CGK-hp

Festiwal Kazimiernikejszyn. Kto wystąpi?

Dodano: 29 czerwca 2016, 16:59
Autor: Damian Drabik

fot. tak bawiono się w ubiegłym roku
fot. tak bawiono się w ubiegłym roku

W czwartek, 7 lipca w Kazimierzu Dolnym wystartuje III edycja miejscowego festiwalu KAZIMIERNIKEJSZYN. To wydarzenie dla całych rodzin, które potrwa do 10 lipca. - Doświadczysz tam i spowolnienia czasu w zielonych wąwozach czy rynkowych knajpach i wysokoenergetycznych koncertów. Będziesz miał przestrzeń na filozoficzny kontakt z naturą i niekończącą się imprezę - zachęcają organizatorzy.

W ramach festiwalowych koncertów wystąpią: Jacek Kleyff i Słoma, Chonabibe, November project, Kapela ze Wsi Warszawa, Organek, Łąki Łan, Domowe Melodie, Bochemian, Zeus, PsioCrew, Marika i Dziady Kazimierskie.

W programie także imprezy sportowe, konkursy, zabawy, warsztaty i wiele innych atrakcji dla całych rodzin, m.in. walki na kolory, wędrówki, rowerowe rajdy, bumper balls i turnieje.

To tutaj podobno pierwszy raz w swojej karierze, Kasia Nosowska tańczyła podczas koncertu porwana pod rękę przez Paprodziada; to tutaj paliliśmy zbudowanego koguta do którego przyczepialiście zapisane marzenia, lęki, życzenia; na Strefie Rakiecie wariowaliście podczas walki na kolory; w Strefie Zwierciadła poznawaliście tajniki związków bez spinki wg. Kasi Miller i wiele, wiele innych rzeczy! - piszą organizatorzy.

Karnety na całe 4 dni imprezy kosztują od 120 do 145 zł. Wszystkie niedzielne wydarzenia są darmowe dla każdego.

Czytaj więcej o: Festiwal Kazimiernikejszyn
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna