poniedziałek, 1 maja 2017 r.

Chełm

Zagadali babcię i robili fajerwerki. Skończyło się na pożarze

Dodano: 30 grudnia 2010, 13:46
Autor: (bar)

Godzinę zajęło strażakom ugaszenie pożaru w mieszkaniu na trzecim piętrze przy ul. Wolności w Chełmie. Prawdopodobnie ogień w kuchni zaprószyło troje dzieci, które domowym sposobem przygotowywały fajerwerki na Sylwestra.

Pożar wybuchł dzisiaj około godz. 10.40. W tym czasie w mieszkaniu było czterech chłopców w wieku od 10 do 15 lat oraz opiekująca się nimi 60-letnia kobieta. Strażaków wezwał zaalarmowany przez nią z balkonu przechodzień.

– Kiedy strażacy otworzyli drzwi, z mieszkania wybiegło trzech chłopców – mówi Tomasz Ważny, rzecznik chełmskich strażaków. – Następnie z zadymionego wnętrza udało się wyprowadzić chroniącą się na balkonie kobietę z czwartym chłopcem. Z uwagi na duże zadymienie trzeba było ewakuować trójkę sąsiadów.

Opiekunka wraz z dziećmi została przewieziona do szpitala. Lekarze z pogotowia podejrzewali lekkie zatrucie dymem. Kobieta była też lekko poparzona. Już w szpitalu jeden z chłopców miał się przyznać, że razem z braćmi ukryli więcej gotowych petard w piwnicy.

Wszystkie okoliczności tego zdarzenia bada już policja. Wygląda na to, że jeden z chłopców odciągnął uwagę 60-latki, a pozostali w tym czasie przygotowywali fajerwerki.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24