CGK-hp

Końskowola. Dożynki Wojewódzkie z Wilkami

Dodano: 12 września 2015, 17:11

Zespół Wilki to gwiazda niedzielnych Dożynek Wojewódzkich w Końskowoli w powiecie puławskim. Na scenie wystąpią również zespoły Piękni i Młodzi, After Party i Pawkin.

Tegoroczne Dożynki Wojewódzkie na terenie Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli rozpoczną się od mszy dziękczynnej (godzina 11) i korowodu (godzina 12.15).

Oficjalnie otwarcie święta plonów zaplanowano na godzinę 12.40. Po tym na scenie zaprezentuje się Zespół Pieśni i Tańca Powiśle. Zostaną wręczone też odznaczenia, a organizatorzy rozstrzygną konkurs wieńców dożynkowych.

W części artystycznej, jako pierwszy publiczności zaprezentuje się zespół Piękni i Młodzi (godzina 16), po nim zespół After Party (godzina 17). W programie znalazł się również program artystyczny Sarmacka Biesiada (godzina 18). Godzinę później zaprezentuje się zespół Pawkin. Występ gwiazdy wieczoru - zespołu Wilki - zaplanowano na godzinę 20.

Imprezę w Końskowoli zakończy zabawa pod gwiazdami z zespołem NoLimit, której start przewidziano na godzinę 22.

grzechol24
Iwonm
Gość
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

grzechol24
grzechol24 (13 września 2015 o 09:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A w dupie mam to i ten cały złodziejski psl wali mnie to co te zielone stwory gadaja.Jestem w partii i mam legitymację partyjna psl i mogę im oddać.A w końskowoli naprawdę impreza bedzie przednia i super
Rozwiń
Iwonm
Iwonm (12 września 2015 o 22:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Super impreza sie zapowiada ;)
Rozwiń
Gość
Gość (12 września 2015 o 20:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Szczególnie zaprasza antoni niemota skarabucha !!!! Kompletny idiotyzm kto zrobił dyrektorem !! Hetman z sosną i walqskiem oszaleli ! Jak można ! przecież to kompromituje psl.
Rozwiń
Gość
Gość (12 września 2015 o 20:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Szczególnie zaprasza antoni niemota skarabucha !!!! Kompletny idiotyzm kto zrobił dyrektorem !! Hetman z sosną i walqskiem oszaleli ! Jak można ! przecież to kompromituje psl .
Rozwiń
Gość
Gość (12 września 2015 o 20:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Szczególnie zaprasza antoni niemota skarabucha !!!! Kompletny idiotyzm kto zrobił dyrektorem !! Hetman z sosną i walqskiem oszaleli ! Jak można ! przecież to kompromituje psl
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna