CGK-hp

Festiwal Amatorskich Zespołów FAZA w hali Uniwersytetu Przyrodniczego

Dodano: 16 maja 2016, 09:30
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

W sobotę, 21 maja o godz. 8 w Hali Sportowej Uniwersytetu Przyrodniczego (ul. Głęboka 31) rozpocznie się druga edycja Festiwalu Amatorskich Zespołów FAZA. Młodzi ludzie zaprezentują swoje talenty.

„Wszystko co chcesz powiedzieć można wyrazić tańcem, wtedy jest to proste i łatwe” – Heywood Broun – to hasło przyświeca organizatorom Festiwalu Amatorskich Zespołów Artystycznych FAZA, który jest adresowany do zespołów przedszkolnych, szkolnych i grup amatorskich. Niewątpliwie jest to jedno z najpiękniejszych i najciekawszych wydarzeń w ruchu amatorskim w Polsce.

Do udziału w Festiwalu Amatorskich Zespołów Artystycznych FAZA zostały zaproszone zespoły z kilkunastu dziedzin/dyscyplin tanecznych. Dzięki formule festiwalowej autorzy chcą, aby każdy tancerz poczuł się wyjątkowo. W tym roku Festiwal Faza zostanie rozegrany w kategorii taniec w 8 województwach, a w dalszej perspektywie zakłada się jego realizację w 16 województwach. W każdym wydarzeniu tancerze zaprezentują się w kilkudziesięciu kategoriach tanecznych. Widzowie będą mieli okazję podziwiać kilkaset prezentacji. 

Festiwal FAZA odbędzie się w tym roku w wielu polskich miastach, m.in. Warszawie, Gorzowie Wielkopolskim, czy Katowicach. Edycja Lubelska przypadnie na 21 maja.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna