Festiwale

Carnaval Sztuk-Mistrzów 2013 (program, bilety)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 5 sierpnia 2013, 12:10

 (Wojciech Nieśpiałowski/ archiwum)
(Wojciech Nieśpiałowski/ archiwum)

W czwartek, 8 sierpnia zacznie się najbardziej promowana z tegorocznych imprez kulturalnych w Lublinie – Carnaval Sztuk-Mistrzów. Na cztery dni miastem zawładną żonglerzy, komicy, cyrkowcy, muzycy, magicy, klauni…

Czwartek, 8 sierpnia

19, 21 – KON-CYRK, Mały namiot, Błonia pod Zamkiem
19 – Magic Thor, pl. Łokietka
20 – PANDORAS CIRCUS, Błonia pod Zamkiem
20.30 – Magic Thor, Rynek
21. – projekcja filmów Miasto movie analogowo - "TO” oraz " Mordercze klowny z kosmosu”, Klub Festiwalowy, ul. Peowiaków 3
21.30 – Fire Night, Stare Miasto

Piątek, 9 sierpnia

12-18 – Europejskie Centrum Bajki, pl. Litewski
16-19 – Miasteczko Zabaw Niezwykłych, pl. Litewski
16-19 – Warsztaty Kuglarskie , Błonia pod Zamkiem
17, 19.30 – PAN ZĄBEK, mały namiot, Błonia pod Zamkiem
17, 19.30 – Dominik, pl. Łokietka
17.30, 20 – Magic Thor, Rynek
17.30 – Cia. Es - "IN”, deptak
18 – Hiyro, pl. Łokietka
18 – Shiva Grings – "The Pigeon Chaser”, pl. Litewski
18.30 – TomTak, Rynek
18.30 – Bill Bombadil, deptak
19 – Inextremiste, pl. Litewski
20 – Kapela Timingeriu, Rynek
20 – Just Edi Show, pl. Litewski
20 – Pandoras Circus, Namiot Pandory, Błonia pod Zamkiem
21 – Cyrk La Putyka - "Slapstick Sonata”, pl. Po Farze
22 – Protocole, Piękno Panie, ul. Jezuicka 17
22 – Stand-up Polska: Antoni Syrek-Dąbrowski, Maciek Adamczyk, Klub Festiwalowy
23 – Kwadratowi- koncert, Klub Festiwalowy, ul. Peowiaków 3

Sobota, 10 sierpnia

11-17 – Europejskie Centrum Bajki, pl. Litewski
12-19 – Miasteczko Zabaw Niezwykłych, pl.Litewski
12-19 – Warsztaty Kuglarskie, Błonia pod Zamkiem
12, 14 – Walny-Teatr - "Przygody kropli wody”, pl. Litewski
13 – Rodzinny Cyrk Pandory, Namiot Pandory, Błonia pod Zamkiem
13:30 – Pan Ząbek, Plac Wł. Łokietka
14 – TomTak, Rynek
14, 17 – Dominik, deptak
14.30 – Hiyro, pl. Po Farze
14.30, 18 – Just Edi Show, pl. Łokietka
15, 17.30 – La Corcoles - "Gris”, Rynek
15 – Shiva Grings - "Trash”, deptak
15, 20 – CIE 220 Vols, pl. Litewski
16 – "Sztukmistrz z Lublina” – ppowiada Witold Dąbrowski, Namiot Pandory, Błonia pod Zamkiem
16 – Wielka Parada Kuglarska/Asphalt Theatre - Fanfara Asphalt, pl. Litewski – pl. Po Farze
16.40 – Asphalt Theatre - "Exodus”, pl. Po Farze
17 – Cia. Es - "IN”, pl. Łokietka
17.30 – Inextremiste, pl. Litewski
18 – Magic Thor, deptak
18.30 – Murmuyo i Metrayeta, "Czy chciałbyś być moim przyjacielem?”, pl. Litewski
19 – TomTak, pl. Po Farze
19.30 – Shiva Grings - "The Pigeon Chaser”, pl. Łokietka
19.30 –Bill Bombadil, deptak
20:00 – Pandoras Circus, Namiot Pandory, Błonia pod Zamkiem
20, 22 – Bandit Queen Circus - "It's a Freak Show”, Mały namiot , Błonia pod Zamkiem
20 – Kapela Timingeriu, Rynek
20.30 – Magic Thor, pl. Łokietka
20.30 – Hiyro, deptak
21 – KaraKasa Circus - "Casa Dolce Casa”, pl. Po Farze
22 – Stand-up Polska: Krzysztof Unrug, Cezary Jurkiewicz, Klub Festiwalowy, ul. Peowiaków
22.30 – Walny- Teatr - "Dyktator”, pl. Litewski
23– Srebrne Wesele – koncert, Klub Festiwalowy, ul. Peowiaków 3
23 – Protocole, Piękno Panie, ul. Jezuicka 17

Niedziela, 11 sierpnia

10-16 – Europejskie Centrum Bajki, pl. Litewski
12-19 – Miasteczko Zabaw Niezwykłych, pl. Litewski
12-19 – Warsztaty Kuglarskie, Błonia pod Zamkiem
12 – Walny-Teatr - "O Jednym Takim, co nie lubił Siebie”, pl. Litewski
13 – Rodzinny Cyrk Pandory, Namiot Pandory, Błonia pod Zamkiem
13:30 – Pan Ząbek, Plac Wł. Łokietka
14 – Dominik, Rynek
14 – Just Edi Show, pl. Łokietka
14 – Walny-Teatr - "O Jednym Takim, co nie lubił Siebie”, pl. Litewski
15 – La Corcoles - "Gris”, Rynek
15 – TomTak, pl. Po Farze
15 – Hiyro, pl. Litewski
15.30 – Cia. Es - "IN”, deptak
16 – "Sztukmistrz z Lublina”- opowiada Witold Dąbrowski - Namiot Pandory, Błonia pod Zamkiem
16 – Opowieść Cyrkowa, pl. Po Farze
16 – Magic Thor, pl. Litewski
16.30 – Dominik, Rynek
16.30 – Shiva Grings – "The Pigeon Chaser”, pl. Łokietka
17 – Cia. Es - "Igloo”, Mały namiot, Błonia pod Zamkiem
17, 20 – CIE 220 Vols, pl. Litewski
17 - Bill Bombadil, deptak
17.30 – La Corcoles - "Gris”, Rynek
17.30 – TomTak, pl. Łokietka
18 – Murmuyo i Metrayeta, "Czy chciałbyś być moim przyjacielem?”, pl.Litewski
19 – Cia. Es - "Igloo”, Mały namiot, Błonia pod Zamkiem
19 – Shiva Grings – "Trash”, Rynek
19 – Just Edi Show, pl. Litewski
19.30 – Kapela Timingeriu, pl. Łokietka
19:30 – Asphalt Theatre, Deptak
20 – Pandoras Circus, Namiot Pandory, Błonia pod Zamkiem
20 – Hiyro, Rynek
20.30 – Magic Thor, pl. Łokietka
21 – KaraKasa Circus - "Casa Dolce Casa”, pl. Po Farze
21 – Stand-up Polska: Maciej Buchwald, Wojtek Fiedorczuk, Klub Festiwalowy, ul. Peowiaków 3
22 – Walny-Teatr - "Dyktator”, pl. Litewski
22 – Asphalt Theater - "Exodus”, Kapela Timingeriu- koncerty Klub Festiwalowy, ul. Peowiaków 3.
23 – Protocole, Piękno Panie, ul. Jezuicka 17



  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

październik 2017
P W Ś C Pt S N
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
CGK - aplikacja mobilna