Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

29 czerwca 2010 r.
11:27
Edytuj ten wpis

Znowu śmierć w wodzie. Utopiło się dwóch mężczyzn

Autor: Zdjęcie autora sad
0 8 A A

Kolejne przypadki utonięcia w regionie. Ofiary to mężczyźni w wieku 25 i 44 lat. Obaj kąpali się w miejscach niestrzeżonych przez ratownika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tragicznie zakończyła się kąpiel 25-latka w zbiorniku Okopiec we Włodawie. Wczoraj, po godz. 15 policję zaalarmowali wypoczywający nad wodą ludzie. Powiedzieli, że młody mężczyzna wskoczył do zbiornika i nie wypłynął.

Na miejsce błyskawicznie przyjechali ratownicy i włodawscy płetwonurkowie. Do pomocy ściągnięto jeszcze nurków z komendy wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie. Ci ostatni znaleźli ciało 25-latka.

Tego samego dnia, koło południa utonął także 44-latek. Do zdarzenia doszło w Sawinie. – Stojący na brzegu zbiornika retencyjnego 12-latek zauważył swojego 44-letniego kuzyna, który płynął na materacu – mówi Aneta Wira-Kokłowska, rzecznik chełmskiej policji. – W pewnym momencie mężczyzna zsunął się z materaca i zniknął pod wodą.

Gdy 12-latek zauważył, że kuzyn nie wypływa na powierzchnię, pobiegł po pomoc. Zaalarmował matkę, a ta policję. Niestety, gdy ratownicy przyjechali na miejsce, na ratunek było już za późno.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 czerwca 2010 o 16:51
5. średnia głębokość zbiornika – 1,9 ha

no to bardzo głęboki !!!!!!!!! hehe
Avatar
~Nowy~ / 30 czerwca 2010 o 16:26
Tu masz wszystkie informacje. Pozdrawiam

Projekt pod nazwą: „Budowa zbiornika retencyjnego „NIWA” w miejscowości Sawin, powiat Chełm”. Parametry zbiornika:
1. teren zajęty pod inwestycję ogółem – 89,6 ha
2. powierzchnia lustra wody – 52,8 ha
3. długość zbiornika – 2,6 km
4. szerokość zbiornika – 170 m
5. średnia głębokość zbiornika – 1,9 ha
6. długość grobli – 5,9 km
7. łączna pojemność zbiornika – 924.474 m3
8. długość rurociągu krytego doprowadzającego wodę z rzeki Lepietucha – 1,54 km
9. długość ścieżki pieszo-rowerowej wokół grobli – 5,9 km
10. powierzchnia placu manewrowo-parkingowego – 4.000 m2


Gość napisał:
dobra przyznam ze nie mialem tylko niech ktosmi wytlumaczy dlaczego ten zbiornik jest zbiornikeim retencyjnym? jakie wody rzeczne do niego wplywaja?


zwracam honor dla autora
rozwiń
Avatar
Gość / 29 czerwca 2010 o 19:27
allo napisał:
a gdzie w sawinie jest zbiornik RETENCYJNY? ty zje***y dziennikarzyno[/quote]


[quote name='Gość' post='309686' date='29.06.2010, 19:21:48']czlowieku wiesz co to jest zbiornik RETENCYJNY? to sie najpierw dowiedz a pozniej napisz i wejdz z kims w polemike!

dobra przyznam ze nie mialem tylko niech ktosmi wytlumaczy dlaczego ten zbiornik jest zbiornikeim retencyjnym? jakie wody rzeczne do niego wplywaja?


zwracam honor dla autora
Avatar
Gość / 29 czerwca 2010 o 19:21
czlowieku wiesz co to jest zbiornik RETENCYJNY? to sie najpierw dowiedz a pozniej napisz i wejdz z kims w polemike!
Avatar
sa / 29 czerwca 2010 o 17:03
allo napisał:
a gdzie w sawinie jest zbiornik RETENCYJNY? ty zje***y dziennikarzyno

zanim zaczniesz kogoś wyklinać mógłbyś chociaż google sprawdzić!
Avatar
~Nowy~ / 29 czerwca 2010 o 16:57
W Sawinie otwarcie tego zbiornika było w ostatnią sobotę, a w poniedziałek pierwsza ofiara...... [*]
Avatar
broddd / 29 czerwca 2010 o 16:00
jest zbiornik w sawinie i to nowy ok 60 ha
Avatar
allo / 29 czerwca 2010 o 15:41
a gdzie w sawinie jest zbiornik RETENCYJNY? ty zje***y dziennikarzyno
Avatar
Gość / 30 czerwca 2010 o 16:51
5. średnia głębokość zbiornika – 1,9 ha

no to bardzo głęboki !!!!!!!!! hehe
Avatar
~Nowy~ / 30 czerwca 2010 o 16:26
Tu masz wszystkie informacje. Pozdrawiam

Projekt pod nazwą: „Budowa zbiornika retencyjnego „NIWA” w miejscowości Sawin, powiat Chełm”. Parametry zbiornika:
1. teren zajęty pod inwestycję ogółem – 89,6 ha
2. powierzchnia lustra wody – 52,8 ha
3. długość zbiornika – 2,6 km
4. szerokość zbiornika – 170 m
5. średnia głębokość zbiornika – 1,9 ha
6. długość grobli – 5,9 km
7. łączna pojemność zbiornika – 924.474 m3
8. długość rurociągu krytego doprowadzającego wodę z rzeki Lepietucha – 1,54 km
9. długość ścieżki pieszo-rowerowej wokół grobli – 5,9 km
10. powierzchnia placu manewrowo-parkingowego – 4.000 m2


Gość napisał:
dobra przyznam ze nie mialem tylko niech ktosmi wytlumaczy dlaczego ten zbiornik jest zbiornikeim retencyjnym? jakie wody rzeczne do niego wplywaja?


zwracam honor dla autora
rozwiń
Avatar
Gość / 29 czerwca 2010 o 19:27
allo napisał:
a gdzie w sawinie jest zbiornik RETENCYJNY? ty zje***y dziennikarzyno[/quote]


[quote name='Gość' post='309686' date='29.06.2010, 19:21:48']czlowieku wiesz co to jest zbiornik RETENCYJNY? to sie najpierw dowiedz a pozniej napisz i wejdz z kims w polemike!

dobra przyznam ze nie mialem tylko niech ktosmi wytlumaczy dlaczego ten zbiornik jest zbiornikeim retencyjnym? jakie wody rzeczne do niego wplywaja?


zwracam honor dla autora
Avatar
Gość / 29 czerwca 2010 o 19:21
czlowieku wiesz co to jest zbiornik RETENCYJNY? to sie najpierw dowiedz a pozniej napisz i wejdz z kims w polemike!
Avatar
sa / 29 czerwca 2010 o 17:03
allo napisał:
a gdzie w sawinie jest zbiornik RETENCYJNY? ty zje***y dziennikarzyno

zanim zaczniesz kogoś wyklinać mógłbyś chociaż google sprawdzić!
Avatar
~Nowy~ / 29 czerwca 2010 o 16:57
W Sawinie otwarcie tego zbiornika było w ostatnią sobotę, a w poniedziałek pierwsza ofiara...... [*]
Avatar
broddd / 29 czerwca 2010 o 16:00
jest zbiornik w sawinie i to nowy ok 60 ha
Avatar
allo / 29 czerwca 2010 o 15:41
a gdzie w sawinie jest zbiornik RETENCYJNY? ty zje***y dziennikarzyno
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście 0 1

W Białej Podlaskiej trwają kilkudniowe konsultacje społeczne w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Na pierwszym spotkaniu większość mieszkańców była za ograniczeniem dostępności alkoholu w mieście.

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 3

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 11 14

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 4 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 28 2

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 45 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 88 17

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 40 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 59 20

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 51 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!