Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

CGK-hp

6 listopada 2015 r.
14:55

Zakupy z gwiazdami w Tarasach Zamkowych

Autor: Zdjęcie autora kp
0 5 A A
7 listopada 2015 20:00

W sobotę w Tarasach Zamkowych „Noc zakupów z gwiazdami”. Imprezę, która zaczyna się o godz. 20 i potrwa do 23 poprowadzi prezenterka TVN Agnieszka Jastrzębska.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na nocne zakupy przyjadą: Doda, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarek, Maja Sablewska, prowadząca swój autorski program stylistka oraz fotomodelka Natalia Siwiec.

W Tarasach Zamkowych pojawią się też popularni youtuberzy młodego pokolenia: Igor Ignacy, J. Dąbrowsky oraz Littlemooonster96. Będzie ich można spotkać nie tylko w trakcie zakupów, ale również w specjalnie przygotowanych na spotkania z fanami strefach, gdzie będą rozdawać autografy i pozować do wspólnych zdjęć.

– Każdy będzie mógł zobaczyć do jakich sklepów wchodzą gwiazdy i jakie rzeczy kupują – mówi Agnieszka Dźwigoń z agencji Open Media. – Dodatkowo Doda postanowiła wesprzeć Sandrę, jedną z nastolatek, której dom przy ul. Krętej ucierpiał w trakcie niedawnego wybuchu gazu. Piosenkarka zabierze ją na zakupy.

Czytaj więcej o:

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 listopada 2015 o 10:08
A gdzie te gwiazdy? Bo Dody i Siwiec nie macie chyba na myśli.
Avatar
Gość / 7 listopada 2015 o 08:24

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,138262,18713120,igor-ignacy-lesniewski-ajgor-podejscie-mlodych-do-zycia.html

"Jest właścicielem dwóch marek odzieżowych i jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce.

Jego kanał śledzi prawie 400 tys. fanów.

W 1,5 roku 17-letni Igor Ignacy Leśniewski osiągnął popularność, której mogą mu pozazdrościć starzy wyjadacze YouTube'a.

Sukces nie uderzył mu jednak do głowy.

"Ajgor" krytycznie ocenia zmiany w polskiej sieci, z ironią komentuje priorytety młodych ludzi.

- W Warszawie ludzi w moim wieku i 20+ mogę opisać w czterech zwrotach: hajs, modne ciuchy, klub w piątek i duże statystyki w internecie. To się liczy - mówi."

.... i dlatego Igor "Ajgor" Ignacy Leśniewski zaprasza fanów na zakupy w "Tarasach Zamkowych".  :D 

Weźcie kasę od rodziców i do dzieła. Chińskie ciuchy w waszych szafach są "must have".

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,138262,18713120,igor-ignacy-lesniewski-ajgor-podejscie-mlodych-do-zycia.html

"Jest właścicielem dwóch marek odzieżowych i jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce.

Jego kanał śledzi prawie 400 tys. fanów.

rozwiń

Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 17:48
O tym "sławnym" Igorze Ignacym dowiedziałem sie dopiero teraz z artykułu. Z ciekawości obejrzałem ten jego kanał YT. Po 3 minutach mogę powiedziec tylko tyle: ja pier****, gdyby ten gówniarz był moim dzieckiem, to chyba rozważałbym zmianę nazwiska. A te 400tyś subskrypcji (ciekawe czy te gimbusy wiedzą co to jest subskrypcja) budzi we mnie strach. Te pustaki kiedyś będą rządzić tym krajem. Ja per***!
Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 17:38
Zadam pewnie głupie pytanie ale kto co są ci youtuberzy? Kompletnie mi nic te ksywki nie mówią. A nazwisko Siwiec mi mówi tyle żeby trzymać się jak najdalej od Tarasów.
Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 17:21
Takie festyny wzbudzają we mnie największe zażenowanie.
Avatar
Gość / 7 listopada 2015 o 10:08
A gdzie te gwiazdy? Bo Dody i Siwiec nie macie chyba na myśli.
Avatar
Gość / 7 listopada 2015 o 08:24

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,138262,18713120,igor-ignacy-lesniewski-ajgor-podejscie-mlodych-do-zycia.html

"Jest właścicielem dwóch marek odzieżowych i jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce.

Jego kanał śledzi prawie 400 tys. fanów.

W 1,5 roku 17-letni Igor Ignacy Leśniewski osiągnął popularność, której mogą mu pozazdrościć starzy wyjadacze YouTube'a.

Sukces nie uderzył mu jednak do głowy.

"Ajgor" krytycznie ocenia zmiany w polskiej sieci, z ironią komentuje priorytety młodych ludzi.

- W Warszawie ludzi w moim wieku i 20+ mogę opisać w czterech zwrotach: hajs, modne ciuchy, klub w piątek i duże statystyki w internecie. To się liczy - mówi."

.... i dlatego Igor "Ajgor" Ignacy Leśniewski zaprasza fanów na zakupy w "Tarasach Zamkowych".  :D 

Weźcie kasę od rodziców i do dzieła. Chińskie ciuchy w waszych szafach są "must have".

http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,138262,18713120,igor-ignacy-lesniewski-ajgor-podejscie-mlodych-do-zycia.html

"Jest właścicielem dwóch marek odzieżowych i jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce.

Jego kanał śledzi prawie 400 tys. fanów.

rozwiń

Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 17:48
O tym "sławnym" Igorze Ignacym dowiedziałem sie dopiero teraz z artykułu. Z ciekawości obejrzałem ten jego kanał YT. Po 3 minutach mogę powiedziec tylko tyle: ja pier****, gdyby ten gówniarz był moim dzieckiem, to chyba rozważałbym zmianę nazwiska. A te 400tyś subskrypcji (ciekawe czy te gimbusy wiedzą co to jest subskrypcja) budzi we mnie strach. Te pustaki kiedyś będą rządzić tym krajem. Ja per***!
Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 17:38
Zadam pewnie głupie pytanie ale kto co są ci youtuberzy? Kompletnie mi nic te ksywki nie mówią. A nazwisko Siwiec mi mówi tyle żeby trzymać się jak najdalej od Tarasów.
Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 17:21
Takie festyny wzbudzają we mnie największe zażenowanie.
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 2 0

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.