CGK-hp

Kombii na Dniach Piask

Dodano: 29 sierpnia 2015, 21:27

Kombii na Dniach Piask
Kombii na Dniach Piask

W sobotę, 29 sierpnia, na godzinę 14 zaplanowano turnieje sportowe o Puchar Burmistrza Piask.

W niedzielę Dni Piask rozpoczną się koncertem orkiestry dętej z Piask o godzinie 14.30. Na boisku Szkoły Podstawowej w Piaskach atrakcji nie zabraknie: będą występy zespołów lokalnych i ludowych. Będą kiermasze i prezentacje rękodzieła ludowego, pokazy sztuk walki i rekreacyjne place zabaw dla dzieci.

Na godzinę 18 zaplanowano występ Mikołaja Cieślaka i Rafała Zbiecia z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

O godzinie 20 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, czyli grupa Kombii. Po niej wystąpi jeszcze zespół Golden Road, a od godziny 22.30 do 1 zaplanowano zabawę taneczną z formacją Heidfeld.

Czytaj więcej o: Piaski
Gość
Gość
Gość
(6) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (1 września 2015 o 09:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Fajnie grali. Ciekawe ile Urząd wydał kasy na KOMBII i Kabaret Moralnego Niepokoju?
Rozwiń
Gość
Gość (31 sierpnia 2015 o 09:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Fajnie że Dziennik podaje takie informacje zawsze dzień po. To zapewne aby zachęcić czytelników do wykupienia prenumeraty za 10 zł.
Rozwiń
Gość
Gość (31 sierpnia 2015 o 09:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Gra i trąbi w Piaskach KOMBI.
Rozwiń
Gość
Gość (30 sierpnia 2015 o 21:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Trzeba pogratulować autorowi, który się nie ujawnia( jak dodał artykuł w dniu imprezy i to o godzinie 21:27) za informacje na bieżąco...
Rozwiń
Gość
Gość (29 sierpnia 2015 o 22:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Repertuarowy schemat wszędzie jest taki sam na dożynkach, dniach miast i gmin Lubelszczyzny pożegnaniu wakacji i nie tylko oraz podobnie jest w innych regionach Polski. Po najmniejszej linii oporu organizowane są imprezy a niech tam ma lud jaka ta władza nasz wspaniała jest. Koła Gospodyń Wiejskich jakiś leciwy kabarecik, chóry ze szkół i tak dalej nawet po przeczytaniu repertuaru to nie chce się iść na takie imprezy ile można oglądać to samo. A potem żal organizatorów, że publiczność nie dopisała i to wszystko organizowane w Niedziele jakby nie można było tego zrobić w Sobotę. Przecież rano w Poniedziałek trzeba jechać do pracy i jakość wypocząć trzeba. Imprezy organizowane moim zdaniem są tylko dla wybranych i własnej otoczki reszta się nie liczy. Podobny repertuar mają Ryki na dożynkach nic ująć nic dodać czy Dęblin na zakończenie lata wszędzie to samo.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (6)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna