Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

CGK-hp

20 grudnia 2015 r.
9:46

Lublin ognia! Sylwester 2015 w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora Damian Drabik
0 4 A A
31 grudnia 2015 22:00
fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Pokazy multimedialne, akrobacje i sztuczki z wykorzystaniem ognia, popisy żonglerki i wyjątkowego tańca, koncerty i performance – to i jeszcze więcej czeka nas w sylwestrową noc na Placu Litewskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Centrum Kultury zaprasza w Sylwestra na wyjątkowe i niepowtarzalne widowisko, które powstało specjalnie z myślą o powitaniu Nowego Roku. Widzowie zebrani na Placu Litewskim będą mogli obejrzeć niezwykłe show w wykonaniu blisko 100 artystów z całej Polski. Impreza będzie łączyć w sobie sztukę współczesnego cyrku, iluzji, żonglerki i tańca.

„Lublin Ognia!” to show oparty na doświadczeniu najlepszych i najbardziej widowiskowych wydarzeń życia kulturalnego naszego miasta, a także ogromnym potencjale jego środowisk artystycznych. Do współtworzenia imprezy zaprosiliśmy przedstawicieli niemal wszystkich dziedzin sztuki – od wizualnych, cyrkowych, przez muzyczne, aż po teatralne – zapewniają organizatorzy.

Wystąpią m.in. finaliści 5. edycji programu Mam Talent! – grupa MultiVisual, performer Jarosław Koziara, zespół Sambasim, Dj Papa Zura, Fundacja Sztukmistrze, żongler Jerzy „Solo” Kozłowski oraz tancerze ognia Synergy Art.

Impreza rozpocznie się 31 grudnia o godz. 22 na Placu Litewskim. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 stycznia 2016 o 11:41

hahahahahahahah :)

Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 11:40

Brawo Prezydencie Żuk!!! Dzięki Panu Lublin przestaje być wreszcie zapyziałym miastem we wschodniej Polsce  i staje się prawdziwą metropolią!! Oby jak najwięcej lat był Pan u władzy w naszym mieście. A tak poza tym to Wszystkiego Najlepszego z okazji nadchodzących Świąt i zbiżającego się Nowego Roku...

Żuk jesteś Wielki!!!!

Avatar
lublinianin36 / 20 grudnia 2015 o 11:39

Brawo Prezydencie Żuk!!! Dzięki Panu Lublin przestaje być wreszcie zapyziałym miastem we wschodniej Polsce  i staje się prawdziwą metropolią!! Oby jak najwięcej lat był Pan u władzy w naszym mieście. A tak poza tym to Wszystkiego Najlepszego z okazji nadchodzących Świąt i zbiżającego się Nowego Roku...

Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 11:13
No kuźwa w porównaniu do sylwestra w Gdyni, Krakowie czy Wrocławiu to istny szał. Normalnie przyćmiewa wszystko o yeah.
Avatar
Gość / 2 stycznia 2016 o 11:41

hahahahahahahah :)

Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 11:40

Brawo Prezydencie Żuk!!! Dzięki Panu Lublin przestaje być wreszcie zapyziałym miastem we wschodniej Polsce  i staje się prawdziwą metropolią!! Oby jak najwięcej lat był Pan u władzy w naszym mieście. A tak poza tym to Wszystkiego Najlepszego z okazji nadchodzących Świąt i zbiżającego się Nowego Roku...

Żuk jesteś Wielki!!!!

Avatar
lublinianin36 / 20 grudnia 2015 o 11:39

Brawo Prezydencie Żuk!!! Dzięki Panu Lublin przestaje być wreszcie zapyziałym miastem we wschodniej Polsce  i staje się prawdziwą metropolią!! Oby jak najwięcej lat był Pan u władzy w naszym mieście. A tak poza tym to Wszystkiego Najlepszego z okazji nadchodzących Świąt i zbiżającego się Nowego Roku...

Avatar
Gość / 20 grudnia 2015 o 11:13
No kuźwa w porównaniu do sylwestra w Gdyni, Krakowie czy Wrocławiu to istny szał. Normalnie przyćmiewa wszystko o yeah.
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 0 2

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 0

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
tylko u nas
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 0 4

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół
film

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół 0 11

Pobili, wywieźli do lasu i znów katowali. Prokuratura mówi o „szczególnym udręczeniu”. Sprawcy zostali już aresztowani

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 13

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 5

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 2

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 111 12

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 15

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Kalendarz
czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Co Gdzie Kiedy - aplikacja mobilna
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.