Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

2 grudnia 2015 r.
12:53

Zakręcie: Rozpędzony bus wjechał w forda. Wypadek nagrała kamera (wideo)

Autor: Zdjęcie autora opr. łm
0 15 A A

Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło we wtorek w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej nr 17. Zderzenie nagrała kamera monitoringu na stacji paliw

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na nagraniu widać, jak kierujący fordem ka skręca w lewo, nie ustępując pierwszeństwa jadącemu z prawej strony oplowi vivaro. Bus z dużą prędkością wbija się w niewielkiego forda.

- W konsekwencji wypadku trzy osoby trafiły do miejscowego szpitala. 81-letni mieszkaniec  Krasnegostawu doznał ciężkich obrażeń ciała - informują policjanci, którzy apelują do kierowców o stosowanie się do przepisów, rozwagę i ostrożność. 

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
olo / 7 grudnia 2015 o 07:20

W stolicy na przyjezdnych wołają na ten przykład "Słoiki". Więc teoretycznie każdy z was - wyżej narzekających że "wieśniaki" jest dla rodowitych Warszawiaków takim właśnie "słoikiem" czyli inaczej mówiąc "wieśniakiem". He he he

Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 o 07:19

LZA LZA z tym , że to w sumie Zamość... wieśniaki to niestety TL, LHR i co najgorsze Krasnystaw. Parkować nie umieją, jak nie ma świateł to zawsze maja pierwszeństwo ... Tak to jest jak się jedzie po wsi co niedzielę , a później do miasta bo dostali nowe gazetki z promocjami

Ale pieprzycie towarzyszu.

Ocenianie jaka rejestracja to wieśniaki, a jaka nie to objaw prostactwa, bo to ma tyle do sprawy, co piernik do wiatraka. Równie dobrze mogło by to być WI. Jak ktoś jest niemrawy na drodze to może się taki trafić w każdym miejscu na kuli ziemskiej i rejestracja nie ma tu nic do sprawy.

Ale pieprzycie towarzyszu.

Ocenianie jaka rejestracja to wieśniaki, a jaka nie to objaw prostactwa, bo to ma tyle do sprawy, co piernik do wiatraka. Równie dobrze mogło by to być WI. Jak ktoś jest niemrawy na drodze to może się taki trafić w każdym miejscu na kuli ziemskiej i rejestracja nie ma tu nic do sprawy.

rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 o 07:16
Cipa ślepa z forda Ka. Zawsze się taka gdzieś trafi. Jedzie to to zamyślone jakieś czy co?
Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 09:39
A ja przed chwilą "zatrąbiłem" zdziadziałego taksówkarza bo na rondzie jechał jakby odmawiał różaniec. A tu trzeba płynnie i szybko. No i gdzie to było? Stolica !!! ;)
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 14:54
Taa a kto do tego brudnego Lublina jezdzi na zakupy , dobrze ze obwodnice wybudowali bo inaczej przejezdzajac przez Lublin samochod krztusił by sie ze śmiechu -.-
Avatar
Gość / 2 grudnia 2015 o 23:01
Spoko mogl jeszcze wolniej wykonywac ten manewr.
Avatar
LHR / 2 grudnia 2015 o 18:14

LZA LZA z tym , że to w sumie Zamość... wieśniaki to niestety TL, LHR i co najgorsze Krasnystaw. Parkować nie umieją, jak nie ma świateł to zawsze maja pierwszeństwo ... Tak to jest jak się jedzie po wsi co niedzielę , a później do miasta bo dostali nowe gazetki z promocjami

Kochany wystarczy wyjechać poza Lublin i to rejestracja Lu traktowana jest jako gorsza... stopniując świat na kanwie rejestracja=ocena człowieka, pokazujesz jak płytko umiejscowiony jest Twój system wartości... czytaj trochę, zacznij myśleć samodzielnie...może nie jest za późno dla Ciebie:) pozdrawiam LHR:)

Kochany wystarczy wyjechać poza Lublin i to rejestracja Lu traktowana jest jako gorsza... stopniując świat na kanwie rejestracja=ocena człowieka, pokazujesz jak płytko umiejscowiony jest Twój system wartości... czytaj trochę, zacznij myśleć samodzielnie...może nie jest za późno dla Ciebie:) pozdrawiam LHR:)

rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2015 o 15:39
a ty Guest jestes LU? (Lepiej Unikać).
Avatar
Gość / 2 grudnia 2015 o 15:10
Bardzo rzadko podmiejscy zatrzymują się jak pieszy wchodzi na pasy. Najgorsze są kobiety również miastowe przyzwyczajone, do uprzejmości, którym się ustępuje wpuszcza itd. Zdecydowanie przeważają. Potem takie łajzy jadą i na nic nie patrzą. Wszędzie chcą być pierwsze, nieważne jak, bo przecież się je najczęściej wpuszcza. Przed przejściem mało, która się zatrzymuje, naprawdę wyjątki stają. To samo tyczy się wpuszczania innych kierowców na pasy przy ich zmianie. Pisze to jako kierowca i jako pieszy. Większość to święte krowy.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2015 o 14:44
LZA LZA z tym , że to w sumie Zamość... wieśniaki to niestety TL, LHR i co najgorsze Krasnystaw. Parkować nie umieją, jak nie ma świateł to zawsze maja pierwszeństwo ... Tak to jest jak się jedzie po wsi co niedzielę , a później do miasta bo dostali nowe gazetki z promocjami
Avatar
olo / 7 grudnia 2015 o 07:20

W stolicy na przyjezdnych wołają na ten przykład "Słoiki". Więc teoretycznie każdy z was - wyżej narzekających że "wieśniaki" jest dla rodowitych Warszawiaków takim właśnie "słoikiem" czyli inaczej mówiąc "wieśniakiem". He he he

Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 o 07:19

LZA LZA z tym , że to w sumie Zamość... wieśniaki to niestety TL, LHR i co najgorsze Krasnystaw. Parkować nie umieją, jak nie ma świateł to zawsze maja pierwszeństwo ... Tak to jest jak się jedzie po wsi co niedzielę , a później do miasta bo dostali nowe gazetki z promocjami

Ale pieprzycie towarzyszu.

Ocenianie jaka rejestracja to wieśniaki, a jaka nie to objaw prostactwa, bo to ma tyle do sprawy, co piernik do wiatraka. Równie dobrze mogło by to być WI. Jak ktoś jest niemrawy na drodze to może się taki trafić w każdym miejscu na kuli ziemskiej i rejestracja nie ma tu nic do sprawy.

Ale pieprzycie towarzyszu.

Ocenianie jaka rejestracja to wieśniaki, a jaka nie to objaw prostactwa, bo to ma tyle do sprawy, co piernik do wiatraka. Równie dobrze mogło by to być WI. Jak ktoś jest niemrawy na drodze to może się taki trafić w każdym miejscu na kuli ziemskiej i rejestracja nie ma tu nic do sprawy.

rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2015 o 07:16
Cipa ślepa z forda Ka. Zawsze się taka gdzieś trafi. Jedzie to to zamyślone jakieś czy co?
Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 09:39
A ja przed chwilą "zatrąbiłem" zdziadziałego taksówkarza bo na rondzie jechał jakby odmawiał różaniec. A tu trzeba płynnie i szybko. No i gdzie to było? Stolica !!! ;)
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 14:54
Taa a kto do tego brudnego Lublina jezdzi na zakupy , dobrze ze obwodnice wybudowali bo inaczej przejezdzajac przez Lublin samochod krztusił by sie ze śmiechu -.-
Avatar
Gość / 2 grudnia 2015 o 23:01
Spoko mogl jeszcze wolniej wykonywac ten manewr.
Avatar
LHR / 2 grudnia 2015 o 18:14

LZA LZA z tym , że to w sumie Zamość... wieśniaki to niestety TL, LHR i co najgorsze Krasnystaw. Parkować nie umieją, jak nie ma świateł to zawsze maja pierwszeństwo ... Tak to jest jak się jedzie po wsi co niedzielę , a później do miasta bo dostali nowe gazetki z promocjami

Kochany wystarczy wyjechać poza Lublin i to rejestracja Lu traktowana jest jako gorsza... stopniując świat na kanwie rejestracja=ocena człowieka, pokazujesz jak płytko umiejscowiony jest Twój system wartości... czytaj trochę, zacznij myśleć samodzielnie...może nie jest za późno dla Ciebie:) pozdrawiam LHR:)

