CGK-hp

Imieniny ulicy 1 Maja

Dodano: 27 kwietnia 2016, 11:13
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Punkt Kultury zaprasza na wspólne świętowanie przy ul. 1 Maja 35. Z okazji "imienin ulicy", od godz. 16 będą odbywały się ciekawe wydarzenia.

Łączymy energię lokalnych animatorów i kuglarzy, którzy przygotowują dla mieszkańców popołudnie pełne wrażeń, oraz szalone, prawdziwie ogniste uliczne widowisko w wykonaniu Fundacji Sztukmistrze, a nasze spotkanie zakończymy imieninowym tortem! - prezkonują organizatorzy.

O godz. 16 odbędą się warsztaty i pokazy organizowane przez Fundację Sztukmistrze. Z kolei o godz. 18 rozpocznie się pokaz "Szafa Show". To w pełni lubelska produkcja, która miała swoją premierę na Carnavale Szutk-Mistrzów w 2014 r. Trzy niezwykłe postacie – Ninja, Panda i Dyrektor Cyrku zaprezentują niezwykłe fireshow, jakiego jeszcze nie widzieliście z zaskakującym finałem, którego długo nie zapomnicie - zachęcają organizatorzy. Widowisko pełne jest gagów oraz interakcji z publicznością, przekracza granice między fireshow a teatrem ulicznym.

Kontynuując świętowanie, 2 maja o godz. 15 Punkt Kultury zaprasza na piknik w rodzinnej atmosferze. Tym razem na ul. Bronowickiej odbędą się: pokazy animacji dla dzieci, zawody z nagrodami dla całych rodzin, warsztaty i popisy kuglarskie, pokazy breakdance i muzyczne przygotowane przez dzieci z Punktu Kultury oraz słuchowisko „Z głową w chmurach” Teatru Delikates.

Wstęp wolny

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna