Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

22 lutego 2015 r.
13:34
Edytuj ten wpis

Złodzieje wpadli na gorącym uczynku

Autor: Zdjęcie autora aa kWP Lublin
1 4 A A

Wpadli kiedy usiłowali kradziony silnik od ciągnika załadować na przyczepkę. Policjanci z Siennicy Różanej zatrzymali w piątek dwóch mieszkańców Chełma. Obaj usłyszeli już zarzuty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W piątek policja otrzymała informację, że do niezamieszkałej posesji w gminie Kraśniczyn (powiat krasnostawski) mogli włamać się złodzieje.

- Pod wskazany adres natychmiast udali się policjanci z Siennicy Różanej - informuje st. asp. Marzena Skiba, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. - Na miejscu zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy usiłowali załadować silnik z ciągnika na przyczepkę.

Są to mieszkańcy Chełma, w wieku 18 i 19 lat. Trafili do policyjnego aresztu.

- Jak ustalili funkcjonariusze wcześniej ci sami mężczyźni z tej posesji kradli różnego rodzaju urządzenia i elementy metalowe, które sprzedali do punktu skupu złomu. Była to m.in. koparka do ziemniaków, skrzynia biegów, felgi metalowe czy grzejniki żeliwne.

Właściciel ocenił wartość skradzionych rzeczy na 2,5 tys. zł.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 lutego 2015 o 15:13
 

 

-dajcie spokój redaktorzynie on tylko przepisał tekst po rzeczniku prasowym Policji ze strony KWP LUBLIN

Avatar
miko / 22 lutego 2015 o 14:59

koparka do ziemniaków? ale ze mnie burak! nie jestem na bieżąco z nowościami kartoflanymi :/

Avatar
kirk / 22 lutego 2015 o 14:45

Panie autor, o kopaczce do ziemniaków to słyszałem ale o koparce to jeszcze nie. Ale, może tam w Krasnymstawie koparkami kopią pyry, ukraińców co szpadlem kopali ziemniaki widziałem to i koparka mnie nie dziwi. Trzeba iść z postępem ... :D

Avatar
sylwek / 22 lutego 2015 o 14:28

Koparka do ziemniaków? Czy można nią kopnąć ziemniaka w kosmos?

Avatar
Gość / 22 lutego 2015 o 15:13
 

 

-dajcie spokój redaktorzynie on tylko przepisał tekst po rzeczniku prasowym Policji ze strony KWP LUBLIN

Avatar
miko / 22 lutego 2015 o 14:59

koparka do ziemniaków? ale ze mnie burak! nie jestem na bieżąco z nowościami kartoflanymi :/

Avatar
kirk / 22 lutego 2015 o 14:45

Panie autor, o kopaczce do ziemniaków to słyszałem ale o koparce to jeszcze nie. Ale, może tam w Krasnymstawie koparkami kopią pyry, ukraińców co szpadlem kopali ziemniaki widziałem to i koparka mnie nie dziwi. Trzeba iść z postępem ... :D

Avatar
sylwek / 22 lutego 2015 o 14:28

Koparka do ziemniaków? Czy można nią kopnąć ziemniaka w kosmos?

Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście 0 0

W Białej Podlaskiej trwają kilkudniowe konsultacje społeczne w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Na pierwszym spotkaniu większość mieszkańców była za ograniczeniem dostępności alkoholu w mieście.

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 2

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 11 12

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 4 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 28 2

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 43 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 83 15

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 40 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 58 18

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 51 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!