Kochany wystarczy wyjechać poza Lublin i to rejestracja Lu traktowana jest jako gorsza... stopniując świat na kanwie rejestracja=ocena człowieka, pokazujesz jak płytko umiejscowiony jest Twój system wartości... czytaj trochę, zacznij myśleć samodzielnie...może nie jest za późno dla Ciebie:) pozdrawiam LHR:)

rozwiń
Avatar
Gość / 2 grudnia 2015 o 15:39
a ty Guest jestes LU? (Lepiej Unikać).
Avatar
Gość / 2 grudnia 2015 o 15:10
Bardzo rzadko podmiejscy zatrzymują się jak pieszy wchodzi na pasy. Najgorsze są kobiety również miastowe przyzwyczajone, do uprzejmości, którym się ustępuje wpuszcza itd. Zdecydowanie przeważają. Potem takie łajzy jadą i na nic nie patrzą. Wszędzie chcą być pierwsze, nieważne jak, bo przecież się je najczęściej wpuszcza. Przed przejściem mało, która się zatrzymuje, naprawdę wyjątki stają. To samo tyczy się wpuszczania innych kierowców na pasy przy ich zmianie. Pisze to jako kierowca i jako pieszy. Większość to święte krowy.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2015 o 14:44
LZA LZA z tym , że to w sumie Zamość... wieśniaki to niestety TL, LHR i co najgorsze Krasnystaw. Parkować nie umieją, jak nie ma świateł to zawsze maja pierwszeństwo ... Tak to jest jak się jedzie po wsi co niedzielę , a później do miasta bo dostali nowe gazetki z promocjami
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów
film

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów 0 0

Truskawki dojrzewają błyskawicznie, a producenci nie nadążają ze zbiorem. Dlatego jeden z nich wpadł na oryginalny pomysł. Klienci, którzy chcą tańszych owoców mogą zerwać je sobie sami.

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”?

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”? 0 0

"100 lat temu w Białej” - pod tym hasłem Miejska Biblioteka Publiczna zachęca młodzież do udziału w konkursie na komiks. Ma to związek z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program
24 czerwca 2018, 8:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program 0 0

Kochasz jazdę na rowerze? Zarejestruj się na stronie internetowej 25. Święta Roweru. Start 24 czerwca w Lubartowie.

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce 1 1

Do dwóch potrąceń przez kierujących samochodami doszło w poniedziałek rano w Lublinie. W jednym przypadku poszkodowany jest rowerzysta, w drugim piesza dziewczynka.

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem 3 0

Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem, które pojawić mają się po południu w części woj. lubelskiego

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem 0 0

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał motorowerzysta, który w miejscowości Przytoczno (pow. lubartowski) zderzył się z Oplem.

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie
20 czerwca 2018, 18:00

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Najstarszy festiwal filmowy w Polsce Etiuda&Anima po raz kolejny zawita do Lublina w formie repliki. Już 20 czerwca o godz. 18 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) zobaczymy najciekawsze festiwalowe produkcje.

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych 5 2

Znaleziony martwy, chory dzik w miejscowości Wygnańce (pow. chełmski) był zawieszony wysoko na drzewie – taką plotkę podają miejscowi rolnicy i myśliwi. Kłopot w tym, że stanowczo zaprzeczają temu służby weterynaryjne.

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu 1 0

ROZMOWA Z Jackiem Sarną, organizatorem gali Thunderstrike Fight League 14 „Akpol Night” w Kraśniku

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć]
galeria

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć] 0

Islandia jest jak z innej planety. Wulkaniczne plaże, gejzery, pola lawy i niezwykłe wodospady. Kto był tu raz, z pewnością będzie chciał wrócić.

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia]
galeria

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia] 7 2

Do wypadku doszło rano w Żyrzynie na drodze krajowej nr 17. Dachował samochód marki KIA.

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej 0 0

Trolejbusy, które dzisiaj kończą trasę na pętli Mełgiewska WSEI będą mogły pojechać o wiele dalej, aż do zajezdni MPK.

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup 2 0

Duża dawka sportowych atrakcji czeka w tym tygodniu kibiców koło stadionu Arena Lublin. I nie chodzi tylko o wielki ekran z meczami mundialu. Na stadionie zagrają młodzieżowe drużyny z najlepszych akademii piłkarskich, a tuż obok popatrzymy na eliminacje do Mistrzostw Polski w ulicznej koszykówce.

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin
18 czerwca 2018, 19:00

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 18 czerwca o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się pokaz spektaklu Krzesiwo w wykonaniu Grupy Teatralnej DYNKS.

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym 2 7

32-letni kierowca audi przekroczył w terenie zabudowanym prędkość o 92 km/h. Policjanci apelują o rozwagę. Na drodze odpowiadamy nie tylko za siebie, ale również za innych użytkowników dróg - przypominają

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!