Festiwale

Carnaval Sztukmistrzów 2017: Pełny program występów i wydarzeń

Dodano: 25 lipca 2017, 20:16

Carnaval Sztukmistrzów 2017 trwa od czwartku 27 lipca do niedzieli 31 lipca. Sprawdź pełny program występów i wydarzeń.

I Dzień - Czwartek, 27 lipca

URBAN HIGHLINE FESTIVAL

12:00 - 21:00 Urban Highline, Trybunał koronny, Wieża Trynitarska, Brama Krakowska
21:30 - 23:00 Prelekcje gości specjalnych Urban Highline (Hala Urban Highline), Błonia pod Zamkiem

SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
16:30 - 17:30 Mantega Isernhagen „Wonder drink show”, Plac przed Centrum Kultury
16:30 - 17:20 Kacper Wydmański “Wydmański Show”, Plac Litewski
16:30 - 17:30 Theater Irrwisch „Mudjumping”, Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
17:30 - 18:30 Abraham Arzate „The record breaker”, Plac przed Centrum Kultury
17:30 - 18:20 Cie du Trottoir BAM!, Plac Litewski
17:30 - 18:30 Claudio Mutazzi „Street Coffee”, Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
17:30 - 18:20 Pan Ząbek „Rosyjska ruletka”, Plac za Trybunałem
18:30 - 19:30 Mantega Isernhagen „Wonder drink show”, Plac przed Centrum Kultury
18:30 - 19:20 Kacper Wydmański “Wydmański Show”, Plac Litewski
18:30 - 19:30 Theater Irrwisch „Wegenstreits Guests”, Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
19:00 - 19:50 Pan Ząbek „Rosyjska ruletka”, Plac za Trybunałem
19:30 - 20:30 Abraham Arzate „The record breaker”, Plac przed Centrum Kultury
19:30 - 20:20 Cie du Trottoir BAM!, Plac Litewski
19:30 - 20:30 Claudio Mutazzi „Street Coffee”, Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
20:00 - 21:30 Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN” i Przyjaciele – „Powrót Sztukmistrza”, Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
20:30 - 21:00 Krystian Minda – Połykacz mieczy, Plac za Trybunałem
21:00 - 21:30 Marcin Ex Styczyński – Plucie ogniem, Plac za Trybunałem
21:00 - 21:30 Silk Sisters, Plac po Farze
21:30 - 22:00 Krystian Minda – Połykacz mieczy, Plac za Trybunałem
22:00 - 22:30 Marcin Ex Styczyński – Plucie ogniem, Plac za Trybunałem

IMPREZY TOWARZYSZĄCE

18:00 - 20:00 Spotkanie fotograficzne SONY z Tomaszem Tomaszewskim, Centrum Kultury w Lublinie

SPEKTAKLE SCENICZNE

19:00 - 20:00 Les Paraconteurs „Consequences”, Centrum Kultury w Lublinie

MUZYKA NA ULICY

20:00 - 21:00 Neljä Ässää „The Best Cover Band in the World”, Plac po Farze
21:30 - 22:30 3 Kings, Plac po Farze
22:00 - 23:00 Neljä Ässää, Klub Festiwalowy (Błonia)

II Dzień - Piątek, 28 lipca

KLUB FESTIWALOWY
00:00 - 01:00 3 Kings, Klub Festiwalowy (Błonia)
23:00 - 00:00 Rajzefiber, Klub Festiwalowy (Błonia)

URBAN HIGHLINE FESTIVAL
10:30 - 21:00 Urban Highline, Trybunał koronny, Wieża Trynitarska, Brama Krakowska
21:30 - 23:00 Urban Ninja, zawody trickline na wysokiej taśmie, Plac za Trybunałem

ATRAKCJE
16:00 - 19:00 Miasteczko Zabaw Niezwykłych PSPiA Klanza, Park przy Centrum Kultury w Lublinie
21:30 - 22:00 Pokaz multimedialny / Fontanna, Plac Litewski

WARSZTATY
16:00 - 19:00 Otwarte warsztaty slackline, Błonia pod Zamkiem

SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
16:30 - 17:30 Abraham Arzate „The record breaker”, Plac przed Centrum Kultury
16:30 - 17:30 Theater Irrwisch „Mudjumping”, Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
16:30 - 17:30 Mantega Isernhagen „Wonder drink show”, Plac za Trybunałem
17:30 - 18:15 Cie du Trottoir BAM!, Plac przed Centrum Kultury
17:30 - 18:15 Pan Ząbek „Rosyjska ruletka”, Plac Litewski
17:30 - 18:30 Claudio Mutazzi „Street Coffee”, Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
17:30 - 18:30 Kacper Wydmański “Wydmański Show”, Plac za Trybunałem
18:00 - 19:00 Mattatoio Sospeso „Out!”, Plac po Farze
18:15 - 19:15 Abraham Arzate „The record breaker”, Plac przed Centrum Kultury
18:15 - 19:00 Sari Mäkelä „The Great Granny Show!”, Plac Litewski
18:30 - 19:30 Theater Irrwisch „Wegenstreits Guests”, Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
18:30 - 19:30 Mantega Isernhagen „Wonder drink show”, Plac za Trybunałem
19:00 - 19:40 Marcel et ses drôles de femmes „Miss Dolly”, Plac Litewski
19:15 - 20:00 Cie du Trottoir BAM!, Plac przed Centrum Kultury
19:30 - 20:30 Kacper Wydmański “Wydmański Show”, Plac za Trybunałem
19:40 - 20:20 Sari Mäkelä „The Great Granny Show!”, Plac Litewski
19:40 - 20:40 Claudio Mutazzi „Street Coffee”, Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
20:20 - 21:00 Pan Ząbek „Rosyjska ruletka”, Plac Litewski
20:30 - 21:00 Krystian Minda – Połykacz mieczy, Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
21:00 - 21:30 Marcin Ex Styczyński – Plucie ogniem, Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
21:00 - 22:00 El Cruce „Punto y Coma”, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
21:30 - 22:00 Krystian Minda – Połykacz mieczy, Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
21:30 - 22:00 Silk Sisters, Plac po Farze
22:00 - 22:30 Marcin Ex Styczyński – Plucie ogniem, Plac przy dawnym Teatrze im. H. Ch. Andersena
22:00 - 23:00 Deus Ex Machina „Galileo”, Plac Zamkowy

SPEKTAKLE SCENICZNE
17:00 - 18:00 Kolektyw Kejos „Miasto, którego nie było…”, Duży Namiot (Błonia pod Zamkiem)
18:00 - 19:00 Les Paraconteurs „Consequences”, Centrum Kultury w Lublinie
20:30 - 21:30 Kolektyw Kejos „Miasto, którego nie było…”, Duży Namiot (Błonia pod Zamkiem)

MUZYKA NA ULICY
20:00 - 20:45 Neljä Ässää „The Best Cover Band in the World”, Plac po Farze
20:45 - 21:30 3Kings, Plac po Farze

III Dzień - Sobota, 29 lipca

KLUB FESTIWALOWY
00:30 - 01:30 Orchestre international du VETEX, Klub Festiwalowy (Błonia)
23:00 - 23:30 Kapela Timingeriu, Klub Festiwalowy (Błonia)
23:30 - 00:30 Cabaret, Klub Festiwalowy (Błonia)

URBAN HIGHLINE FESTIVAL
10:30 - 21:00 Urban Highline, Trybunał koronny, wieża Trynitarska, Brama Krakowska, Urząd Miasta i Urząd Wojewódzki - ul. Wieniawska

ATRAKCJE
12:00 - 17:00 Miasteczko Zabaw Niezwykłych PSPiA Klanza, Park przy Centrum Kultury
21:30 - 21:30 Pokaz multimedialny / Fontanna, Plac Litewski

SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
14:00 - 14:30 Silk Sisters, Tarasy Zamkowe
16:00 - 17:00 Claudio Mutazzi „Street Coffee”, Plac przed Centrum Kultury
16:00 - 17:00 Abraham Arzate „The record breaker”, Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
16:30 - 17:15 Sari Mäkelä „The Great Granny Show!”, Plac Litewski
17:00 - 18:00 Cie du Trottoir BAM!, Plac przed Centrum Kultury
17:00 - 18:00 Kacper Wydmański “Wydmański Show”, Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
17:00 - 17:30 Stefano Di Renzo „Hold on”, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
17:00 - 18:00 Murmuyo !FUERA!, Plac po Farze
17:15 - 18:10 Claudio Mutazzi „Street Coffee”, Plac Litewski
18:00 - 19:00 Mantega Isernhagen „Wonder drink show”, Plac przed Centrum Kultury
18:00 - 19:00 Abraham Arzate „The record breaker”, Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
18:00 - 19:00 Mattatoio Sospeso „Out!”, Plac po Farze
18:15 - 19:00 Sari Mäkelä „The Great Granny Show!”, Plac Litewski
18:30 - 19:30 Kacper Wydmański “Wydmański Show”, Plac za Trybunałem
19:00 - 19:40 Marcel et ses drôles de femmes „Miss Dolly”, Plac Litewski
19:00 - 19:30 Stefano Di Renzo „Hold on”, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
19:00 - 20:00 Murmuyo !FUERA!, Plac po Farze
19:00 - 19:30 Silk Sisters, Tarasy Zamkowe
19:30 - 20:30 Mantega Isernhagen „Wonder drink show”, Plac za Trybunałem
19:40 - 20:30 Cie du Trottoir BAM!, Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
20:30 - 21:00 Krystian Minda – Połykacz mieczy, Plac za Trybunałem
21:00 - 21:30 Marcin Ex Styczyński – Plucie ogniem, Plac za Trybunałem
21:00 - 22:00 El Cruce „Punto y Coma”, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
21:30 - 22:00 Krystian Minda – Połykacz mieczy, Plac za Trybunałem
21:30 - 22:30 Deus Ex Machina „Galileo”, Plac Zamkowy
22:00 - 22:30 Marcin Ex Styczyński – Plucie ogniem, Plac za Trybunałem

WARSZTATY
15:00 - 18:30 Warsztaty Cyrkowe, Tarasy Zamkowe
15:00 - 20:00 Otwarte warsztaty slackline, Błonia pod Zamkiem

SPEKTAKLE SCENICZNE
15:30 - 17:00 Teatro Tatro „Circus Charms”, Namiot Biały (Błonia pod Zamkiem)
18:00 - 19:00 Kolektyw Kejos „Pitagoras 3D”, Centrum Kultury w Lublinie
20:00 - 21:00 Collectif de la Bascule „Rien nest moins sur”, Duży Namiot (Błonia pod Zamkiem)

MUZYKA NA ULICY
19:30 - 20:30 Rajzefiber, Próba Cafe, Grodzka 5A
20:30 - 21:30 Kapela Timingeriu, Plac po Farze
22:30 - 23:30 Orchestre international du VETEX, Plac po Farze

IV Dzień - Niedziela, 30 lipca

URBAN HIGHLINE FESTIVAL
09:30 - 20:00 Urban Highline, Trybunał koronny, wieża Trynitarska, Brama Krakowska, Urząd Miasta i Urząd Wojewódzki - ul. Wieniawska

ATRAKCJE
12:00 - 17:00 Miasteczko Zabaw Niezwykłych PSPiA Klanza, Park przy Centrum Kultury
21:30 - 21:30 Pokaz multimedialny / Fontanna, Plac Litewski

SPEKTAKLE ULICZNE/BUSKERZY
14:00 - 14:30 Silk Sisters, Tarasy Zamkowe
16:00 - 17:00 Murmuyo !FUERA!, Plac po Farze
16:00 - 16:45 Sari Mäkelä „The Great Granny Show!”, Plac przed Centrum Kultury
16:00 - 17:00 Mantega Isernhagen „Wonder drink show”, Plac za Trybunałem
16:00 - 17:00 Pan Ząbek „Rosyjska ruletka”, Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
16:00 - 16:30 Stefano Di Renzo „Hold on”, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
16:45 - 17:30 Kacper Wydmański “Wydmański Show”, Plac przed Centrum Kultury
17:00 - 18:00 Claudio Mutazzi „Street Coffee”, Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
17:00 - 18:00 Cie du Trottoir BAM!, Plac Litewski
17:00 - 18:00 Abraham Arzate „The record breaker”, Plac za Trybunałem
17:00 - 18:00 Mattatoio Sospeso „Out!”, Plac po Farze
17:30 - 18:15 Sari Mäkelä „The Great Granny Show!”, Plac przed Centrum Kultury
18:00 - 19:00 Murmuyo !FUERA!, Plac po Farze
18:00 - 19:00 Mantega Isernhagen „Wonder drink show”, Plac za Trybunałem
18:00 - 19:00 Kacper Wydmański “Wydmański Show”, Plac Litewski
18:00 - 19:00 Pan Ząbek „Rosyjska ruletka”, Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
18:00 - 18:30 Stefano Di Renzo „Hold on”, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
19:00 - 20:00 Claudio Mutazzi „Street Coffee”, Ul. Krakowskie Przedmieście – Pomnik Unii Lubelskiej
19:00 - 20:00 Cie du Trottoir BAM!, Plac Litewski
19:00 - 20:00 Abraham Arzate „The record breaker”, Plac za Trybunałem
19:00 - 19:30 Silk Sisters, Tarasy Zamkowe
20:30 - 21:00 Krystian Minda – Połykacz mieczy, Plac za Trybunałem
21:00 - 21:30 Marcin Ex Styczyński – Plucie ogniem, Plac za Trybunałem
21:00 - 22:00 El Cruce „Punto y Coma”, Wirydarz Klasztoru OO. Dominikanów
21:30 - 22:00 Krystian Minda – Połykacz mieczy, Plac za Trybunałem
22:00 - 22:30 Marcin Ex Styczyński – Plucie ogniem, Plac za Trybunałem

WARSZTATY
15:00 - 18:30 Warsztaty Cyrkowe, Tarasy Zamkowe
15:00 - 19:00 Otwarte warsztaty slackline, Błonia pod Zamkiem

SPEKTAKLE SCENICZNE
15:30 - 17:00 Teatro Tatro „Circus Charms”, Namiot Biały (Błonia pod Zamkiem)
17:30 - 18:30 Kolektyw Kejos „Pitagoras 3D”, Centrum Kultury w Lublinie
19:00 - 20:00 Collectif de la Bascule „Rien nest moins sur”, Duży Namiot (Błonia pod Zamkiem)

MUZYKA NA ULICY
18:00 - 19:00 Rajzefiber, Próba Cafe, Grodzka 5A
19:00 - 20:00 Kapela Timingeriu, Plac po Farze
20:00 - 21:00 Orchestre international du VETEX, Plac po Farze

KLUB FESTIWALOWY
22:30 - 23:30 JAM muzyczny (Kapela Timingeriu + inni), Błonia pod Zamkiem

Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (27 lipca 2017 o 11:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A GDZIE JAKIŚ POKAZ OGNIA TYPU FIRESHOW ??
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

październik 2017
P W Ś C Pt S N
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
CGK - aplikacja mobilna