CGK-hp

Gra o Dubbing w Centrum Kultury

Dodano: 16 marca 2016, 18:08
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

Centrum Kultury wraz z Grupą Odskocznia zaprasza na kolejną, jedenastą już edycję Gry o Dubbing, w czasie której zaproszeni artyści podłożą głosy pod fragmenty nieznanych szerzej filmów.

Gra o Dubbing polega na dubbingowaniu scen z filmów, które zaproszeni goście zobaczą pierwszy raz w życiu. Celem zabawy jest improwizacja, wczucie się w dany fragment, aby jak najlepiej, najzabawniej i najoryginalniej odnaleźć się w danym fragmencie filmu. Publiczność będzie oceniać poszczególne występy i decydować o zwycięstwie. W roli dubbingujących wystąpią znani lubelscy artyści.

- Odskocznia odkopie filmy, których istnienia nie byliście nawet świadomi lub które dawno wyparliście ze świadomości. Kino klasy B z całego świata, filmy świetnie pokręcone, a w nich absurdalne sytuacje- z tym wszystkim przyjdzie zmierzyć się "dubbingerom" – zachęcają organizatorzy.

Gośćmi Gry o Dubbing byli m.in. : Bogusław Byrski (teatr Andersena), Tomasz Pizoń (Frutti Di Mare), Łukasz Szymanek, (Poławiacze Pereł), Paweł Typiak (Radio Centrum) i inni.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 19 marca, o godz. 20 w piwnicach Centrum Kultury. Bilety do nabycia w cenie 10 zł.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna