:13
~Marcin~ napisał:
Akcja godna pochwalenia, ale widocznie niektórzy mają problemy ze sobą. Ja bardzo nie lubię PiSu, ale potrafię dostrzec ich dobre inicjatywy, chociaż jest ich bardzo mało. Większość zwolenników PiSu to jednak defetyści i ludzie typu "znowu w życiu mi nie wyszło", więc powyklinam wszystkich i ponarzekam na wszystko co się da. Bierze się to też stąd, że nadają innym swoje cechy. Przykre, ale z tego co obserwuję to niestety prawdziwe.

A MOŻESZ MI POWIEDZIEĆ CO TAK WYSZŁO TYM TWOIM Z PO ? NO MOŻE JEDYNIE TO JAK PRZYGOTOWALI Z PUTINEM LĄDOWANIE PREZYDENCKIEGO SAMOLOTU W SMOLEŃSKU W DNIU 10 KWIETNIA B.R.

A MOŻESZ MI POWIEDZIEĆ CO TAK WYSZŁO TYM TWOIM Z PO ? NO MOŻE JEDYNIE TO JAK PRZYGOTOWALI Z PUTINEM LĄDOWANIE PREZYDENCKIEGO SAMOLOTU W SMOLEŃSKU W DNIU 10 KWIETNIA B.R. rozwiń
Avatar
Chłop Polski / 1 maja 2010 o 02:08
NA TYCH PO-wskich FLAGACH JEDYNIE KOLOR CZERWONY DZISIAJ JEST WYMOWNY.
Avatar
~eva~ / 5 maja 2010 o 09:24
Pisowiec napisał:
Ja bardzo lubię PIS,Nie znoszę nie cierpię faryzeuszy z Platformy, i sporo w zyciu mi sie udało,oczywiście nie wszystko ,tak jak u zwolenników Po-ale to chyba ludzkie;Mam nadzieje,że wreszcie naród da im solidną czerwoną kartkę

a ja bardzo chcę, by Polacy nareszcie zrozumieli to,że tworzymy jeden naród
Avatar
Pisowiec / 5 maja 2010 o 08:43
~Marcin~ napisał:
Akcja godna pochwalenia, ale widocznie niektórzy mają problemy ze sobą. Ja bardzo nie lubię PiSu, ale potrafię dostrzec ich dobre inicjatywy, chociaż jest ich bardzo mało. Większość zwolenników PiSu to jednak defetyści i ludzie typu "znowu w życiu mi nie wyszło", więc powyklinam wszystkich i ponarzekam na wszystko co się da. Bierze się to też stąd, że nadają innym swoje cechy. Przykre, ale z tego co obserwuję to niestety prawdziwe.



Ja bardzo lubię PIS,Nie znoszę nie cierpię faryzeuszy z Platformy, i sporo w zyciu mi sie udało,oczywiście nie wszystko ,tak jak u zwolenników Po-ale to chyba ludzkie;Mam nadzieje,że wreszcie naród da im solidną czerwoną kartkę



Ja bardzo lubię PIS,Nie znoszę nie cierpię faryzeuszy z Platformy, i sporo w zyciu mi sie udało,oczywiście nie wszystko ,tak jak u zwolenników Po-ale to chyba ludzkie;Mam nadzieje,że wreszcie naród da im solidną czerwoną kartkę rozwiń
Avatar
Gość / 5 maja 2010 o 08:07
~Marcin~ napisał:
Proszę bardzo:
- Polska jest jedynym krajem w Europie z dodatnim PKB, gdyby rząd posłuchał propozycji PiSu o zwiększeniu deficytu mielibyśmy sytuację taką jak teraz w Grecji.
- Polska jako jedyny kraj w UE nie wydał milionów/miliardów euro na szczepionki przeciw AH1N1. PiS chciał za to postawić minister zdrowia i premiera pod trybunał stanu. Okazało się, że decyzja była dobra i zaoszczędzono grube pieniądze, a pozostałe kraje kupiły szczepionki, które się zmarnowałyi ich rządy są teraz oskarżane o nabijanie kasy koncernów farmaceutycznych.
- Zmieniono prawo, dzięki czemu budowa autostrad przyśpieszyła kilkakrotnie do tempa prawdziwie ekspresowego
- W całej Polsce powstają Orliki, które umożliwiają dzieciom rozwój na europejskim poziomie. Sam jestem dopiero studentem i czasami na nich gram, więc mam porównanie. Kiedyś granie na nierównym, zarośniętym boisku, na którym nie brakowało też szkła i kamieni mogło skutkować tylko kontuzją lub zarażeniem się patologią od siedzących obok chłopaków, którzy palili papierosy i pili piwo. Teraz dzieciaki mają szansę nie tylko na prawdziwe podnoszenie umiejętności sportowych, ale także współzawodnictwo w przyjacielskiej atmosferze. Dzięki temu, że mają teraz tak dobre warunki nauczą się, że można spędzać czas lepiej niż przy alkoholu, ale także w przyszłości nie będą miały kompleksów w rywalizacji już na różnych płaszczyznach z innymi osobami. Oczywiście zyskają na tym także fizycznie i w przyszłości nie trzeba będzie wydawać pieniędzy na ich leczenie.

Mógłbym wymieniać jeszcze długo, ale to nie ma sensu, bo jeśli ktoś potrafi porównywać informacje z różnych źródeł i wyciągać samodzielnie wnioski to i tak podejmie dobrą decyzję przy urnie, a jeśli ktoś tylko narzeka i wszędzie widzi spiski to żaden argument do niego nie trafi.

ja skromnie Cię wyręczę dodam jeszcze jeden sukces-miliony młodych,wykształconych,ambitnych absolwentów i studentów którzy znajdą
pracę jako zadowoleni, dobrze wynagradzani i szczęśliwi lekarze,nauczyciele ,policjanci i pielęgniarki.Tak to leciało?

ja skromnie Cię wyręczę dodam jeszcze jeden sukces-miliony młodych,wykształconych,ambitnych absolwentów i studentów którzy znajdą
pracę jako zadowoleni, dobrze wynagradzani i szczęśliwi lekarze,nauczyciele ,policjanci i pielęgniarki.Tak to leciało? rozwiń
Avatar
~eva~ / 5 maja 2010 o 07:53
Polak ze wschodu napisał:
Kolego Marcinie jedno jest pewne, że nie wyszedł Twojemu ojcu syn – spłodził słabo rozumiejącego sytuacje, małego człowieczka zakochanego w PO
Cieszysz się z powstających autostrad budowanych po drugiej stronie Wisły szybkiej kolei która powstaje na zachód od Wisły wszystkie Unijne dotacje strukturalne lokowane są po drugiej stronie Wisły. „Polski rząd” podzielił Polskę na dwa obozy wschodni i zachodni w którym żyje się lepiej, dostatniej i jest najniższe bezrobocie w Polsce . Zapomniano że Polska i Polacy to też ludzie żyjące na wschód od Wisły, prawdziwi Polacy z krwi i kości, ludzie którzy mają domy, rodziny mające potrzebę godnego życia. Zapominasz kolego, że najwyższe bezrobocie to jest w naszej wschodniej strefie, że najgorsze drogi po których jeździsz to są w naszych regionach. Cieszysz się Orlikami ale prawdziwe wielkie stadiony budowane są gdzie? – Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk. Ile stadionów powstanie po wschodniej stronie Wisły? Mam nadzieję , że jesteś Polakiem, że w twoich żyłach płynie chociaż jedna polska kropla krwi, zanim zagłosujesz na PO chociaż przez sekundę pomyślisz czy Polka jest na pewno Polską.
Nasz św. Pamięci Prezydent Lech Kaczyński był ośmieszany, poniżany tylko dla tego, że manifestował swój patriotyzm miłość do ojczyzny, stał na straży naszej polskiej historii. Był Wielkim Polakiem.
Drogi kolego zanim coś napiszesz pomyśl o naszej ojczyźnie POLSCE nie chlub się sukcesami tego rządu bo są bardzo złudne jak on sam.



a co zrobił PiS przez 2 lata? Z tego co pamiętam to najlepiej im wysżło szukanie haków w archiwach i skłócanie narodu. Jesli się mylę to poproszę o konkrety.



a co zrobił PiS przez 2 lata? Z tego co pamiętam to najlepiej im wysżło szukanie haków w archiwach i skłócanie narodu. Jesli się mylę to poproszę o konkrety. rozwiń
Avatar
romek / 2 maja 2010 o 17:31
Polak ze wschodu napisał:
Kolego Marcinie jedno jest pewne, że nie wyszedł Twojemu ojcu syn – spłodził słabo rozumiejącego sytuacje, małego człowieczka zakochanego w PO
Cieszysz się z powstających autostrad budowanych po drugiej stronie Wisły szybkiej kolei która powstaje na zachód od Wisły wszystkie Unijne dotacje strukturalne lokowane są po drugiej stronie Wisły. „Polski rząd” podzielił Polskę na dwa obozy wschodni i zachodni w którym żyje się lepiej, dostatniej i jest najniższe bezrobocie w Polsce . Zapomniano że Polska i Polacy to też ludzie żyjące na wschód od Wisły, prawdziwi Polacy z krwi i kości, ludzie którzy mają domy, rodziny mające potrzebę godnego życia. Zapominasz kolego, że najwyższe bezrobocie to jest w naszej wschodniej strefie, że najgorsze drogi po których jeździsz to są w naszych regionach. Cieszysz się Orlikami ale prawdziwe wielkie stadiony budowane są gdzie? – Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk. Ile stadionów powstanie po wschodniej stronie Wisły? Mam nadzieję , że jesteś Polakiem, że w twoich żyłach płynie chociaż jedna polska kropla krwi, zanim zagłosujesz na PO chociaż przez sekundę pomyślisz czy Polka jest na pewno Polską.
Nasz św. Pamięci Prezydent Lech Kaczyński był ośmieszany, poniżany tylko dla tego, że manifestował swój patriotyzm miłość do ojczyzny, stał na straży naszej polskiej historii. Był Wielkim Polakiem.
Drogi kolego zanim coś napiszesz pomyśl o naszej ojczyźnie POLSCE nie chlub się sukcesami tego rządu bo są bardzo złudne jak on sam.


No no chylę czoła - brawo. Za PiS- em będzie w Chełmie 15 tys; osób, przynajmniej.


No no chylę czoła - brawo. Za PiS- em będzie w Chełmie 15 tys; osób, przynajmniej. rozwiń
Avatar
Polak ze wschodu / 1 maja 2010 o 18:59
~Marcin~ napisał:
Proszę bardzo:
- Polska jest jedynym krajem w Europie z dodatnim PKB, gdyby rząd posłuchał propozycji PiSu o zwiększeniu deficytu mielibyśmy sytuację taką jak teraz w Grecji.
- Polska jako jedyny kraj w UE nie wydał milionów/miliardów euro na szczepionki przeciw AH1N1. PiS chciał za to postawić minister zdrowia i premiera pod trybunał stanu. Okazało się, że decyzja była dobra i zaoszczędzono grube pieniądze, a pozostałe kraje kupiły szczepionki, które się zmarnowałyi ich rządy są teraz oskarżane o nabijanie kasy koncernów farmaceutycznych.
- Zmieniono prawo, dzięki czemu budowa autostrad przyśpieszyła kilkakrotnie do tempa prawdziwie ekspresowego
- W całej Polsce powstają Orliki, które umożliwiają dzieciom rozwój na europejskim poziomie. Sam jestem dopiero studentem i czasami na nich gram, więc mam porównanie. Kiedyś granie na nierównym, zarośniętym boisku, na którym nie brakowało też szkła i kamieni mogło skutkować tylko kontuzją lub zarażeniem się patologią od siedzących obok chłopaków, którzy palili papierosy i pili piwo. Teraz dzieciaki mają szansę nie tylko na prawdziwe podnoszenie umiejętności sportowych, ale także współzawodnictwo w przyjacielskiej atmosferze. Dzięki temu, że mają teraz tak dobre warunki nauczą się, że można spędzać czas lepiej niż przy alkoholu, ale także w przyszłości nie będą miały kompleksów w rywalizacji już na różnych płaszczyznach z innymi osobami. Oczywiście zyskają na tym także fizycznie i w przyszłości nie trzeba będzie wydawać pieniędzy na ich leczenie.

Mógłbym wymieniać jeszcze długo, ale to nie ma sensu, bo jeśli ktoś potrafi porównywać informacje z różnych źródeł i wyciągać samodzielnie wnioski to i tak podejmie dobrą decyzję przy urnie, a jeśli ktoś tylko narzeka i wszędzie widzi spiski to żaden argument do niego nie trafi.



Kolego Marcinie jedno jest pewne, że nie wyszedł Twojemu ojcu syn – spłodził słabo rozumiejącego sytuacje, małego człowieczka zakochanego w PO
Cieszysz się z powstających autostrad budowanych po drugiej stronie Wisły szybkiej kolei która powstaje na zachód od Wisły wszystkie Unijne dotacje strukturalne lokowane są po drugiej stronie Wisły. „Polski rząd” podzielił Polskę na dwa obozy wschodni i zachodni w którym żyje się lepiej, dostatniej i jest najniższe bezrobocie w Polsce . Zapomniano że Polska i Polacy to też ludzie żyjące na wschód od Wisły, prawdziwi Polacy z krwi i kości, ludzie którzy mają domy, rodziny mające potrzebę godnego życia. Zapominasz kolego, że najwyższe bezrobocie to jest w naszej wschodniej strefie, że najgorsze drogi po których jeździsz to są w naszych regionach. Cieszysz się Orlikami ale prawdziwe wielkie stadiony budowane są gdzie? – Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk. Ile stadionów powstanie po wschodniej stronie Wisły? Mam nadzieję , że jesteś Polakiem, że w twoich żyłach płynie chociaż jedna polska kropla krwi, zanim zagłosujesz na PO chociaż przez sekundę pomyślisz czy Polka jest na pewno Polską.
Nasz św. Pamięci Prezydent Lech Kaczyński był ośmieszany, poniżany tylko dla tego, że manifestował swój patriotyzm miłość do ojczyzny, stał na straży naszej polskiej historii. Był Wielkim Polakiem.
Drogi kolego zanim coś napiszesz pomyśl o naszej ojczyźnie POLSCE nie chlub się sukcesami tego rządu bo są bardzo złudne jak on sam.



Kolego Marcinie jedno jest pewne, że nie wyszedł Twojemu ojcu syn – spłodził słabo rozumiejącego sytuacje, małego człowieczka zakochanego w PO
Cieszysz się z powstających autostrad budowanych po drugiej stronie Wisły szybkiej kolei która powstaje na zachód od Wisły wszystkie Unijne dotacje strukturalne lokowane są po drugiej stronie Wisły. „Polski rząd” podzielił Polskę na dwa obozy wschodni i zachodni w którym żyje się lepiej, dostatniej i jest najniższe bezrobocie w Polsce . Zap... rozwiń
Avatar
aster / 1 maja 2010 o 10:25
poczekamy na rozliczenie - bo na papierze to tak jak Grecy kombinują
Avatar
~Marcin~ / 1 maja 2010 o 08:22
KANTY napisał:
A MOŻESZ MI POWIEDZIEĆ CO TAK WYSZŁO TYM TWOIM Z PO ? NO MOŻE JEDYNIE TO JAK PRZYGOTOWALI Z PUTINEM LĄDOWANIE PREZYDENCKIEGO SAMOLOTU W SMOLEŃSKU W DNIU 10 KWIETNIA B.R.

Proszę bardzo:
- Polska jest jedynym krajem w Europie z dodatnim PKB, gdyby rząd posłuchał propozycji PiSu o zwiększeniu deficytu mielibyśmy sytuację taką jak teraz w Grecji.
- Polska jako jedyny kraj w UE nie wydał milionów/miliardów euro na szczepionki przeciw AH1N1. PiS chciał za to postawić minister zdrowia i premiera pod trybunał stanu. Okazało się, że decyzja była dobra i zaoszczędzono grube pieniądze, a pozostałe kraje kupiły szczepionki, które się zmarnowałyi ich rządy są teraz oskarżane o nabijanie kasy koncernów farmaceutycznych.
- Zmieniono prawo, dzięki czemu budowa autostrad przyśpieszyła kilkakrotnie do tempa prawdziwie ekspresowego
- W całej Polsce powstają Orliki, które umożliwiają dzieciom rozwój na europejskim poziomie. Sam jestem dopiero studentem i czasami na nich gram, więc mam porównanie. Kiedyś granie na nierównym, zarośniętym boisku, na którym nie brakowało też szkła i kamieni mogło skutkować tylko kontuzją lub zarażeniem się patologią od siedzących obok chłopaków, którzy palili papierosy i pili piwo. Teraz dzieciaki mają szansę nie tylko na prawdziwe podnoszenie umiejętności sportowych, ale także współzawodnictwo w przyjacielskiej atmosferze. Dzięki temu, że mają teraz tak dobre warunki nauczą się, że można spędzać czas lepiej niż przy alkoholu, ale także w przyszłości nie będą miały kompleksów w rywalizacji już na różnych płaszczyznach z innymi osobami. Oczywiście zyskają na tym także fizycznie i w przyszłości nie trzeba będzie wydawać pieniędzy na ich leczenie.

Mógłbym wymieniać jeszcze długo, ale to nie ma sensu, bo jeśli ktoś potrafi porównywać informacje z różnych źródeł i wyciągać samodzielnie wnioski to i tak podejmie dobrą decyzję przy urnie, a jeśli ktoś tylko narzeka i wszędzie widzi spiski to żaden argument do niego nie trafi.

Proszę bardzo:
- Polska jest jedynym krajem w Europie z dodatnim PKB, gdyby rząd posłuchał propozycji PiSu o zwiększeniu deficytu mielibyśmy sytuację taką jak teraz w Grecji.
- Polska jako jedyny kraj w UE nie wydał milionów/miliardów euro na szczepionki przeciw AH1N1. PiS chciał za to postawić minister zdrowia i premiera pod trybunał stanu. Okazało się, że decyzja była dobra i zaoszczędzono grube pieniądze, a pozostałe kraje kupiły szczepionki, które się zmarnowałyi ich rządy są teraz oskarżane o nabijanie ka... rozwiń
Avatar
KANTY / 1 maja 2010 o 02:13
~Marcin~ napisał:
Akcja godna pochwalenia, ale widocznie niektórzy mają problemy ze sobą. Ja bardzo nie lubię PiSu, ale potrafię dostrzec ich dobre inicjatywy, chociaż jest ich bardzo mało. Większość zwolenników PiSu to jednak defetyści i ludzie typu "znowu w życiu mi nie wyszło", więc powyklinam wszystkich i ponarzekam na wszystko co się da. Bierze się to też stąd, że nadają innym swoje cechy. Przykre, ale z tego co obserwuję to niestety prawdziwe.

A MOŻESZ MI POWIEDZIEĆ CO TAK WYSZŁO TYM TWOIM Z PO ? NO MOŻE JEDYNIE TO JAK PRZYGOTOWALI Z PUTINEM LĄDOWANIE PREZYDENCKIEGO SAMOLOTU W SMOLEŃSKU W DNIU 10 KWIETNIA B.R.

A MOŻESZ MI POWIEDZIEĆ CO TAK WYSZŁO TYM TWOIM Z PO ? NO MOŻE JEDYNIE TO JAK PRZYGOTOWALI Z PUTINEM LĄDOWANIE PREZYDENCKIEGO SAMOLOTU W SMOLEŃSKU W DNIU 10 KWIETNIA B.R. rozwiń
Avatar
Chłop Polski / 1 maja 2010 o 02:08
NA TYCH PO-wskich FLAGACH JEDYNIE KOLOR CZERWONY DZISIAJ JEST WYMOWNY.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 0

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 26 1

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 2

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 9

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 29 6

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 37 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 48 97

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 21 29

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!