CGK-hp

Gala Taneczna NBDS 2016

Dodano: 19 czerwca 2016, 18:12
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

We wtorek, 21 czerwca o godz. 18 w Centrum Kultury odbędzie się uroczyste podsumowanie roku działalności studia tanecznego New Boogie Down School. Atrakcją wieczoru będzie street-dance'owa Gala Taneczna.

New Boogie Down School to inicjatywa ludzi połączonych wspólną pasją - tworzeniem, rozwijaniem i upowszechnianiem kultury hip-hop w różnych jej aspektach. Powstała w 2006 roku w Gdańsku. Od marca 2010 roku na terenie Lublina otworzono NBDS Południe. Inicjatorem jest członek grupy - Pitzo - tancesz, choreograf, mc, producent i organizator. Na swoim koncie mają wiele nagród zdobytych na krajowych i międzynarodowych wydarzeniach. Należący do stałej kadry PITZO i POLSSKY zajęli 2 miejsce w finale V edycji programu Mam Talent.

- Zobaczymy pokazy grup artystycznych działających w NBDS, wśród których jest wielu uczestników prestiżowych imprez tanecznych, laureatów nagród i finalistów programów rozrywkowych. Impreza jest skierowana jest do wszystkich miłośników street-dance w Lublinie - zachęcają organizatorzy.

Wstęp: 10 zł.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna