Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

27 lutego 2012 r.
16:06
Edytuj ten wpis

Zatopili helikopter w Jeziorze Białym. Urzędnicy: Wrak nie zagraża środowisku

0 27 A A
Akcja zatapiania helikoptera. (Marian Lackowski)
Akcja zatapiania helikoptera. (Marian Lackowski)

Prawdziwą burzę rozpętała w Internecie informacja o zatopieniu śmigłowca w Jeziorze Białym. Kadłub maszyny spoczął na głębokości około 20 metrów. – To zaśmiecanie! Kto na to pozwolił? – dopytują internauci. Pozwoliło włodawskie starostwo. Jak tłumaczą urzędnicy, wrak nie zagraża środowisku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mario / 19 kwietnia 2012 o 20:37
Ludzie widza knowania we wszystkim...Przecież to nie jest rzecz której utylizacja kosztowałaby bajońska sumę,bez problemu mozna by na złom to wywieźć,jeżeli nie leży na takiej głębokości żeby komuś zagrazałoby to co za problem?Ciekawe czy Ci co najbardziej krzyczą są tacy w porządku ...
Avatar
KOKS / 13 kwietnia 2012 o 19:43
CO ZA MYDLENIE OCZU!! LUDZIE!! KOMUNA SIĘ SKOŃCZYŁA!! A ONI NAM DALEJ SIANO WCISKAJĄ W DU.Ę! nIE WIERZCIE TYM DARMOZJADOM, WZIĘLI KASĘ W KIESZONKĘ I NA WSZYSTKO POZWOLĄ! WIĘC WYSTĄPMY O ZATOPIENIE WAGONU OSOBOWEGO, BO ZOSTAŁ SPOKO OCZYSZCZONY!! KOMU TA ŚCIEMA ZŁODZIEJE ?
Avatar
grazzzyna / 3 marca 2012 o 23:29
Jakupie!
Nie przekonuje mnie Twój nowobogacko - arogancki wywód. Może na tym skończę, bo (pomimo, że znam kilku nurków), nie zniżam się do poziomu SZAMBONURKÓW!
Avatar
Jakup / 28 lutego 2012 o 14:39
Tragedia. Nie można w tym kraju nic zrobić, bo zaraz się trafia garstka ciemnoty, kóra myśli że wie wszystko lepiej i koniec. Wszędzie na świecie zatapia się statki, samoloty, wagony itd. jako miejsca do uatrakcyjnienia akwenów, małych i dużych, dla nurków i wzbogacenia dna dla organizmów żyjących w wodzie (tak tak one na tym też kożystają). Ja wiem że wy byście chcieli w życiu tylko chodzić do pracy, spać, jeść, oglądać TV i pisać durne komentarze, ale jest cała masa ludzi którzy chcą porobić coś ciekawego.

Puszki, słoiki itp nie są żadną atrakcją. Więc zastanów się jeden z drugim co i po co piszesz, bo tylko robisz z siebie idiotę.

Ze smigłowca zostały wymontowane wszelkie instalacje oraz silniki i przekładnia, więc nie ma problemu z płynami eksploatacyjnymi i paliwem, śmigłowiec został także umyty. Będzie stanowił atrakcyjne miejsce dla ryb (jak macie akwaria to zanurzacie w nich różne patenty żeby rybki miały ciekawiej. A i przyroda nie powinna być obszarem zamkniętym w który nie ma wstępu. Sugerują pooglądać filmy jak to wygląda po jakimś czasie: [url="http://www.youtube.com/watch?v=mzcT8M64Mxg"][color="#FF0000"](P-38 który rię rozbił, więc nie został oczyszczony, a i tak stanowi dom dla wielu zwierząt)[/color][/url]. Mnóstwo ludzi brudzi na plażach, w lasach, górach itp. Pomosty rdzewieją i się rozsypują, łódki, pontony (z nierozkładalnych tworzyw) toną. Ludzie drą mordę, karmią zwierzęta w parkach narodowych. Nikomu to nie przeszkadza. A nurkom którym zależy na tym żeby nie nurkować w syfie czy rowerzystom żeby jeździć posród ładnej przyrody i organizującym akcje sprzątania się dostaje bo z głową i odpowiednimi pozwoleniami robią taką akcję.

A do tych co wietrzą spiski obecnego rządu. Wśród nurków są również osoby związane z PISem i innymi partiami politycznymi. Ale jak się trafi banda ignorantów którym zawsze źle, to napiszą co im ślina na język przyniesie.

Sam nie jestem nurkiem ale znam kilku. Uprawiam inny sport który także znajdzie rzeszę pseudoznawców/pseudoekologów-przeciwników. Wiec irytują mnie takie bezmyślne wypowiedzi.
Tragedia. Nie można w tym kraju nic zrobić, bo zaraz się trafia garstka ciemnoty, kóra myśli że wie wszystko lepiej i koniec. Wszędzie na świecie zatapia się statki, samoloty, wagony itd. jako miejsca do uatrakcyjnienia akwenów, małych i dużych, dla nurków i wzbogacenia dna dla organizmów żyjących w wodzie (tak tak one na tym też kożystają). Ja wiem że wy byście chcieli w życiu tylko chodzić do pracy, spać, jeść, oglądać TV i pisać durne komentarze, ale jest cała masa ludzi którzy chcą porobić coś ciekawego.

Puszki, słoiki itp n... rozwiń
Avatar
Gość / 28 lutego 2012 o 14:06
[quote name='Helena' timestamp='1330413405' post='603414']
Czy to prawda że to ta maszyna co latała z RYŻYM na wybrzeże,a teraz po prostu zacierają komuniści w ten sposób wszystkie ślady ??????
[/quote]
Avatar
Gość / 28 lutego 2012 o 12:43
[quote name='jan' timestamp='1330368871' post='603250']
SZczyt polskiego deb***IZMU , PUSTOGLOWIA to jest PARANOJA!!!!!!! W jakim kraju przyszlo zyc ???
[/quote]
kolejny sukces rzadu Duska
Avatar
dfdfdfdd / 28 lutego 2012 o 12:04
Biedny mi2 zobaczcie na ostatnie zdjecie, on się patrzy i jest smutny, żeby nie powiedzieć załamany. One mają duszę.
Avatar
stefan / 28 lutego 2012 o 11:19
[quote name='Helena' timestamp='1330413405' post='603414']
Czy to prawda że to ta maszyna co latała z RYŻYM na wybrzeże,a teraz po prostu zacierają komuniści w ten sposób wszystkie ślady ??????
[/quote]
Avatar
massey / 28 lutego 2012 o 11:05
Takie kity, że posłuży do szkolenia kupić może tylko ktoś kto spędził całe życie za biurkiem biorąc łapówki :-)
Akcje ratunkowe ćwiczy się w specjalnych basenach nie głębszych niż 5 metrów.
Avatar
Marek / 28 lutego 2012 o 09:18
Jak sie patrzy na te zdjęcia to aż dziw że wszyscy przeżyli przy tej akcji. Totalna partyzantka.
Avatar
mario / 19 kwietnia 2012 o 20:37
Ludzie widza knowania we wszystkim...Przecież to nie jest rzecz której utylizacja kosztowałaby bajońska sumę,bez problemu mozna by na złom to wywieźć,jeżeli nie leży na takiej głębokości żeby komuś zagrazałoby to co za problem?Ciekawe czy Ci co najbardziej krzyczą są tacy w porządku ...
Avatar
KOKS / 13 kwietnia 2012 o 19:43
CO ZA MYDLENIE OCZU!! LUDZIE!! KOMUNA SIĘ SKOŃCZYŁA!! A ONI NAM DALEJ SIANO WCISKAJĄ W DU.Ę! nIE WIERZCIE TYM DARMOZJADOM, WZIĘLI KASĘ W KIESZONKĘ I NA WSZYSTKO POZWOLĄ! WIĘC WYSTĄPMY O ZATOPIENIE WAGONU OSOBOWEGO, BO ZOSTAŁ SPOKO OCZYSZCZONY!! KOMU TA ŚCIEMA ZŁODZIEJE ?
Avatar
grazzzyna / 3 marca 2012 o 23:29
Jakupie!
Nie przekonuje mnie Twój nowobogacko - arogancki wywód. Może na tym skończę, bo (pomimo, że znam kilku nurków), nie zniżam się do poziomu SZAMBONURKÓW!
Avatar
Jakup / 28 lutego 2012 o 14:39
Tragedia. Nie można w tym kraju nic zrobić, bo zaraz się trafia garstka ciemnoty, kóra myśli że wie wszystko lepiej i koniec. Wszędzie na świecie zatapia się statki, samoloty, wagony itd. jako miejsca do uatrakcyjnienia akwenów, małych i dużych, dla nurków i wzbogacenia dna dla organizmów żyjących w wodzie (tak tak one na tym też kożystają). Ja wiem że wy byście chcieli w życiu tylko chodzić do pracy, spać, jeść, oglądać TV i pisać durne komentarze, ale jest cała masa ludzi którzy chcą porobić coś ciekawego.

Puszki, słoiki itp nie są żadną atrakcją. Więc zastanów się jeden z drugim co i po co piszesz, bo tylko robisz z siebie idiotę.

Ze smigłowca zostały wymontowane wszelkie instalacje oraz silniki i przekładnia, więc nie ma problemu z płynami eksploatacyjnymi i paliwem, śmigłowiec został także umyty. Będzie stanowił atrakcyjne miejsce dla ryb (jak macie akwaria to zanurzacie w nich różne patenty żeby rybki miały ciekawiej. A i przyroda nie powinna być obszarem zamkniętym w który nie ma wstępu. Sugerują pooglądać filmy jak to wygląda po jakimś czasie: [url="http://www.youtube.com/watch?v=mzcT8M64Mxg"][color="#FF0000"](P-38 który rię rozbił, więc nie został oczyszczony, a i tak stanowi dom dla wielu zwierząt)[/color][/url]. Mnóstwo ludzi brudzi na plażach, w lasach, górach itp. Pomosty rdzewieją i się rozsypują, łódki, pontony (z nierozkładalnych tworzyw) toną. Ludzie drą mordę, karmią zwierzęta w parkach narodowych. Nikomu to nie przeszkadza. A nurkom którym zależy na tym żeby nie nurkować w syfie czy rowerzystom żeby jeździć posród ładnej przyrody i organizującym akcje sprzątania się dostaje bo z głową i odpowiednimi pozwoleniami robią taką akcję.

A do tych co wietrzą spiski obecnego rządu. Wśród nurków są również osoby związane z PISem i innymi partiami politycznymi. Ale jak się trafi banda ignorantów którym zawsze źle, to napiszą co im ślina na język przyniesie.

Sam nie jestem nurkiem ale znam kilku. Uprawiam inny sport który także znajdzie rzeszę pseudoznawców/pseudoekologów-przeciwników. Wiec irytują mnie takie bezmyślne wypowiedzi.
Tragedia. Nie można w tym kraju nic zrobić, bo zaraz się trafia garstka ciemnoty, kóra myśli że wie wszystko lepiej i koniec. Wszędzie na świecie zatapia się statki, samoloty, wagony itd. jako miejsca do uatrakcyjnienia akwenów, małych i dużych, dla nurków i wzbogacenia dna dla organizmów żyjących w wodzie (tak tak one na tym też kożystają). Ja wiem że wy byście chcieli w życiu tylko chodzić do pracy, spać, jeść, oglądać TV i pisać durne komentarze, ale jest cała masa ludzi którzy chcą porobić coś ciekawego.

Puszki, słoiki itp n... rozwiń
Avatar
Gość / 28 lutego 2012 o 14:06
[quote name='Helena' timestamp='1330413405' post='603414']
Czy to prawda że to ta maszyna co latała z RYŻYM na wybrzeże,a teraz po prostu zacierają komuniści w ten sposób wszystkie ślady ??????
[/quote]
Avatar
Gość / 28 lutego 2012 o 12:43
[quote name='jan' timestamp='1330368871' post='603250']
SZczyt polskiego deb***IZMU , PUSTOGLOWIA to jest PARANOJA!!!!!!! W jakim kraju przyszlo zyc ???
[/quote]
kolejny sukces rzadu Duska
Avatar
dfdfdfdd / 28 lutego 2012 o 12:04
Biedny mi2 zobaczcie na ostatnie zdjecie, on się patrzy i jest smutny, żeby nie powiedzieć załamany. One mają duszę.
Avatar
stefan / 28 lutego 2012 o 11:19
[quote name='Helena' timestamp='1330413405' post='603414']
Czy to prawda że to ta maszyna co latała z RYŻYM na wybrzeże,a teraz po prostu zacierają komuniści w ten sposób wszystkie ślady ??????
[/quote]
Avatar
massey / 28 lutego 2012 o 11:05
Takie kity, że posłuży do szkolenia kupić może tylko ktoś kto spędził całe życie za biurkiem biorąc łapówki :-)
Akcje ratunkowe ćwiczy się w specjalnych basenach nie głębszych niż 5 metrów.
Avatar
Marek / 28 lutego 2012 o 09:18
Jak sie patrzy na te zdjęcia to aż dziw że wszyscy przeżyli przy tej akcji. Totalna partyzantka.