Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

11 stycznia 2009 r.
15:26
Edytuj ten wpis

Zastępca komendanta NOSG zginął w wypadku

0 12 A A

Potrącony na skrzyżowaniu ulic Rejowieckiej i Szpitalnej przez opla vectra 46-letni Dariusz K. to zastępca komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Od lat był odpowiedzialny za sprawy techniczne i inwestycje. Nadzorował m.in. budowy nowych strażnic na granicach z Białorusią i Ukrainą.

Zastępca komendanta zmarł wkrótce po przewiezieniu go do szpitala.

Policjanci sprawdzili, że 22-letni kierowca opla Adrian H. był trzeźwy. Nadal ustalają, jak doszło do tak tragicznego wypadku.(bar)

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~magda~ / 22 stycznia 2009 o 12:56
adas napisał:
a dla czego nikt tu nie wspomina ze ten pan był pijany pod czas wypadku?! i ze wczesniej notorycznie mial problemy z alkoholem,moze to wlasnie dlatego zginął . pzdr


To była godzina 0.40 człowieku !! Kazdy ma prawo wracać w takim stanie , w jakim ma ochotę....I co z tego, ze miał problemy alkoholem? Każdy ma jakieś swoje problemy , co nie przeszkadza byc dobrym fachowcem w pracy.......
Zal mi niektórych ludzi ( nie inaczej ich nazwać jak tylko piep****** Polaczki) , których opinie aż kipią od SKRAJNYCH POGLĄDÓW, a wręcz patronuje im zasada : "Leżacego dobić!! "......Żenada!


To była godzina 0.40 człowieku !! Kazdy ma prawo wracać w takim stanie , w jakim ma ochotę....I co z tego, ze miał problemy alkoholem? Każdy ma jakieś swoje problemy , co nie przeszkadza byc dobrym fachowcem w pracy.......
Zal mi niektórych ludzi ( nie inaczej ich nazwać jak tylko piep****** Polaczki) , których opinie aż kipią od SKRAJNYCH POGLĄDÓW, a wręcz patronuje im zasada : "Leżacego dobić!! "......Żenada! rozwiń
Avatar
pracownica / 22 stycznia 2009 o 12:34
radi napisał:
Ssij pręta matkojebco liż me klate i wąchaj mój miecz

Aleś sie popisał elokwencją i kulturą człowieku....No bolek!
Avatar
ig / 19 stycznia 2009 o 14:21
jesli chodzi o rzekomy stan upojenia alkoholowego Pana Wojskowego, to jaki do cholery ma to zwiazek z jego smiercia??? nawet jesli byl pod wplywem to:
nie byl w pracy,
nie sprawowal opieki nad dzieckiem w tym czasie,
nie prowadzil pojazdu,
a co wazniejsze BYL NA PSACH!!!!!!!!!!!!!!
WIEC BEZ TAKICH TEKSTOW O PIJANSTWIE, KAZDY MA PRAWO SIE ODPREZYC W DOWOLNY SPOSOB, ALE NIE UPRAWNIA TO NIKOGO DO WYDAWANIA SADOW.
A PROPOS SADOW TO MAM NADZIEJE, ZE WYROK BEDZIE SOPRAWIEDLIWY, SZKODA MI JEST CHLOPAKA, TYLKO CHWILA NIEUWAGI A JAKIE NIESZCZESCIE!
TYLKO DLACZEGO UCIEKL Z MIEJSCA WYPADKU,
DLACZEGO NIE WEZWAL POMOCY....
TEGO NIE ROZUMIEM-USPRAWIEDLIWIAM SZOKIEM...CHOC NIE WIERZE W CALKOWITE ZACMIENIE I BRAK LUDZKICH ODRUCHOW,
TAK WIEC DO WSZYSTKICH, KTORZY SUGERUJA ZE WYPADEK, W KTORYM ZGINAŁ PAN WOJSKOWY BYL Z JEGO WINY-
NIECH IM BOG BLOGOSLAWI I DA JASNY UMYSL, ABY UCZCIWIE SPOJRZELI NA TA SPRAWE!
JAKBY NIE DOTARLO JESZCZE SKROT MYSLOWY: NIEWAZNE W JAKIM BYL STANIE, BYL NA PASACH, NA SKRZYZOWANIU ZE SWIATLAMI, NIE ON TU JEST WINNY.
NAJGLEBSZE WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA CALEJ RODZINY.
jesli chodzi o rzekomy stan upojenia alkoholowego Pana Wojskowego, to jaki do cholery ma to zwiazek z jego smiercia??? nawet jesli byl pod wplywem to:
nie byl w pracy,
nie sprawowal opieki nad dzieckiem w tym czasie,
nie prowadzil pojazdu,
a co wazniejsze BYL NA PSACH!!!!!!!!!!!!!!
WIEC BEZ TAKICH TEKSTOW O PIJANSTWIE, KAZDY MA PRAWO SIE ODPREZYC W DOWOLNY SPOSOB, ALE NIE UPRAWNIA TO NIKOGO DO WYDAWANIA SADOW.
A PROPOS SADOW TO MAM NADZIEJE, ZE WYR... rozwiń
Avatar
ktos / 14 stycznia 2009 o 19:55
[color="#C0C0C0"]a dla czego nikt tu nie wspomina ze ten pan był pijany pod czas wypadku?! i ze wczesniej notorycznie mial problemy z alkoholem,moze to wlasnie dlatego zginął . pzdr[/color]

skad wiesz w jakim stanie był Pan Komendant ty chamie, bydlaku wstydził bys sie tak pisać nie masz kultury tyle co brudu za paznokciem. takiego wspaniałego człowieka nie bylo i długo nie będzie on był wzorem do nasladowania.

NIECH BÓG CIE BŁOGOSŁAWI PANIE KOMENDANCIE SPOCZYWAJ W POKOJU.
Avatar
radi / 14 stycznia 2009 o 19:44
ktos napisał:
a dla czego nikt tu nie wspomina ze ten pan był pijany pod czas wypadku?! i ze wczesniej notorycznie mial problemy z alkoholem,moze to wlasnie dlatego zginął . pzdr
skad wiesz w jakim stanie był Pan Komendant ty chamie, bydlaku wstydził bys sie tak pisać nie masz kultury tyle co brudu za paznokciem. takiego wspaniałego człowieka nie bylo i długo nie będzie on był wzorem do nasladowania.

NIECH BÓG CIE BŁOGOSŁAWI PANIE KOMENDANCIE SPOCZYWAJ W POKOJU.



Ssij pręta matkojebco liż me klate i wąchaj mój miecz



Ssij pręta matkojebco liż me klate i wąchaj mój miecz rozwiń
Avatar
ktos / 14 stycznia 2009 o 19:26
a dla czego nikt tu nie wspomina ze ten pan był pijany pod czas wypadku?! i ze wczesniej notorycznie mial problemy z alkoholem,moze to wlasnie dlatego zginął . pzdr
skad wiesz w jakim stanie był Pan Komendant ty chamie, bydlaku wstydził bys sie tak pisać nie masz kultury tyle co brudu za paznokciem. takiego wspaniałego człowieka nie bylo i długo nie będzie on był wzorem do nasladowania.

NIECH BÓG CIE BŁOGOSŁAWI PANIE KOMENDANCIE SPOCZYWAJ W POKOJU.
Avatar
ppp / 13 stycznia 2009 o 21:59
adas napisał:
a dla czego nikt tu nie wspomina ze ten pan był pijany pod czas wypadku?! i ze wczesniej notorycznie mial problemy z alkoholem,moze to wlasnie dlatego zginął . pzdr

bo inni maja trochę wiecej kultury niż ty chamie jeden, a ty niby co byłeś na miejscu zdarzenia że piszesz takie bzdury?
Avatar
adas / 13 stycznia 2009 o 21:38
a dla czego nikt tu nie wspomina ze ten pan był pijany pod czas wypadku?! i ze wczesniej notorycznie mial problemy z alkoholem,moze to wlasnie dlatego zginął . pzdr
Avatar
jACEK / 13 stycznia 2009 o 11:11
Panie pułkowniku był Pan wspaniałym człowiekiem! Proszę powiedzieć dlaczego to tak jest, że takich ludzi zabiera Bóg! Panie Komendancie pokój Twej duszy!!! Już nigdy takiego nie będzie!!!
Avatar
m. / 12 stycznia 2009 o 22:52
['] ['] [']
Wieczne Odpoczywanie Racz Mu Dac Panie
Avatar
~magda~ / 22 stycznia 2009 o 12:56
adas napisał:
a dla czego nikt tu nie wspomina ze ten pan był pijany pod czas wypadku?! i ze wczesniej notorycznie mial problemy z alkoholem,moze to wlasnie dlatego zginął . pzdr


To była godzina 0.40 człowieku !! Kazdy ma prawo wracać w takim stanie , w jakim ma ochotę....I co z tego, ze miał problemy alkoholem? Każdy ma jakieś swoje problemy , co nie przeszkadza byc dobrym fachowcem w pracy.......
Zal mi niektórych ludzi ( nie inaczej ich nazwać jak tylko piep****** Polaczki) , których opinie aż kipią od SKRAJNYCH POGLĄDÓW, a wręcz patronuje im zasada : "Leżacego dobić!! "......Żenada!


To była godzina 0.40 człowieku !! Kazdy ma prawo wracać w takim stanie , w jakim ma ochotę....I co z tego, ze miał problemy alkoholem? Każdy ma jakieś swoje problemy , co nie przeszkadza byc dobrym fachowcem w pracy.......
Zal mi niektórych ludzi ( nie inaczej ich nazwać jak tylko piep****** Polaczki) , których opinie aż kipią od SKRAJNYCH POGLĄDÓW, a wręcz patronuje im zasada : "Leżacego dobić!! "......Żenada! rozwiń
Avatar
pracownica / 22 stycznia 2009 o 12:34
radi napisał:
Ssij pręta matkojebco liż me klate i wąchaj mój miecz

Aleś sie popisał elokwencją i kulturą człowieku....No bolek!
Avatar
ig / 19 stycznia 2009 o 14:21
jesli chodzi o rzekomy stan upojenia alkoholowego Pana Wojskowego, to jaki do cholery ma to zwiazek z jego smiercia??? nawet jesli byl pod wplywem to:
nie byl w pracy,
nie sprawowal opieki nad dzieckiem w tym czasie,
nie prowadzil pojazdu,
a co wazniejsze BYL NA PSACH!!!!!!!!!!!!!!
WIEC BEZ TAKICH TEKSTOW O PIJANSTWIE, KAZDY MA PRAWO SIE ODPREZYC W DOWOLNY SPOSOB, ALE NIE UPRAWNIA TO NIKOGO DO WYDAWANIA SADOW.
A PROPOS SADOW TO MAM NADZIEJE, ZE WYROK BEDZIE SOPRAWIEDLIWY, SZKODA MI JEST CHLOPAKA, TYLKO CHWILA NIEUWAGI A JAKIE NIESZCZESCIE!
TYLKO DLACZEGO UCIEKL Z MIEJSCA WYPADKU,
DLACZEGO NIE WEZWAL POMOCY....
TEGO NIE ROZUMIEM-USPRAWIEDLIWIAM SZOKIEM...CHOC NIE WIERZE W CALKOWITE ZACMIENIE I BRAK LUDZKICH ODRUCHOW,
TAK WIEC DO WSZYSTKICH, KTORZY SUGERUJA ZE WYPADEK, W KTORYM ZGINAŁ PAN WOJSKOWY BYL Z JEGO WINY-
NIECH IM BOG BLOGOSLAWI I DA JASNY UMYSL, ABY UCZCIWIE SPOJRZELI NA TA SPRAWE!
JAKBY NIE DOTARLO JESZCZE SKROT MYSLOWY: NIEWAZNE W JAKIM BYL STANIE, BYL NA PASACH, NA SKRZYZOWANIU ZE SWIATLAMI, NIE ON TU JEST WINNY.
NAJGLEBSZE WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA CALEJ RODZINY.
jesli chodzi o rzekomy stan upojenia alkoholowego Pana Wojskowego, to jaki do cholery ma to zwiazek z jego smiercia??? nawet jesli byl pod wplywem to:
nie byl w pracy,
nie sprawowal opieki nad dzieckiem w tym czasie,
nie prowadzil pojazdu,
a co wazniejsze BYL NA PSACH!!!!!!!!!!!!!!
WIEC BEZ TAKICH TEKSTOW O PIJANSTWIE, KAZDY MA PRAWO SIE ODPREZYC W DOWOLNY SPOSOB, ALE NIE UPRAWNIA TO NIKOGO DO WYDAWANIA SADOW.
A PROPOS SADOW TO MAM NADZIEJE, ZE WYR... rozwiń
Avatar
ktos / 14 stycznia 2009 o 19:55
[color="#C0C0C0"]a dla czego nikt tu nie wspomina ze ten pan był pijany pod czas wypadku?! i ze wczesniej notorycznie mial problemy z alkoholem,moze to wlasnie dlatego zginął . pzdr[/color]

skad wiesz w jakim stanie był Pan Komendant ty chamie, bydlaku wstydził bys sie tak pisać nie masz kultury tyle co brudu za paznokciem. takiego wspaniałego człowieka nie bylo i długo nie będzie on był wzorem do nasladowania.

NIECH BÓG CIE BŁOGOSŁAWI PANIE KOMENDANCIE SPOCZYWAJ W POKOJU.
Avatar
radi / 14 stycznia 2009 o 19:44
ktos napisał:
a dla czego nikt tu nie wspomina ze ten pan był pijany pod czas wypadku?! i ze wczesniej notorycznie mial problemy z alkoholem,moze to wlasnie dlatego zginął . pzdr
skad wiesz w jakim stanie był Pan Komendant ty chamie, bydlaku wstydził bys sie tak pisać nie masz kultury tyle co brudu za paznokciem. takiego wspaniałego człowieka nie bylo i długo nie będzie on był wzorem do nasladowania.

NIECH BÓG CIE BŁOGOSŁAWI PANIE KOMENDANCIE SPOCZYWAJ W POKOJU.



Ssij pręta matkojebco liż me klate i wąchaj mój miecz



Ssij pręta matkojebco liż me klate i wąchaj mój miecz rozwiń
Avatar
ktos / 14 stycznia 2009 o 19:26
a dla czego nikt tu nie wspomina ze ten pan był pijany pod czas wypadku?! i ze wczesniej notorycznie mial problemy z alkoholem,moze to wlasnie dlatego zginął . pzdr
skad wiesz w jakim stanie był Pan Komendant ty chamie, bydlaku wstydził bys sie tak pisać nie masz kultury tyle co brudu za paznokciem. takiego wspaniałego człowieka nie bylo i długo nie będzie on był wzorem do nasladowania.

NIECH BÓG CIE BŁOGOSŁAWI PANIE KOMENDANCIE SPOCZYWAJ W POKOJU.
Avatar
ppp / 13 stycznia 2009 o 21:59
adas napisał:
a dla czego nikt tu nie wspomina ze ten pan był pijany pod czas wypadku?! i ze wczesniej notorycznie mial problemy z alkoholem,moze to wlasnie dlatego zginął . pzdr

bo inni maja trochę wiecej kultury niż ty chamie jeden, a ty niby co byłeś na miejscu zdarzenia że piszesz takie bzdury?
Avatar
adas / 13 stycznia 2009 o 21:38
a dla czego nikt tu nie wspomina ze ten pan był pijany pod czas wypadku?! i ze wczesniej notorycznie mial problemy z alkoholem,moze to wlasnie dlatego zginął . pzdr
Avatar
jACEK / 13 stycznia 2009 o 11:11
Panie pułkowniku był Pan wspaniałym człowiekiem! Proszę powiedzieć dlaczego to tak jest, że takich ludzi zabiera Bóg! Panie Komendancie pokój Twej duszy!!! Już nigdy takiego nie będzie!!!
Avatar
m. / 12 stycznia 2009 o 22:52
['] ['] [']
Wieczne Odpoczywanie Racz Mu Dac Panie
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 0 1

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 0 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 9 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 15 1

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 39 8

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 19 1

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 27 10

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 38 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 333 12

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 7 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 11

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!