CGK-hp

Dużo atrakcji na Moście Kultury. Sprawdź

Dodano: 20 czerwca 2016, 15:19
Autor: Damian Drabik

Most Kultury w Lublinie
Most Kultury w Lublinie

Przed nami kolejny weekend na Moście Kultury w Lublinie. Nie zabraknie warsztatów, koncertów i zabaw dla całej rodziny.

Tradycyjnie zaczynamy już w czwartek. 23 czerwca o godz. 17 rozpoczną się warsztaty taneczne „Samba na Moście”. Zajęcia prowadzone są przez Rafała Maja i Irka Martyniuka. Zapisywać można się pod adresem sambanamoscie@gmail.com. O 20 odbędzie się Noc Sobótkowa, w ramach której zagra Orkiestra Św. Mikołaja i Erith.

Kolejne koncerty odbędą się w piątek, 24 czerwca. O godz. 20 na scenie wystąpią zespoły CoŚ tAk O i The Fudges. Ci pierwsi grają blues-rocka z elementami energetycznego rock’n’rolla. The Fudges z kolei stawiają na funk’n’soul z elementami elektroniki.

W sobotę od 11 trwały będą zajęcia przygotowane przez Fundację Dwa Ognie. Zabawy stolikowe – planszowe, karciane, z kartką papieru, a także typu: bierki, domino itp. Zajęcia o charakterze międzypokoleniowym, na które zapraszamy całe rodziny, a w szczególności liczymy na udział dzieci i seniorów – zachęcają organizatorzy. O godz. 17 rozpoczną się warsztaty kulinarne mEATing. Uczestnicy warsztatów będą mogli przygotować rozmaite potrawy, których głównym składnikiem będzie kasza. Wieczorem, o godz. 20, do tanecznej zabawy zaprosi przybyłych zespół Czarne Lwy z Przedmieścia.

Ostatniego dnia weekendu, podobnie jak w sobotę, do wieczora odbywać się będą zajęcia Fundacji Dwa Ognie oraz warsztaty kulinarne mEATing. O godz. 20 z kolei rozpocznie się impreza taneczna w karaibskich rytmach – Salsoteka. Zabawa połączona będzie z bezpłatną nauką tańca.

Wszystkie wydarzenia odbywają się na moście im. Henryka Lutosławskiego, przy ul. Zamojskiej. Wstęp wolny.

Czytaj więcej o: Most Kultury koncert warsztaty
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (20 czerwca 2016 o 19:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nie szukajcie tu frajerów. Za robotę trzeba płacić!
Rozwiń
Gość
Gość (20 czerwca 2016 o 19:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Stowarzyszenie w Lublinie poszukuje wolontariuszy do współpracy w dziedzinach: 1. grafika komputerowa 2. dziennikarstwo 3.fotografia szczegółowe informacje o zakresie współpracy - zgodnie z "Ustawą o dzialalności pożytku publicznego i o wolontariacie " pod numerem telefonu 696-638-037 e-mail:biuro.lss.org@wp.pl,
Rozwiń
Gość
Gość (20 czerwca 2016 o 16:43) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Boję się tam chodzić. Walnie człowiek ze 4 browarki, to potem łatwo spaść do rzeki i nieszczęście gotowe.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna