CGK-hp

Warsztaty fotograficzne z Bogdanem Konopką

Dodano: 20 czerwca 2016, 16:41
Autor: Damian Drabik

fot. Bogdan Konopka
fot. Bogdan Konopka

Centrum Kultury w Lublinie zaprasza na warsztaty z mistrzem fotografii, mieszkającym na co dzień w Paryżu artystą światowego formatu - Bogdanem Konopką. Spotkania z mistrzem będą odbywać się w dniach 12-16 lipca 2016 w przestrzeni miasta.

Uczestnicy będą pracować nad określonymi przestrzeniami, wykorzystując preferowane przez siebie narzędzia pracy – nie ograniczamy się tylko do tradycyjnych technik, pracujemy również cyfrowo. Fotografie uczestników będą na bieżąco konsultowane z prowadzącym - przekonują organizatorzy.

Warsztat dedykowany jest dla osób, które swobodnie posługują się aparatem fotograficznym i mają doświadczenie z pracą w plenerze. Organizatorzy zapewnią nieodpłatnie: kilsze (błony cięte bądź zwojowe), chemię fotograficzną oraz możliwość skorzystania z pracowni fotografii.

Dodatkowo w piątek, 15 lipca, o godz. 18 odbędzie się otwarte spotkanie z artystą, który zaprezentuje wybrane aspekty swojej pracy.

Zainteresowani warsztatami powinni przesłać aplikację (plik tekstowy i pięć wybranych fotografii w formacie jpeg) z podstawowymi informacjami: imię, nazwisko, rok urodzenia, kilka zdań o swojej pracy z uwzględnieniem informacji o narzędziach, jakimi będą pracować - na adres: marcin.sudzinski@gmail.com. Koszt warsztatu: 550 zł (płatne po pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji w kasie CK do 5 lipca 2016 roku). Ilość miejsc ograniczona.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna