Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

CGK-hp

3 grudnia 2015 r.
6:29

Śnieg z importu pojawi się pod Zamkiem. W weekend Lublin Sportival

Autor: Zdjęcie autora drs
0 18 A A
(fot. Wojciech Nieśpiałowski)
(fot. Wojciech Nieśpiałowski)

W piątek rano na stok budowany na pl. Zamkowym przywieziony zostanie śnieg transportowany tu na sobotni Lublin Sportival.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W ramach imprezy rywalizować będzie tu 50 sportowców z Polski oraz Anglii, Czech, Holandii, Litwy, Łotwy, Norwegii, Rosji, Słowacji, Szwecji i Ukrainy. Stok powstaje już na schodach prowadzących do zamku. Od jutra do niedzieli plac Zamkowy będzie całkowicie wyłączony z ruchu.

– Śnieg na Sportival zostanie przywieziony ze Stadionu Narodowego i lodowiska Icemania – informuje Olga Mazurek z Urzędu Miasta. – W czwartek w nocy śnieg wyjedzie z Warszawy i rano zostanie przetransportowany na plac Zamkowy.

Na miejscu będzie coś nie tylko dla zawodowców, amatorzy będą mogli zjechać z bezśnieżnego stoku w... pontonie.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 5 grudnia 2015 o 00:39

Sare pryki się chyba wypowiadają,  coś tej  lubelskiej  młodzieży trzeba  pokazać i zaproponować  jak spędzać  czas wolny oprócz  budek z piwem. Popieram i jak mogę wspieram... Radzę malkontentom przyjść, poparzeć, ręczę , ze  na świeżym powietrzu na gnuśność  Wam przejdzie.

Avatar
Lutek / 4 grudnia 2015 o 19:24

Ciekawe kto z szanownych komentujących dowiedział się czy za ten śnieg ktoś wogóle płaci. Organizatorzy podkreślają, że śnieg jest wyprodukowany na imprezę za darmo a jedyny koszt to transport z Warszawy i to wynegocjowany do minimum w ramach współpracy. Dlaczego tak łatwo przychodzi nam krytykowanie a tak ciężko jest upewnić się czy ma się rację. Ponad 100 zawodników z 12 krajów, świetny tor i promocja miasta lepsza niż nie jeden spot w TVN. Komentatorzy, trochę rozwagi.....

No właśnie władze powinny przedstawić publice rzetelne rozliczenie po tej tak "wielkiej" imprezie- w miarę szczegółowe.Wtedy tacy "optymiści" jak ty mieli by więcej rozwagi-władze też.Kola np. by przeznaczył kasę na oświetlenie, sprzątanie.

No właśnie władze powinny przedstawić publice rzetelne rozliczenie po tej tak "wielkiej" imprezie- w miarę szczegółowe.Wtedy tacy "optymiści" jak ty mieli by więcej rozwagi-władze też.Kola np. by przeznaczył kasę na oświetlenie, sprzątanie.

rozwiń
Avatar
Kola / 4 grudnia 2015 o 14:29
Kupa baranów i tyle szkoda z pisdzielcami dyskutować ! Zawsze im wszystko pod górę i nie po drodze. Najlepiej by się czyli jakby widzieli to miasto brudne, zawszone, ciemne takie jak oni sami ! AMEN POZDRAWIAM CIEMNOGRODZIAN PISOWSKICH !!!
Avatar
Lublin Sportival / 4 grudnia 2015 o 09:40

Ciekawe kto z szanownych komentujących dowiedział się czy za ten śnieg ktoś wogóle płaci. Organizatorzy podkreślają, że śnieg jest wyprodukowany na imprezę za darmo a jedyny koszt to transport z Warszawy i to wynegocjowany do minimum w ramach współpracy. Dlaczego tak łatwo przychodzi nam krytykowanie a tak ciężko jest upewnić się czy ma się rację. Ponad 100 zawodników z 12 krajów, świetny tor i promocja miasta lepsza niż nie jeden spot w TVN. Komentatorzy, trochę rozwagi.....

Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 03:38

Tej temperatury nie wytrzyma najbardziej zmrożony śnieg. Stopi się...

Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 23:25
kasy szkoda, ale jak się ma otworzoną linię kredytową to co sobie żałować - wiecie kto za to zapłaci?
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 18:37
JUŻ BYŁO LODOWISKO NA PLACU LITEWSKIM. PLAŻA PRZY HEMPLA. PROJEKT PLAŻY PRZY ZAMKU......ITD , ITD,,,,,,,,,,KTO RZĄDZI W LUBLINIE......???????????????????/
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 13:31
a nie lepiej poczekać z taką imprezą aż spadnie śnieg? tylko wydawać kasę z urzędu miasta?? to chore!!
Avatar
Lutek / 3 grudnia 2015 o 11:47

To będą pieniądze wyrzucone w przysłowiowe "błoto".Widać, że rządzącym brakuje nie tylko śniegu, ale najwięcej rozsądku,

Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 11:09
Mosty się walą i nie ma na nie kasy a tu wyrzuca się kasę na śnieg
Avatar
gość / 5 grudnia 2015 o 00:39

Sare pryki się chyba wypowiadają,  coś tej  lubelskiej  młodzieży trzeba  pokazać i zaproponować  jak spędzać  czas wolny oprócz  budek z piwem. Popieram i jak mogę wspieram... Radzę malkontentom przyjść, poparzeć, ręczę , ze  na świeżym powietrzu na gnuśność  Wam przejdzie.

Avatar
Lutek / 4 grudnia 2015 o 19:24

Ciekawe kto z szanownych komentujących dowiedział się czy za ten śnieg ktoś wogóle płaci. Organizatorzy podkreślają, że śnieg jest wyprodukowany na imprezę za darmo a jedyny koszt to transport z Warszawy i to wynegocjowany do minimum w ramach współpracy. Dlaczego tak łatwo przychodzi nam krytykowanie a tak ciężko jest upewnić się czy ma się rację. Ponad 100 zawodników z 12 krajów, świetny tor i promocja miasta lepsza niż nie jeden spot w TVN. Komentatorzy, trochę rozwagi.....

No właśnie władze powinny przedstawić publice rzetelne rozliczenie po tej tak "wielkiej" imprezie- w miarę szczegółowe.Wtedy tacy "optymiści" jak ty mieli by więcej rozwagi-władze też.Kola np. by przeznaczył kasę na oświetlenie, sprzątanie.

No właśnie władze powinny przedstawić publice rzetelne rozliczenie po tej tak "wielkiej" imprezie- w miarę szczegółowe.Wtedy tacy "optymiści" jak ty mieli by więcej rozwagi-władze też.Kola np. by przeznaczył kasę na oświetlenie, sprzątanie.

rozwiń
Avatar
Kola / 4 grudnia 2015 o 14:29
Kupa baranów i tyle szkoda z pisdzielcami dyskutować ! Zawsze im wszystko pod górę i nie po drodze. Najlepiej by się czyli jakby widzieli to miasto brudne, zawszone, ciemne takie jak oni sami ! AMEN POZDRAWIAM CIEMNOGRODZIAN PISOWSKICH !!!
Avatar
Lublin Sportival / 4 grudnia 2015 o 09:40

Ciekawe kto z szanownych komentujących dowiedział się czy za ten śnieg ktoś wogóle płaci. Organizatorzy podkreślają, że śnieg jest wyprodukowany na imprezę za darmo a jedyny koszt to transport z Warszawy i to wynegocjowany do minimum w ramach współpracy. Dlaczego tak łatwo przychodzi nam krytykowanie a tak ciężko jest upewnić się czy ma się rację. Ponad 100 zawodników z 12 krajów, świetny tor i promocja miasta lepsza niż nie jeden spot w TVN. Komentatorzy, trochę rozwagi.....

Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 o 03:38

Tej temperatury nie wytrzyma najbardziej zmrożony śnieg. Stopi się...

Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 23:25
kasy szkoda, ale jak się ma otworzoną linię kredytową to co sobie żałować - wiecie kto za to zapłaci?
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 18:37
JUŻ BYŁO LODOWISKO NA PLACU LITEWSKIM. PLAŻA PRZY HEMPLA. PROJEKT PLAŻY PRZY ZAMKU......ITD , ITD,,,,,,,,,,KTO RZĄDZI W LUBLINIE......???????????????????/
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 13:31
a nie lepiej poczekać z taką imprezą aż spadnie śnieg? tylko wydawać kasę z urzędu miasta?? to chore!!
Avatar
Lutek / 3 grudnia 2015 o 11:47

To będą pieniądze wyrzucone w przysłowiowe "błoto".Widać, że rządzącym brakuje nie tylko śniegu, ale najwięcej rozsądku,

Avatar