Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

22 sierpnia 2011 r.
18:57
Edytuj ten wpis

Żółkiewka, Bełżec: Burza, wichura i grad wielkości jaj. Duże straty

Autor: Zdjęcie autora mag mc
0 10 A A
Burza dała się także we znaki mieszkańcom Bełżca w w powiecie tomaszowskim (Czytelnik Wojciech/ Alar
Burza dała się także we znaki mieszkańcom Bełżca w w powiecie tomaszowskim (Czytelnik Wojciech/ Alar

Kilkanaście powalonych drzew, zalanych piwnic i klika uszkodzonych dachów - to efekt gwałtownych burz, które po południu przeszły nad województwem lubelskim. Straż pożarna interweniowała kilkanaście razy. Burze, deszcz i silny wiatr najbardziej były odczuwalne w powiecie łukowskim i krasnostawskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Masz zdjęcia z terenów, na których przeszła dziś burza? Przyślij je na alarm24@dziennikwschodni.pl, a umieścimy je na naszej stronie internetowej.

- Gwałtowna burza przeszła nad gminą Żółkiewka - poinformował nas Czytelnik, pan Karol. - W samej Żółkiewce zostały podtopione dwa budynki. Woda płynęła całą szosą i chodnikiem, niosąc za sobą stare wiaderka pudełka itp.

Nasz Czytelnik dodaje, że na trasie Żółkiewka -Piaski przewróciło się drzewo na jezdnię. - Leciał grad wielkości gołębich jaj. Strażacy interweniowali kilka razy - dodaje pan Karol.

Jak dodaje Straż Pożarna, burze, deszcz i silny wiatr najbardziej dały się we znaki w powiecie łukowskim i krasnostawskim.

Najsilniejszy wiatr wiał w Żółkiewce i Rudniku w powiecie krasnostawskim. - Wiatr uszkodził cztery budynki mieszkalne i 20 budynków gospodarczych, połamał wiele drzew - informuje dyżurny Straży Pożarnej.

Według tvn24.pl przez Żółkiewkę przeszła trąba powietrzna, ale strażacy nie potwierdzają tej informacji. Podkreślają jednak, że wiatr wiał bardzo intensywnie.

Strażacy będą usuwać zniszczenia przez całą noc.

Wichura w Bełżcu

Burza dała się także we znaki mieszkańcom Bełżca w w powiecie tomaszowskim.

- Powalone drzewa, pozrywane linie telefoniczne i elektryczne, garaże (tak zwane blaszaki) latały jak kartki papieru na wietrze - tak wyglądała kilkuminutowa potężna wichura, jaka przeszła około 19.30 na Bełżcem - poinformował nas nasz Czytelnik, pan Wojciech.

- Wiatr na około wiał z prędkością około 150 km/h. Wszystko trwało około 7 - 10 minut. Czegoś takiego nie pamiętam, jak żyję - dodaje pan Wojciech.

Strażacy wyjeżdżali do ponad 80 zgłoszeń

To był pracowity wieczór dla strażaków. Najczęściej wyjeżdżali do połamanych drzew i wypompowywania wody z piwnic.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 23 sierpnia 2011 o 08:50
[quote name='kluk' timestamp='1314047138' post='516904']
Gdzie te pozrywane dachy ?....jeden blaszak nie przytwierdzony do podłoża że porwało ?
To tylko brak wyobraźni użytkownika spowodowało te straty.Lekceważenie sztuki budowlanej czasami się mści.Jak pijany Józio zapomni wbetonować kotew w wieniec i przykręcić płatwi
to potem właściciel musi szukać dachu u trzeciego sąsiada.
[/quote]


A powalone solidne murowane budynki, słupy wyrwane z ziemi, które przecież są betonowane na 2 metry w głąb ziemi - kilkutonowe dachy latały jak kartki papieru - to też twoim zdaniem robota pijanego Józia?

zanim coś napiszesz to pomyśl, to użyj głowy To nie boli
[quote name='kluk' timestamp='1314047138' post='516904']
Gdzie te pozrywane dachy ?....jeden blaszak nie przytwierdzony do podłoża że porwało ?
To tylko brak wyobraźni użytkownika spowodowało te straty.Lekceważenie sztuki budowlanej czasami się mści.Jak pijany Józio zapomni wbetonować kotew w wieniec i przykręcić płatwi
to potem właściciel musi szukać dachu u trzeciego sąsiada.
[/quote]


A powalone solidne murowane budynki, słupy wyrwane z ziemi, które przecież są betonow... rozwiń
Avatar
kluk / 22 sierpnia 2011 o 23:05
Gdzie te pozrywane dachy ?....jeden blaszak nie przytwierdzony do podłoża że porwało ?
To tylko brak wyobraźni użytkownika spowodowało te straty.Lekceważenie sztuki budowlanej czasami się mści.Jak pijany Józio zapomni wbetonować kotew w wieniec i przykręcić płatwi
to potem właściciel musi szukać dachu u trzeciego sąsiada.
Gdzie te pozrywane dachy ?....jeden blaszak nie przytwierdzony do podłoża że porwało ?
To tylko brak wyobraźni użytkownika spowodowało te straty.Lekceważenie sztuki budowlanej czasami się mści.Jak pijany Józio zapomni wbetonować kotew w wieniec i przykręcić płatwi
to potem właściciel musi szukać dachu u trzeciego sąsiada. rozwiń
Avatar
lublinianin / 22 sierpnia 2011 o 22:02
[quote name='mieszkaniec_lublina' timestamp='1314042415' post='516872']
tylko towarzyszu, ja tu mieszkam i widzę, ile się dzieje za żuka, a ile się działo wcześniej. Jeżdżę też po naszych drogach i widzę ile jest w remoncie. Codziennie dziękuję Bogu, że sprawka nie został prezydentem, bo zamiast tego wszystkiego rosłyby za naszą kasę pomniki śp. Lecha K. z małżonką i JPII.

A to że nie masz swojej 'POsesji' zapewne wynika z tego, że jesteś nierobem. Do wszystkiego w życiu dochodzi się ciężką pracą, a nie tylko modlitwą i narzekaniem.
[/quo

ja nie widze wielkich zmian lipa jest lipa była, właśnie sprawka mógłby coś tu zmienić ale dla takich jak ty LEMINGÓW PEŁOWSKICH jest tylko jedna słuszna partia nic ze świne te same przy korycie ale to twoje ulubione świnie
[quote name='mieszkaniec_lublina' timestamp='1314042415' post='516872']
tylko towarzyszu, ja tu mieszkam i widzę, ile się dzieje za żuka, a ile się działo wcześniej. Jeżdżę też po naszych drogach i widzę ile jest w remoncie. Codziennie dziękuję Bogu, że sprawka nie został prezydentem, bo zamiast tego wszystkiego rosłyby za naszą kasę pomniki śp. Lecha K. z małżonką i JPII.

A to że nie masz swojej 'POsesji' zapewne wynika z tego, że jesteś nierobem. Do wszystkiego w życiu dochodzi się ciężką ... rozwiń
Avatar
Sołtys z bełżca / 22 sierpnia 2011 o 22:02
chłopy z torów to się boją wszystkiego , wiatru ,deszczu, i miastowych chłopaków bo w pier.....
Avatar
Sołtys z bełżca / 22 sierpnia 2011 o 22:02
chłopy z torów to się boją wszystkiego , wiatru ,deszczu, i miastowych chłopaków bo w pier.....
Avatar
Sołtys z bełżca / 22 sierpnia 2011 o 22:01
chłopy z torów to się boją wszystkiego , wiatru ,deszczu, i miastowych chłopaków bo w pier.....
Avatar
Sołtys z bełżca / 22 sierpnia 2011 o 22:01
chłopy z torów to się boją wszystkiego , wiatru ,deszczu, i miastowych chłopaków bo w pier.....
Avatar
mieszkaniec_lublina / 22 sierpnia 2011 o 21:46
[quote name='gienia z wałbrzycha' timestamp='1314038097' post='516837']
krzysztof żuk - słońce lubelszczyzny - jak zwykle się nie POpisał. Słońce świeci tylko nad lubelskim ratuszem, ewentualnie nad prywatną POsesją prezydenta lublina
[/quote]
tylko towarzyszu, ja tu mieszkam i widzę, ile się dzieje za żuka, a ile się działo wcześniej. Jeżdżę też po naszych drogach i widzę ile jest w remoncie. Codziennie dziękuję Bogu, że sprawka nie został prezydentem, bo zamiast tego wszystkiego rosłyby za naszą kasę pomniki śp. Lecha K. z małżonką i JPII.

A to że nie masz swojej 'POsesji' zapewne wynika z tego, że jesteś nierobem. Do wszystkiego w życiu dochodzi się ciężką pracą, a nie tylko modlitwą i narzekaniem.
[quote name='gienia z wałbrzycha' timestamp='1314038097' post='516837']
krzysztof żuk - słońce lubelszczyzny - jak zwykle się nie POpisał. Słońce świeci tylko nad lubelskim ratuszem, ewentualnie nad prywatną POsesją prezydenta lublina
[/quote]
tylko towarzyszu, ja tu mieszkam i widzę, ile się dzieje za żuka, a ile się działo wcześniej. Jeżdżę też po naszych drogach i widzę ile jest w remoncie. Codziennie dziękuję Bogu, że sprawka nie został prezydentem, bo zamiast tego wszystkiego rosłyby za naszą ka... rozwiń
Avatar
Zen / 22 sierpnia 2011 o 21:11
[quote name='gienia z wałbrzycha' timestamp='1314038097' post='516837']
krzysztof żuk - słońce lubelszczyzny - jak zwykle się nie POpisał. Słońce świeci tylko nad lubelskim ratuszem, ewentualnie nad prywatną POsesją prezydenta lublina
[/quote]
Weź zmień sobie dilera, po ten ci straszny kwas sprzedaje i mózg ci niszczy.
Avatar
gienia z wałbrzycha / 22 sierpnia 2011 o 20:34
krzysztof żuk - słońce lubelszczyzny - jak zwykle się nie POpisał. Słońce świeci tylko nad lubelskim ratuszem, ewentualnie nad prywatną POsesją prezydenta lublina
Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 23 sierpnia 2011 o 08:50
[quote name='kluk' timestamp='1314047138' post='516904']
Gdzie te pozrywane dachy ?....jeden blaszak nie przytwierdzony do podłoża że porwało ?
To tylko brak wyobraźni użytkownika spowodowało te straty.Lekceważenie sztuki budowlanej czasami się mści.Jak pijany Józio zapomni wbetonować kotew w wieniec i przykręcić płatwi
to potem właściciel musi szukać dachu u trzeciego sąsiada.
[/quote]


A powalone solidne murowane budynki, słupy wyrwane z ziemi, które przecież są betonowane na 2 metry w głąb ziemi - kilkutonowe dachy latały jak kartki papieru - to też twoim zdaniem robota pijanego Józia?

zanim coś napiszesz to pomyśl, to użyj głowy To nie boli
[quote name='kluk' timestamp='1314047138' post='516904']
Gdzie te pozrywane dachy ?....jeden blaszak nie przytwierdzony do podłoża że porwało ?
To tylko brak wyobraźni użytkownika spowodowało te straty.Lekceważenie sztuki budowlanej czasami się mści.Jak pijany Józio zapomni wbetonować kotew w wieniec i przykręcić płatwi
to potem właściciel musi szukać dachu u trzeciego sąsiada.
[/quote]


A powalone solidne murowane budynki, słupy wyrwane z ziemi, które przecież są betonow... rozwiń
Avatar
kluk / 22 sierpnia 2011 o 23:05
Gdzie te pozrywane dachy ?....jeden blaszak nie przytwierdzony do podłoża że porwało ?
To tylko brak wyobraźni użytkownika spowodowało te straty.Lekceważenie sztuki budowlanej czasami się mści.Jak pijany Józio zapomni wbetonować kotew w wieniec i przykręcić płatwi
to potem właściciel musi szukać dachu u trzeciego sąsiada.
Gdzie te pozrywane dachy ?....jeden blaszak nie przytwierdzony do podłoża że porwało ?
To tylko brak wyobraźni użytkownika spowodowało te straty.Lekceważenie sztuki budowlanej czasami się mści.Jak pijany Józio zapomni wbetonować kotew w wieniec i przykręcić płatwi
to potem właściciel musi szukać dachu u trzeciego sąsiada. rozwiń
Avatar
lublinianin / 22 sierpnia 2011 o 22:02
[quote name='mieszkaniec_lublina' timestamp='1314042415' post='516872']
tylko towarzyszu, ja tu mieszkam i widzę, ile się dzieje za żuka, a ile się działo wcześniej. Jeżdżę też po naszych drogach i widzę ile jest w remoncie. Codziennie dziękuję Bogu, że sprawka nie został prezydentem, bo zamiast tego wszystkiego rosłyby za naszą kasę pomniki śp. Lecha K. z małżonką i JPII.

A to że nie masz swojej 'POsesji' zapewne wynika z tego, że jesteś nierobem. Do wszystkiego w życiu dochodzi się ciężką pracą, a nie tylko modlitwą i narzekaniem.
[/quo

ja nie widze wielkich zmian lipa jest lipa była, właśnie sprawka mógłby coś tu zmienić ale dla takich jak ty LEMINGÓW PEŁOWSKICH jest tylko jedna słuszna partia nic ze świne te same przy korycie ale to twoje ulubione świnie
[quote name='mieszkaniec_lublina' timestamp='1314042415' post='516872']
tylko towarzyszu, ja tu mieszkam i widzę, ile się dzieje za żuka, a ile się działo wcześniej. Jeżdżę też po naszych drogach i widzę ile jest w remoncie. Codziennie dziękuję Bogu, że sprawka nie został prezydentem, bo zamiast tego wszystkiego rosłyby za naszą kasę pomniki śp. Lecha K. z małżonką i JPII.

A to że nie masz swojej 'POsesji' zapewne wynika z tego, że jesteś nierobem. Do wszystkiego w życiu dochodzi się ciężką ... rozwiń
Avatar
Sołtys z bełżca / 22 sierpnia 2011 o 22:02
chłopy z torów to się boją wszystkiego , wiatru ,deszczu, i miastowych chłopaków bo w pier.....
Avatar
Sołtys z bełżca / 22 sierpnia 2011 o 22:02
chłopy z torów to się boją wszystkiego , wiatru ,deszczu, i miastowych chłopaków bo w pier.....
Avatar
Sołtys z bełżca / 22 sierpnia 2011 o 22:01
chłopy z torów to się boją wszystkiego , wiatru ,deszczu, i miastowych chłopaków bo w pier.....
Avatar
Sołtys z bełżca / 22 sierpnia 2011 o 22:01
chłopy z torów to się boją wszystkiego , wiatru ,deszczu, i miastowych chłopaków bo w pier.....
Avatar
mieszkaniec_lublina / 22 sierpnia 2011 o 21:46
[quote name='gienia z wałbrzycha' timestamp='1314038097' post='516837']
krzysztof żuk - słońce lubelszczyzny - jak zwykle się nie POpisał. Słońce świeci tylko nad lubelskim ratuszem, ewentualnie nad prywatną POsesją prezydenta lublina
[/quote]
tylko towarzyszu, ja tu mieszkam i widzę, ile się dzieje za żuka, a ile się działo wcześniej. Jeżdżę też po naszych drogach i widzę ile jest w remoncie. Codziennie dziękuję Bogu, że sprawka nie został prezydentem, bo zamiast tego wszystkiego rosłyby za naszą kasę pomniki śp. Lecha K. z małżonką i JPII.

A to że nie masz swojej 'POsesji' zapewne wynika z tego, że jesteś nierobem. Do wszystkiego w życiu dochodzi się ciężką pracą, a nie tylko modlitwą i narzekaniem.
[quote name='gienia z wałbrzycha' timestamp='1314038097' post='516837']
krzysztof żuk - słońce lubelszczyzny - jak zwykle się nie POpisał. Słońce świeci tylko nad lubelskim ratuszem, ewentualnie nad prywatną POsesją prezydenta lublina
[/quote]
tylko towarzyszu, ja tu mieszkam i widzę, ile się dzieje za żuka, a ile się działo wcześniej. Jeżdżę też po naszych drogach i widzę ile jest w remoncie. Codziennie dziękuję Bogu, że sprawka nie został prezydentem, bo zamiast tego wszystkiego rosłyby za naszą ka... rozwiń
Avatar
Zen / 22 sierpnia 2011 o 21:11
[quote name='gienia z wałbrzycha' timestamp='1314038097' post='516837']
krzysztof żuk - słońce lubelszczyzny - jak zwykle się nie POpisał. Słońce świeci tylko nad lubelskim ratuszem, ewentualnie nad prywatną POsesją prezydenta lublina
[/quote]
Weź zmień sobie dilera, po ten ci straszny kwas sprzedaje i mózg ci niszczy.
Avatar
gienia z wałbrzycha / 22 sierpnia 2011 o 20:34
krzysztof żuk - słońce lubelszczyzny - jak zwykle się nie POpisał. Słońce świeci tylko nad lubelskim ratuszem, ewentualnie nad prywatną POsesją prezydenta lublina
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 0

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 0

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 62 8

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 4 14

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 17

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 14 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 1 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!