CGK-hp

Anna Seniuk w DDK Węglin

Dodano: 6 kwietnia 2016, 07:54
Autor: Damian Drabik

Fot. materiały promocyjne / plakat wydarzenia
Fot. materiały promocyjne / plakat wydarzenia

W niedzielę, 10 kwietnia w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin o godz. 17 wystąpi wybitna aktorka Anna Seniuk. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu „Spis Treści”.

Anna Seniuk – na stałe związana z Teatrem Narodowym. Absolwentka krakowskiej PWST. Aktorka Starego Teatru w Krakowie i warszawskich teatrów: Ateneum, Powszechnego i Polskiego. Współpracowała z teatrami warszawskimi: Sceną Prezentacje, Wielkim, Kwadrat, na Woli, Mazowieckim Teatrem Muzycznym, a także z Teatrem Ludowym w Krakowie, poznańską Sceną na Piętrze, Teatrem Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu, Lubuskim Teatrem im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze i Teatrem im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. Profesor warszawskiej Akademii Teatralnej.

Artystka w DDK Węglin zaprezentuje wybrane wiersze polskich poetów i poetek.

Cykl „Spis Treści” to zaproszenie do wspólnego słuchania i rozmawiania o literaturze. Gośćmi spotkań są ludzie sceny, którzy opowiadają i prezentują swój literacki „spis treści”. Pomysłodawcą i kuratorem cyklu jest Mateusz Nowak.

Bilety kosztują 5 zł (ulgowy) i 10 zł (normalny).

Czytaj więcej o: DDK Węglin Spis Treści
Gość
Gość
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (8 kwietnia 2016 o 15:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Super, żałuję że nie będzie mnie w weekend w Lublinie. Ale plakat czarno- biały wyjątkowo nietrafiony. W pierwszej chwili myślałam że p. Anna zmarła...
Rozwiń
Gość
Gość (6 kwietnia 2016 o 08:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
wybudowali na weglinie nowy dom kultury do ktorego trzeba dopłacac 1 mln zł rocznie ,,,w domu tym nic konkretnego sie nie dzieje czasem zaprosza artyste emeryta ktorego nikt juz nie zaprasza ,,,,,jest to taka przystan dla ludzi co nie wiedza co ze soba zrobic,,,a osiedle zaniedbane ,ulice pełne dziur,,,,tak gospodarzy rada osiedla w ktorej skladzie nie ma ani jednego prawdziwego gospodarza lecz są sami nawiedzeni humanisci
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna