CGK-hp

Ekologiczne piosenki w Felicity

Dodano: 7 września 2015, 14:42
Autor: dd

Jeszcze trzy dni na zgłoszenie się do Konkursu Piosenki Ekologicznej i Wakacyjnej mają młodzi wokaliści. Główną nagrodą jest profesjonalny, dwumiesięczny kurs śpiewania.

Konkurs kierowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej. Uczestnicy mogą zgłaszać się w pojedynkę, ale również w duetach i zespołach. Najważniejsze jest to, aby zgłaszany utwór dotyczył wakacji lub ekologii.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić i wysłać (na adres kinga@obrb.pl) formularz zgłoszeniowy - dostępny jest na stronie www.obrb.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 10 września.

Główną nagrodą w konkursie jest dwumiesięczny kurs w szkole Joanny Manii, nauczycielki wokalu, absolwentki Thames Valley University oraz Vocal-Tech w Londynie (obecnie BIMM). Ponadto wszystkie osoby, które zgłoszą się do konkursu będą miały okazję zaśpiewać podczas Proekologicznego Festynu na zakończenie wakacji, który odbędzie się 13 września 2015 r. na terenie Atrium Felicity.

Podczas imprezy odbędzie się m.in. pokaz mody eko, warsztaty z recyklingu dla domu, finał akcji zbiórki zakrętek na rzecz Hospicjum Małego Księcia, konkurs na najlepszy rysunek o tematyce eko i wiele innych. Udział w festynie i prezentację swoich produktów zapowiedziała Kraina Rumianku.

Podczas festynu pokazany również zostanie samochód z napędem elektrycznym Renault Twizy oraz samochód na wodór wykonany przez studentów Politechniki Lubelskiej. Dodatkowo na czas festynu uruchomiona zostanie bezpłatna linia komunikacji miejskiej "Piknik". Autobus kursować będzie w godzinach od 9.30 do 18.30.

Czytaj więcej o: Felicity
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna