CGK-hp

Choinka dobrosąsiedzka na LSM. Będzie wspólne ubieranie

Dodano: 16 grudnia 2015, 21:32
Autor: oprac.

Ubiegłoroczne ubieranie choinki na LSM
Ubiegłoroczne ubieranie choinki na LSM

W czwartek spotykają się mieszkańcy i sympatycy mieszkańców by wspólnie ubrać osiedlową choinkę. To już czwarta edycja akcji organizowanej na osiedlu im. Adama Mickiewicza LSM, na placu z fontanną. Trzeba się tam wybrać o godz. 13.30.

Program plenerowej imprezy przewiduje występ Zespołu Wokalnego „Pieśni Czar”, występy spontaniczne dzieci biorących udział w śpiewaniu kolęd oraz ubieraniu choinki. Będą to maluchy z przedszkoli nr: 47, 36 i 33 oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 29. Organizatorzy przewidują udział uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z ul. Wallenroda 2a oraz z Centrum Dziennego Pobytu dla Seniorów Nr 4, ul. Pozytywistów 16 oraz pracowników Domu Kultury LSM. Będzie też kącik wspomnień zorganizowany przez Fundację „Teren Otwarty”. A „Dziennik Wschodni” dzięki hojności uczestników naszej akcji „Miś” wysyła na czwartkowe ubieranie choinki solidną delegacją pluszowych zwierząt.

– Celem tej inicjatywy jest integracja mieszkańców osiedla, w tym seniorów, osób niepełnosprawnych, dzieci z osiedlowych szkół i przedszkoli oraz lokalnych instytucji i organizacji – tłumaczą organizatorzy, którzy przypominają, że ubieranie choinki zainicjowane zostało w 2012 r. podczas spotkania lokalnych instytucji, organizacji i mieszkańców w Filii Nr 13 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Grażyny 13.

Czytaj więcej o: choinka Lublin LSM Boże Narodzenie
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna