Festiwale

All My City Festival 2016 w Brain Damage Gallery

Dodano: 13 grudnia 2016, 16:23
Autor: Damian Drabik

fot. Etam Cru "Dream Catcher" / materiały Brain Damage Gallery
fot. Etam Cru "Dream Catcher" / materiały Brain Damage Gallery

Działająca w Centrum Spotkania Kultur (Plac Teatralny 1) Brain Damage Gallery zaprasza na kolejną już, dziewiątą odsłonę wyjątkowego festiwalu All My City. Impreza odbędzie się w dniach 16-17 grudnia.

W programie festiwalu m.in. otwarcie wyjątkowej wystawy z kolekcji BDG. Ekspozycję będzie można podziwiać tylko przez godzinę w sobotę, 17 grudnia od godz. 19 do 20. Zaprezentowane zostaną m.in. prace: Marthy Cooper, Henry'ego Chalfanta, Kamila Kuzko, Roberta Procha, Sheparda Fairey'a, Chazmego i wielu innych.

Ponadto nie zabraknie ciekawych dyskusji ze specjalistami z całego świata (wśród zaproszonych gości m.in. Diana Sousa z Portugalii i Czech Michał Skapa) i pokazów filmowych. Każdy festiwalowy dzień zakończy się imprezą w klubie Nadzieja.

Brain Damage Gallery to jedyna w Polsce i jedna z pierwszych na świecie galerii dedykowanych graffiti writingowi i jego ewolucji. Profil galerii koncentruje się na prezentacji graffiti writingu i różnych form jego ewolucji, przy współpracy z artystami z całego świata.

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu jest wolny.

PROGRAM:

Piątek, 16 grudnia -  Brain Damage Gallery

godz. 19 - dyskusja "Co po streetarcie?", Jacek Wielebski (Gdynia, Traffic Design), Mateusz Miesto Ściechowski (Warszawa, WholeCity)

godz. 20 - pokaz filmu "Girl Power" (reż.: Sany, Jan Zajíček) [sala Kinowa CSK]

godz. 22 - afterparty w klubie Nadzieja > Discotech/Diana d'Rouze&friends

Sobota, 17 grudnia -  Brain Damage Gallery

godz. 19 - wernisaż wystawy kolekcji Brain Damage Gallery i oficjalne otwarcie czytelni Instytutu Sztuki w Przestrzeni Publicznej

godz. 20 - dyskusja "Street Art kuratorowany?", Diana Sousa (Lizbona, Underdogs), Jesse Moniz (Azory, Walk&Talk), Michal Škapa (Praga, TRON)

- Stoisko wydawnictw poświęconych kulturze miejskiej (prowadzenie: LUBLOV)

godz. 22 - afterparty w klubie Nadzieja > An on Bast

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna