CGK-hp

Konkurs fotograficzny "LSM - ja tu mieszkam"

Dodano: 24 czerwca 2016, 17:01
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym organizowanym z okazji jubileuszu 60-lecia istnienia LSM. Najlepsze fotografie zostaną zaprezentowane na wystawie.

Konkurs "LSM - ja tu mieszkam" adresowany jest do mieszkańców i sympatyków Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, a przede wszystkim do tych osób, które lubią fotografować. Celem konkursu jest stworzenie zbioru zdjęć przedstawiających zasoby LSM, zarówno budynki, jak i tereny zielone wraz z małą architekturą. Organizatorzy Konkursu chcą zaprezentować LSM takim, jakim widzą go właśnie mieszkańcy, na co zwracają szczególną uwagę, które zakątki podobają się im najbardziej, czym chcieliby się pochwalić, co chcieliby pokazać mówiąc wprost – „Ja tu mieszkam”.

Spośród ogółu zdjęć zgłoszonych do Konkursu Komisja Konkursowa wybierze laureatów. Przewidziane są nagrody. Zdjęcia wybranych Laureatów zostaną zaprezentowane na wystawie fotograficznej. Podczas wernisażu wystawy Komisja Konkursowa ogłosi oficjalne wyniki Konkursu. Nagrodzone zdjęcia posłużą do opracowania publikacji pocztówkowych zgodnie z celem Konkursu, ewentualnie publikacji prasowych i książkowych.

Uczestnikami Konkursu mogą być osoby pełnoletnie i niepełnoletnie reprezentowane przez pełnomocnika, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Zdjęcia do Konkursu należy zgłaszać osobiście do 31 października 2016 r. w Domu Kultury LSM, ul. K. Wallenroda 4a. Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziecie na stronie internetowej DK LSM TUTAJ

Czytaj więcej o: konkurs DK LSM LSM
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna