CGK-hp

Wielka wymiana książek w Lublinie. Zaprasza Ostro Bistro

Dodano: 11 września 2015, 21:52
Autor: reda

(fot. Wielka Wymiana Książek w Lublinie 2015)
(fot. Wielka Wymiana Książek w Lublinie 2015)

W niedzielę między 11 a 15 będzie można się pozbyć niechcianych książek i zabrać chciane. Na portalu społecznościowym udział w wymianie zadeklarowało… tysiąc osób.

– Przynosimy od 1 do 5 książek, które chcemy wymienić. Muszą się nadawać do wymiany, czyli nie mogą być zniszczone. 13 września nie będzie można wymieniać się podręcznikami, słownikami, encyklopediami, atlasami – ustalają zasady organizatorzy „Wielkiejwymiany” w Ostro Bistro przy Krakowskim Przedmieściu 25.

Niedzielna wymiana będzie wyglądała tak, że przy wejściu oddaje się swoje książki, która trafiają do ogólnej puli. Jeśli faktycznie będzie ich zapowiadane 5 tysięcy, to super. Będzie z nich można wybrać sobie tyle ile się przyniosło.

– Nie możemy zagwarantować, że podczas wymiany znajdziesz coś dla siebie. Ze względu na formę wymiany nie będzie możliwości odzyskania przyniesionych przez siebie książek – zastrzegają organizatorzy i apelują „pokażmy światu, że w Lublinie czytają”.

Nie ma za to ograniczeń, jeśli chodzi o pozbycie się książek dla dzieci. W czasie „Wielkiejwymiany” będzie zbiórka wydawnictwa dla najmłodszych. Zostaną przekazane małym pacjentom.

Czytaj więcej o: książki Ostro Bistro
Gość
Gość
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (12 września 2015 o 12:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ostro to teraz klubokawiarnia
Rozwiń
Gość
Gość (12 września 2015 o 09:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
raczej w OSTRO klubokawiarni ????
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna